КЪРДЖАЛИ (2 )

  • 11 658
  • 211
  •   1
Отговори
# 15
  • Хасково
  • Мнения: 180
Ани, Честит имен ден!
Бъди жива, здрава и много обичана.

# 16
  • Мнения: 377
Здравейте в новата тема.
Как сте, защо не пишете? Всички ли избягахте към морето?
В неделя се надявам да се дотътрим до К - ли и да поостанем известно време.
Ако сте там казвайте бързо къде се събирате  Laughing.

# 17
Нашият комп беше развален, но като гледам и без това не сте изписали много...

# 18
# 19
трудна работа  това през лятото

# 20
  • Мнения: 377
Ейййй майчета, къде се загубихте?
Споделете какво си правите из любимото ми градче

# 21
  • Мнения: 655
Ей,момичета,заглавието на темата е лятно и трябва да го сменяме,а сме още на 2-ра страница.
При нас новото (вече не толкова ново) е,че Боби тръгна на ясла от септември. Боледува често и ни изкарва акълите,но те май всички деца са така.
Ина, как е Иванина? Това беше едно от женските имена,което бях избрала,ако имахме момиче,но се роди юнак.  Laughing

# 22
  • Мнения: 655
Забравих да честитя имения ден на всички именици. Желая на всички,които празнуват днес много късмет,здраве и любов.   bouquet

# 23
  • Мнения: 766
Здравейте, кърджалийски майки Grinning

Аз така и не успявам да се включа в темата ви, но вие и не сте много активни. Това е и моя роден град, в темата разпознах само Нинка, но сигурно и с други се познаваме лично.

Тази седмица ще идваме за няколко дни и съм се зачудила. Лятото беше лесно , разходки из хубавите ни паркове, но какво интересно има за децата в студените дни (не че няма да се разхождаме де). Приемам идеи  Simple Smile

# 24
  • Хасково
  • Мнения: 180
Честит празник на всички именици и от мен! Да са живи и здрави, както те, така и членовете на семействата им.
Честито и на всички "ученици". Ние вече ходим на градина. Нормално е да боледуват. Не мисля, че и вкъщи да стоят ще са здрави. Ще се молим само оздравяват бързо.

# 25
  • Мнения: 655
Яна,здравей. Laughing Как сте? По лентичката виждам,че Симона станала мома за женене  Laughing. Много е вярно,че чуждите деца растат неусетно. Колкото до това къде да ходите в студа - сигурно няма да те учудя ако ти кажа,че няма къде. Това не му харесвам на нашия град - за децата има много малко забавления - особено през зимата въобще няма къде да се ходи.
Диди,здравей и на теб. Grinning Аз също съм за ходенето на ясли и в градини,но последния месец Боби ходеше за по 2 дена на ясла и после по седмица и нещо се лекувахме,та ми дойде малко в повече. Но си права,че без това не може май.

# 26
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
 Хай и от мен Hug 

Мама на Бобо, благодаря, Иви е добре, расте и хубавее  Heart Eyes
За боледуването не се притеснявайте - всички деца са така, докато се нагодят към режима и околната среда в яслата/градината  Peace Това е временно!

А ние от "Възрожденци" изобщо няма къде да ходим, дори и през лятото - толкова нови кооперации се строят, че въздух не остана  Sick

# 27
  • Мнения: 377
Привет и от мен.
Толкова се зарадвах като видях, че има някакво раздвижване по темата.
Inna, честито ти бебче, много да е добричка и кротичка, да Ви радва и весели. А баткото как приема новия член на семейството? При нас беше много чакано бебе и сега двамата са като залепени, а ние си ги наричаме крачун и малчо.

Исках да Ви питам дали вече из града има някакви новогодишни предложения и оферти от заведенията. Може ли да ми препоръчате нещо?

# 28
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Благодаря, Петя! Баткото много й се радва и само ходи да я прегръща и целува, малко по мечешки де Simple Smile Той бе подготвен от самото начало и свикна с мисълта за нея.
Аз не съм се интересувала за новогодишните оферти, защото тази година ще сме си вкъщи семейно.

# 29
  • Мнения: 655
Петя,аз също не съм се интересувала от новогодишните оферти,защото тази година с мъжа ми сме единодушни,че ще си останем вкъщи. Досега 7-8 години все сме излизали я на кръчма,я на дискотека на Нова година,но повече не искаме. Миналата година изкарахме меко казано гадно в една от дискотеките - първо ни отрязаха главите с кувертите,второ - доплатихме такава сметка,че можеше цялата компания  да изкараме цял месец в безспирно ядене и пиене на корем. По памет ще ти кажа,че бутилка водка,която поръчахме извън куверта беше около 40 - 50 лв. Е,извинявай,ама да не съм в Сен Тропе все пак. Да не коментирам типовете дето се разхождаха по потници и анцузи,все едно току-що са прибрали овцете. Музиката се поръчваше пак от тези момченца,така че разбирай какво сме слушали. По принцип не съм много претенциозна и с добра компания си изкарвам хубаво навсякъде,но миналата Нова година ми дойде в повече и още ми държи влага. Така че тази година сме си вкъщи.
Хайде, че много дълго стана.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт