Отговори
# 480
  • Мнения: 2 070
Отзад не ми е особено ефективно, освен понякога, но трябва да съм легнала по корем и тоъ отгоре, без надупванки ипрочие, че нещо се разминаваме... итака нататък. точка, който му е неудобно на лични, и без тва много се разголихме. Но за чиста физиология иде реч.

# 481
  • Мнения: 5 622
 
Извинявайте, че ви отклонявам приказката, но да ви питам. Имате ли поза в секса, при която по-бързо свършвате?

Замислих се..Глей кво нещо.. Ние търсим нещо за по-бързо свършване, а при мъжете(които страдат от преждевременна еякулация) това не е особен плюс  Crazy  Joy

# 482
 ThinkingЧакай да помисля...ефстествено-сетих се-на холната масичка,аз лежа на нея,таза ми е на неговото равнище,той-прав,аз-легнала Grinningголям кефффф Flutterа...и класиката в жанра-краката горе на врата и давай Blush

# 483
  • Мнения: 2 070
Да бе, жената, с която го обсъждах, каза, че има мъже, които при "отгоре" им спадало.. Щото не обичали да ги контролират, демек и по-чувствителни и те...Мани.

# 484
  • Мнения: 3 835
Извинявайте, че ви отклонявам приказката, но да ви питам. Имате ли поза в секса, при която по-бързо свършвате?

То и аз сега се замислих. Всъщност, защо търсим пози, при които се свършва по-бързо?
Няма ли да е по интересно, да обсъдим тези, при които се случва обратното? newsm78 Wink

# 485
 newsm78Де са тая порода по-чувствителни?Според мен пък повечето мъже  супер се кефят когато жената поеме инициативата Flutter

# 486
  • Мнения: 3 835
Да бе, жената, с която го обсъждах, каза, че има мъже, които при "отгоре" им спадало.. Щото не обичали да ги контролират, демек и по-чувствителни и те...Мани.

Аз не съм попадала на такива мъже, честно! Всички страшно много си падат, жената да е отгоре. Особено, ако е по темпераментна и има богата фантазия. Освен това ръцете на мъжа са свободни и имат поле за действие. Mr. Green

# 487
Момичета оставям ви за малко-трябва да си изкъпя малкото съкровище за градината.После ша се включа-честна скаутска-стана ми интересно Wink Wink

# 488
  • Мнения: 3 835
ThinkingЧакай да помисля...ефстествено-сетих се-на холната масичка,аз лежа на нея,таза ми е на неговото равнище,той-прав,аз-легнала Grinningголям кефффф Flutterа...и класиката в жанра-краката горе на врата и давай Blush

Ако щеш ми вярвай, преди малко ми се искаше да споделя подобна поза, ама не събрах кураж. Mr. Green Само, че аз си я представям, пак в задно положение, и масичката да не е от тия супер ниските, дет са модерни сега. Mr. Green

Докога ли ще я бъде тая тема? newsm78

# 489
  • София
  • Мнения: 2 210
Теодора идвай си вече, късно е момиче!!!!!!

# 490
  • Мнения: 2 829
запис за сега- Simple Smile

# 491
  • Мнения: 7 474
Теодора идвай си вече, късно е момиче!!!!!!

Чакай Stop, тамън стана интересно  Mr. Green

# 492
  • Мнения: 5 140
ThinkingЧакай да помисля...ефстествено-сетих се-на холната масичка,аз лежа на нея,таза ми е на неговото равнище,той-прав,аз-легнала Grinningголям кефффф Flutterа...и класиката в жанра-краката горе на врата и давай Blush

Ако щеш ми вярвай, преди малко ми се искаше да споделя подобна поза, ама не събрах кураж. Mr. Green Само, че аз си я представям, пак в задно положение, и масичката да не е от тия супер ниските, дет са модерни сега. Mr. Green

Докога ли ще я бъде тая тема? newsm78

Докато не и сложат ключа.

# 493
  • Мнения: 220
Ъъъъ,извинете....
Да обръщам ли резбата или и така
мога да драсна някой ред евентуално  Thinking

# 494
  • Мнения: 5 622


Докога ли ще я бъде тая тема? newsm78

Не знам, но е доста притеснителен факта, че все по-често надничам тук  Whistling

Абе не знам ама като четете такива подробни описания, не ви л е малко..възбуждащо?  Embarassed

Особено като прочетох за краката на врата...мммм...

Ъъъъ,извинете....
Да обръщам ли резбата или и така
мога да драсна някой ред евентуално  Thinking

А, то и мъже остава да се включат и тотално да изтрещя тая вечер....  Crazy  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт