Mile "17" on the All - AMERICAN Highway

  • 12 048
  • 293
  •   1
Отговори
# 90
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Аз съм минала Гриин отвсякъде. Ето линк на продуктите, които ползвам вкъщи http://shaklee.com/company_getclean.shtml
Препоръчвам горещо всичко тяхно. Само препарата им за мочистване има над 1000 приложения. Не само за почестване, но  и като bug repelant става. Всичко е на РН основа, никакви химикали. С кърпичките им можеш дори да си забършеш плод и да го изядеш, толкова са "сейф". Препарата им за пране изчества всякакви петна.
Аз съм много доволна и не позволявам в къщи да влезе нищо на химическа основа откакто открих Шакли.

М/у другого имат и продукти за коса - всичко е с РН-то на тялото, никакви химикали.

# 91
  • Мнения: 3 478
Еее, един ден не влязох и къде сте отишли чак. Много писане на последък, бравос.
Днес съм на бач и от тази сутрин чета тез 5 страници, та не помня кво се е разисквало много.
Аааа, за зъболекарите... ами аз тук като ходя кариес никога не са ми откривали. Като се прибера в БГ и ми правят по няколко на един път. Та чак на скоро взех да се светвам дали не ме моткат тези хора у БГ-то че да си правят лев. Смених зъбаря, тамошния, тази година дори не го посетих и него. Реших да се доверя на тукашния.

За ръце на малкта ползвам гела на Пюрел. Антибактериални кърпи на Клорокс или Лайсол за ръце не бих ползвала. Мания съм на миенето на ръце и пипането, обаче да ви кажа вече не съм толкова стрикна. Малката от както взе да пипа насякъде и да лапа всичко, да лази и после да се облизва ми се разказа играта. Драпах, драпах за хигиена и се предадох. Определено не съм толкова системна колкото преди, то просто няма опазване. Само като си представя, че в гледачката сигурно и един път не и мият ръцете на ден, пък тя дето се вика на пода живее и се замайвам. Но истината е, че от както поотрасна си затварям очите за някои неща, да чукам на дърво за сега без последици. Пък и нали казват, малко микроби не били излишни.

# 92
  • Мнения: 7 091
Момичета къде го пише този номер на кутията?? При мене няма никакъв номер, само дата??


Ааа, сори, намерих го, на бар кода! Нашия не е такъв...а дали казват, че е само заради частици пък има нещо друго  ooooh! Егати! За животните храната, фъстъченото маслко, лука, спанака...думи нямам.....

# 93
  • Мнения: 1 393
Т, "само" частиците е, пусни една търсачка на гугъл- излиза веднага- прясна новина от вчера. 
Аз пък сега за shrimp съм се разтърсила- имало ри-кол на морски храни, главно скариди, от Китай.  Confused
...Ние ядем скариди поне веднъж седмично- кой ги знае от Китай ли са били или не...
Като търсех за това, излезе че и някакъв вид паста за зъби на Колгейт била ри-колната в шест щата наскоро- пак мейд ин Чайна.  Sick
Тъпа работа.

# 94
  • Мнения: 2 257
Potential choking hazard е това, което казват по ТВ, че било в кашите. Чудя се, човек като забърка кашата, няма ли да я направи на каша все пак, без potential choking hazards из нея, нали гледаш какво бъркаш, аз не разбирам, ама сигурно има причина да предупреждават.
Ръце чистя с Alcohol swabs, не използвам антибактериални кърпи.

# 95
  • Мнения: 650
Бенсон10, извини ме за любопитството и ако искааш не отговаряй но как успяхте да осиновите бебе. Имам приятелка която каза че бебе е направо невъзможно да се осинови.

Поне казват какво има-за храните, играчките,седалките Peace
КТВ писах ти на лични да не занимаваме всички с нашите късогледи очи:)
Айде събудих се и на работа сега Mr. Green

# 96
  • Мнения: 3 491
Potential choking hazard е това, което казват по ТВ, че било в кашите. Чудя се, човек като забърка кашата, няма ли да я направи на каша все пак, без potential choking hazards из нея, нали гледаш какво бъркаш, аз не разбирам, ама сигурно има причина да предупреждават.
И аз това се чудя ... нали човек като бърка кашата, гледа какво бърка, и се съобразява и със собственото си бебе.  newsm78
Интересно, ако иска и някой друг да види, защото на мене ми убягва: тази новина за рекол на Гербер я има из пресата, но ми е чудно защо не я видях в http://www.recall.gov/ , аз обикновено там поглеждам за надеждна информация. Нито на сайта на FDA видях такова нещо. Нито на сайта на Gerber. Може пък да ми се губят някои моменти.

# 97
  • Мнения: 1 393

Интересно, ако иска и някой друг да види, защото на мене ми убягва: тази новина за рекол на Гербер я има из пресата, но ми е чудно защо не я видях в http://www.recall.gov/ , аз обикновено там поглеждам за надеждна информация. Нито на сайта на FDA видях такова нещо. Нито на сайта на Gerber. Може пък да ми се губят някои моменти.

Ами едва от вчера е, сега е уикенд- може би още не са обновили страниците си, сигурно затова.
Ето тук пише, че  две от инстанциите, за които говориш са наясно с проблема и подкрепят въпросния recall: http://www.msnbc.msn.com/id/19753909/wid/11915773?GT1=10212

# 98
  • Мнения: 3 491

Интересно, ако иска и някой друг да види, защото на мене ми убягва: тази новина за рекол на Гербер я има из пресата, но ми е чудно защо не я видях в www.recall.gov , аз обикновено там поглеждам за надеждна информация. Нито на сайта на FDA видях такова нещо. Нито на сайта на Gerber. Може пък да ми се губят някои моменти.

Ами едва от вчера е, сега е уикенд- може би още не са обновили страниците си, сигурно затова.
Ето тук пише, че  две от инстанциите, за които говориш са наясно с проблема и подкрепят въпросния recall: http://www.msnbc.msn.com/id/19753909/wid/11915773?GT1=10212
Може и така да е. Но ми се струва, че когато "Ню Йорк Таймс" пусна новината за recall на играчките с влакчето Томас поради олово в боята, новината вече я имаше в www.recall.gov, а мемото "For immediate release" датираше отпреди 2-3 дена. Може би защото сега този recall се прави доброволно от Гербер, така прочетох в 'Washington Post", а не е резултат на държавни инспекции, става така. И доколкото разбрах, е поради обаждане от страна на клиенти, които са решили, че има потенциална опасност. Интересно какъв брой обаждания са необходими, за да стане кампания.
П.п. Сега проверих, поправям се, за влакчето Томас и мемото, и новината са с една и съща дата.

Последна редакция: сб, 14 юли 2007, 18:59 от блажка

# 99
  • Мнения: 1 783
Абе не се тревожете толкова за микробите - не им е излишно на децата, укрепва имунната състема. Пък и е невъзможно да се опазят да не пипат нищо и никого. Аз съм престанала да се тревожа, и вече колко пъти е пил от чаша паднала на земята или без да го забележа си е обирал трохите когато са паднали в ресторанта.

Има статистика, че с колкото по-висше образование са родителите, толкова по-голяма била възможността децата да са с алергии или астма. И това го отдават на непрекъснатото внимание, което по-бразованите родители обръщат на децата си и околната хигиена. Колкото повече знаеш, толкова повече искаш да знаеш и четеш и все намираш нещо което може да навреди на детето.

Днес или утре ще оставям мъжете в къщи сами и смятам да отида на кино, някой да е гледал следните филми и да препоръча нещо:

Broken English
Evening
Once

Sicko ще го оставя да го гледаме заедно с Денис, защото знам че и той иска да го гледа.

Мерси!

# 100
  • Мнения: 1 783
Аз съм минала Гриин отвсякъде. Ето линк на продуктите, които ползвам вкъщи http://shaklee.com/company_getclean.shtml
Препоръчвам горещо всичко тяхно. Само препарата им за мочистване има над 1000 приложения. Не само за почестване, но  и като bug repelant става. Всичко е на РН основа, никакви химикали. С кърпичките им можеш дори да си забършеш плод и да го изядеш, толкова са "сейф". Препарата им за пране изчества всякакви петна.
Аз съм много доволна и не позволявам в къщи да влезе нищо на химическа основа откакто открих Шакли.

М/у другого имат и продукти за коса - всичко е с РН-то на тялото, никакви химикали.
Праховете за пране и чинии продават ли ги в магазините? Whole Foods?

# 101
  • Мнения: 1 800
Май ще приглъщам мръсните ръчички в устата, друг начин няма. Laughing
Съжалявам, че ви занимавам с  моите глупости, сега пък друг проблем Rolling Eyes. От два дни ни е хванал дайпър раш, направо дупето се бели и е червено(питах вчера педиатърката, тя каза нищо му няма Shocked). Аз използвам това:
http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2302990&c … parentPage=search
 но кой знае какъв ефект невиждам
Нещо по-ефективно да ми препоръчате Praynig

Може ли на бебе на 2 месеца да му никнат зъби? Shocked Според съседката започвал, защото му текат доста лиги...

# 102
  • Мнения: 1 783
Ако могат от Б-я да ти изпратят крем Бочко, вземи си, защото е чудесен за подсечено дупе, аз американски не съм ползвала и не мога да препоръчам, но сигурно има добри. Това обаче доста ми се струва да се бели чак дупето, кажи им да го проверят за yeast infection, защото понякога вървят заедно. Марти имаше точно такава и езика му беше побелял, но нямаше подсечено дупе заедно с инфекцията. Ако има инфекция, препоръчват един друг крем май, аз трябваше да си мажа гърдите с нещо за да му мине, защото кърмех.
Горкото бебче... сигурно го боли.

# 103
  • Мнения: 1 393
Да, може- добрия стар български Бочко.
Или ако ще е Мустела, по- добре това според мен: http://www.toysrus.com/product/index.jsp?productId=2302675&c … parentPage=search

Аз досега един единствен път имах случай със severe diaper rash и педиатърката предписа крем от аптеката. Като му гледах състава, всъщност си е жив нестатин и нищо друго, но наистина помогна- за три дни приключи проблема.

# 104
  • Мнения: 2 257
benson10, с удоволствие ще ти изпратя един крем Бочко, намират ми се, а не ми се налага да ги ползвам, страх ме е да не се развали. Кажи, ако решиш.
За зъбите се тръшках точно преди две теми. Може и да е зъбки, може и просто да започва да си се лигави малко повечко човечето.

Общи условия

Активация на акаунт