Айде една по - весела тема...

  • 3 185
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 526
Пералнята ни е с горно отваряне и София мята какво ли не вътре  Crazy дистанционното съм прала, шишета, биберони, вилици, лъжици ... Снощи изпрах 7 лв.  Laughing но по-неприятно от изпран памперс няма  ooooh!

# 16
  • Мнения: 902
Помня как му иzпрах чипкартата zа достъп до каzармата на МАЖО(ми да си я прибира пък  newsm78 ) и после се беше раzвилнял,и каzа че ако на другя ден не може да си влеzе на работносто място сериоzно щше се съърдим(ама нямаше проблеми).Иначе,ключове и четки съм прала, фиби zа коса, една свещ иzпрах(начупи се  Sad ) монети съм прала,гумена топка... и още неща  Wink

# 17
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 333
Ами един път изпрах работната униформа на мъжа ми /той е зъболекар  newsm47 /, която е бяла, с някаква розова салфетка, забравена в джоба и стана на ужасни розови петна.

И два пъти ръчния си часовник с кожена каишка, който и досега си работи чудесно  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 426
Най-редовно - винтчета, отвертчици, напоследък даже и едно нивелирче от джобовете на работните дрехи на мъжа ми...

# 19
  • Мнения: 47 996
помня че съм писала в подобна тема, но и аз стандартното-пари, карти, слафетки, памперс, батерии...

# 20
  • Мнения: 2 013
Мога да добавя - GSM.
Най-интересното беше, че след като го изсушихме добре, после заработи! Peace
Щях да пиша на сайта на Sony Ericsson за благодарност, ама съм забравила ....  Crazy Blush

Аз прах Моторола Joy
И още - пари, бонбони, ключове и всякакви други предмети, които се мотаят в нечии джобове. Изваждала съм боядисани в синьо, розово, бледо лилаво пранета... Имаше период, в който нищо бяло не оставаше в къщата (ама и мъжът ми има голяма вина за това)

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 61
По принцип проверявам джобовете, но... не винаги.
Прала съм монети, кламери, гумена топка. Слава богу за сега нищо кой знае колко страшно.
Най-много мразя като пусна цветни дрехи и в някой джоб да е имало носна кърпа или някаква салфетка. По всички дрехи полепват едни бели власинки, който никак не мога да махна. Направо побеснявам newsm61

# 22
  • Мнения: 804
А какво сте сготвили ?Mr. Green Joy
Малко оф де, ама баба ми, беше сготвила един парцал, барабар с зелето със свинско. Колеше се прасето и се готвеше за колячите, всичките си хапнаха от зелето, каза ми на никого да не казвам Mr. Green Аз пропуснах Joy

# 23
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
памперси! само който е прал това нещо в пералнята, знае за какво става въпрос

# 24
  • Мнения: 4 300
Уф....рядко пера нещо, май само пари ми се е случвало и то веднъж. А, и веднъж купона за стол на мъжа ми. За сметка на това от време на време ми се случва да изпера салфетка ( носна кърпичка). Е след това трябва да изтърсвам цялото пране от бели парченца. А най странното е че тея салфетки винаги са мои...просто понеже не държа друго в джобовете си и все забравям да ги пребъркам Embarassed
И съвсем скори ми се случи да изпера батерия от 1.5 волта, беше паднала през дупчица в подплатата на една лятна чанта. Толкова време се чудех как може цип да трака толкова силно, а то накрая излезе че не било цип Mr. Green Не съм я проверила дали работи обаче...

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Цяла връзка секретни ключове и един такъв голям и тежък за някакво табло - на мъжа ми.Ключовете бяха надписани Laughing. Пари, книжни салфетки, разни бележчици, като всички вас. Ама днес си изпрах дебитната карта и сега не знам дали ще проработи newsm78.
Странно ама ключовете и картата в рамките на една седмица - нещо ставам разсеяна май.

# 26
  • Мнения: 3 205
Преди няколко дни си изпрах Нокиата, вкл. центрофуга и допълнително изплакване. Оцеля и работи. Друга марка телефон никога няма да си купя.
Прала съм още пари, ключове, документи - обичайните неща.

# 27
  • Мнения: 222
Преди няколко дни си изпрах Нокиата, вкл. центрофуга и допълнително изплакване. Оцеля и работи...

 Peace И аз си изпрах Нокиата, вкл. центрофуга и допълнително изплакване, но преди 4 год., в предния джоб на дънковия ми гащеризон. Идеално се излъска, ухаеше на омекотител дни наред. И до ден днешен работи! Нокиа 6310 - класика просто! (простете за отклонението)

# 28
  • Мнения: 2 199
Цитат
Ами един път изпрах работната униформа на мъжа ми /той е зъболекар  newsm47 /, която е бяла, с някаква розова салфетка, забравена в джоба и стана на ужасни розови петна.

подобно само че на бяло яке  Blush ама мама го направи, аз не пускам пералня  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 2 336
За петна и оцветявани дрехи да не говоря.
Преди мъжо имаше само с бяло бельо. А аз да взема да изпусна една моя червена дрешка вътре. Всичкото бельо беше розово. Известно време така ходеше. Като се замисля това май е оръжие против изневяра.  Mr. Green Нека се покаже така де... smile3532

Общи условия

Активация на акаунт