Обичате ли да се гримирате-5 част

  • 19 765
  • 524
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 941
Бомба, дано не ми се разсърдиш, ама не мога да си кривя душата. Руса повече ми харесваш. Или поне на снимките, които си показала.... А, честита прическа де  Hug

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 3 739
La Bomba, все едно виждам нова мадама. Новата визия ти подхожда перфектно и ти дърпа 3-4 годинки (надолу). newsm10

# 62
  • Мнения: 1 317
La Bomba,  верно си е пълна промяна, цвета е много готин, наситен, жив. И ти отива на огнената натура  smile3521


Бре девойки, чета, чета, гледам и се чудя......
Все ще се намери някой "доброжелател" да развали добрия тон на темата!  ooooh! Ние сме се събрали, говорим си, споделяме си, показваме си разни неща, какъв е проблема толкова?  newsm78

# 63
  • Мнения: 19 309
Бомбе,много различно изглеждаш.и според мен с червената коса изглеждаш по-млада Peace

# 64
  • Мнения: 1 793
Ла Бомба, на мен повече ми харесваш със сегашните прическа и цвят на косата. Прическата ти е трепач. Просто е супер, а червена коса ти отива много според мен.
Аз следя темата и ще гласувам. Вече си имам две фаворитки. Всички много добре сте се справили между другото, с изключение на една от вас, която по мое мнение лекичко е прекалила с цапотенето. Засега ще черпя идеи от вас макар, че то това само с гледане не става като че ли. Не умея да боравя като хората със сенки и затова много рядко слагам, а пък ми се иска да ползвам по-често.

# 65
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Още от първия конкурс настоявам да се гласува само за една участничка. Не мога да разбера каква е идеята да се размиват гласовете, нито тук, нито в другите конкурси във форума  newsm78 В крайна сметка, трябва да спечели най-добрия, нали така? Защо са тези идеи да може да се гласува за цели три кандидатки ???!!! Редно е всеки да си има фаворит, който да подкрепи!!!

Аз на конкурсите на които съм била свидетел все най-добрия е печелил според мен... и на първия и на втория ни конкурс победителките се откроиха въпреки, че се гласуваше за по две. Сега ако е с три гласа пак мисля, че ще се открои най-добрия, но поне и другите учаснички ще имат шанс да посъберат някой друг глас за самочувствие. Не знам... нека кажат и другите как да се гласува.

La Bomba, много як червен цвят... еееех, и аз се изкушавам за червено, ама пусто трудно се подържа цвета.

# 66
  • Мнения: 1 941
Е, ако целта на конкурса наистина е повдигане на нечие самочувствие може. Извинявайте, много отдавна не съм почивала ...

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 3 739
Аз бих помолила участничките за повече снимки. Дерзайте дами. Няма начин от "един вид" грим да се определят уменията.

# 68
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Е, ако целта на конкурса наистина е повдигане на нечие самочувствие може. Извинявайте, много отдавна не съм почивала ...

Мале ма си серт  :twisted:l Откак те помня все различно мнение имаш  Mr. Green
Аз си изтрих снимките от конкурса... май бях приела буквално обявата на кошничка да се нагримираме лятно и шаренко- нещо такова май гласеше и изглеждах като клоун сред другите участнички.

# 69
  • Мнения: 1 941
Е, Валка що така, нали не заради мен? Казах аз съм станала зла жена поради независещи от мен обстоятелства ...

# 70
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Е, Валка що така, нали не заради мен? Казах аз съм станала зла жена поради независещи от мен обстоятелства ...

Не е заради теб... просто осъзнах, че изглеждам нелепо и ако другите нямат нищо против бих искала утре пак да се пробвам и да се нагримирам по-читаво защото явно бях прибързала.

# 71
  • Мнения: 1 941
На мен лично ми харесваше. Но, иначе не виждам проблем да се гримираш отново щом искаш и да качиш снимките. Мисля, че до изтичането на срока всеки може да си прави каквото и когато иска ... Лягам си да не говоря повече глупости тая вечер  Wink

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 739
Е, ако целта на конкурса наистина е повдигане на нечие самочувствие може. Извинявайте, много отдавна не съм почивала ...

Ми почивай де. В подобна тема се продават пуканки даже. Що се отнася до самочувствието то последното е нужно да се изстрелва ежедневно. Начини много. На кой как му харесва. Но аз на хубавото лошо не мога да кажа и обратно.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 3 739
Е, Валка що така, нали не заради мен? Казах аз съм станала зла жена поради независещи от мен обстоятелства ...

Не е заради теб... просто осъзнах, че изглеждам нелепо и ако другите нямат нищо против бих искала утре пак да се пробвам и да се нагримирам по-читаво защото явно бях прибързала.

Подкрепям. Това лице трябва да се покаже в най-добрата светлина.

# 74
  • Мнения: 1 668
Бомбеее  Simple Smile на мен червеният цвят эа коса ми е страст а пък на теб ти стои много добре и наистина те прави по-млада Simple Smile аэ също съм почитател на пълната промяна и преди от дълга коса под раменете останах с два пръста коса Mr. Green ей така эа идеята Whistling Whistling Whistling сега пък я чакам да расте ама не ще Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт