хапче за аборт?!?

  • 55 249
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
благодаря много на тези които са писали много е важно за мен не съм мъж нито съм непълнолетна искам да попитам миле какво е станало с нейната приятелка, която е правила аборт с хапчета може ли да ми обясни какво точно се е случило с организма и след изпиването на хапчето и дали се е наложило да се прави кюртаж бързо ли е настъпил аборта

# 16
  • Мнения: 1 820
tayna или elicaaaaa която и да си че вече се обърках нещо,
Както вече са ти казали с хапче се прави аборт до 7г.с.До колкото съм чела и запозната,мисля че хапчето предизвиква някой хормони и те изхвърлят "чуждото тяло"от там на татък тези хормони сами по себе си вредят на много други неща в организма който не са "чужди".След като уж това тяло е изхвърлено е възможно да има остатъци и да се наложи и кюртаж.Всеки организъм е различен!Чувала съм дори след аборт с кюртаж,да се налага втори такъв,рядко се случва,но се случва! Naughty
След като си пълнолетна и няма проблем защо не го направиш по нормалния начин. newsm78Няма да боли ако от това те е страх.С пълна упойка си,като се събудиш лежиш и след няколко часа ставаш и си тръгваш!Защо ходите и си усложнявате зорлян живота ooooh!
Или може би проблема е финансов?Ама замисляла ли си се понякога че евтините неща често излизат повече от златни?Или пък за това че първо се опита да излъжеш че питаш само ей така за информация-има някой който не трябва да разбере?Но няма какво да гадая,ти си знаеш и си решаваш.Дано избереш най-правилния начин!Желая ти успех! Hug

# 17
  • Мнения: 4 700
tayna, zнам че получи много силни кръвоиzлив, но не си спомням дали се стигна до кюртаж. За мен е по важен фактът, че в момента таzи вече поумняла жена се бори с последствията. Да не говорим, че всичко това беШе нелегално. Знам, че минаха дни докато получи кървене.
Подкрепям всичко каzано от paneva
С цялата си съЩност те съветвам да zабравиШ zа теzи хапчета. Аz имам един кюртаж в 13 г.с. zаради липса на сърдечни тонове. От упойката до събуждането ми бяха минали 45 минути, самата процедура е траяла около 15 минути. СЛед 4 часа си бях вкъЩи, а на другия ден дори отидох на работа. Фиzическа болка не иzпитвах никаква, само сърцето ми се късаШе, zаЩото бременността беШе желана.

# 18
  • Мнения: 1 820
Всеки аборт направен извън болница независимо с кюртаж или не,независимо от лекар или не,независимо в кабинет на лекар или не,е незаконно и подсъдимо-щом е извън болница!
В крайна сметка всеки сам си носи последствията,защото сам по себе си си ги навлича.Остава само чувството за съвест!Незнам кое боли повече аборта или съвестта,дано не ми се наложи да зная! PraynigНо мисля че със сигурност ще е съвестта ми и душевната болка!Понякога според ситуацията в момента си мислим че правим най-доброто за себе си и не се замисляме за бъдещето дори,идва един момент обаче в който вече мислим по различен начин и самия ни мироглед е различен,но е твърде късно.Както приятелката на миле.Дано успее да има детенце,защото от това по прекрасно няма.Всеки сам решава кога е момента и кога не е.Важното е дори сега да си решила че не е дошъл този момент да избереш най-правилното за теб,и за бъдещето ти!В твоя случей е здравето ти  Naughty

Последна редакция: нд, 22 юни 2008, 22:03 от paneva

# 19
  • Мнения: 4 700
paneva много си права.  Peace
Проблемът на приятелката ми тогава беШе, че бяхме на по 16 години. И таzи лекарка вместо да и раzясни как да се предпаzва от нежелана бременност тя правеШе аборт след аборт. Най тъжното е, че няколко момичета от моя клас се въzполzваха от "лечението" й под мотото "Ами zаЩо да се тъпча с противоzачатъчни като абортите са толкова лесни." Нямам контакт с тях и не zная дали и те имат подобни на таzи приятелка проблеми.  Rolling Eyes Всичко това се случва преди повече от 10 години, а най лоШото е, че доколкото zнам таzи лекарка продължава да практикува.  Confused

Ето zаЩо се радвам, че има подобни форуми. Дано повече момичета прочетат таzи тема и не се zанимават с подобни "лесни" лечения.

# 20
postinor duo, ne sa hapcheta za abort, a protiwozachatychni...hapcheta za abort ne syshtestwuwat

# 21
Kolko ste neosvedomeni samo....
Napravo trqbva da zabranqt takiva kato vas da pi6at iz forumite. #Cussing out

Hap4eta, koito predizvikvat abort IMA. Ponqkoga dori edno pomaga, no ponqkoga i 10 ne. Zavisi ot organizma.
Ne sa po vredni ot Escapelle ili postinor Duo! Risk kato pri vsqko hap4e ima, no ako jenata e pravila skoro6en abort
sqka6 za predpo4itane e da probva s hap4eta.
Predpisvat se edinstveno i samo ot doktora vi.

# 22
  • Мнения: 3 241
Kolko ste neosvedomeni samo....
Napravo trqbva da zabranqt takiva kato vas da pi6at iz forumite. #Cussing out

Hap4eta, koito predizvikvat abort IMA. Ponqkoga dori edno pomaga, no ponqkoga i 10 ne. Zavisi ot organizma.
Ne sa po vredni ot Escapelle ili postinor Duo! Risk kato pri vsqko hap4e ima, no ako jenata e pravila skoro6en abort
sqka6 za predpo4itane e da probva s hap4eta.
Predpisvat se edinstveno i samo ot doktora vi.

Мисля, че съветите на момичетата са напълно правилни и не е мястото на някой гост пишеш на латиница да коментира с такъв патос.

И аз смятам, че си има лекари за тази работа - и не бива да се взимат съмнителни лекарства.  Peace

# 23
  • Мнения: 1 677
Kolko ste neosvedomeni samo....
Napravo trqbva da zabranqt takiva kato vas da pi6at iz forumite. #Cussing out

Hap4eta, koito predizvikvat abort IMA. Ponqkoga dori edno pomaga, no ponqkoga i 10 ne. Zavisi ot organizma.
Ne sa po vredni ot Escapelle ili postinor Duo! Risk kato pri vsqko hap4e ima, no ako jenata e pravila skoro6en abort
sqka6 za predpo4itane e da probva s hap4eta.
Predpisvat se edinstveno i samo ot doktora vi.

Мисля, че съветите на момичетата са напълно правилни и не е мястото на някой гост пишеш на латиница да коментира с такъв патос.

И аз смятам, че си има лекари за тази работа - и не бива да се взимат съмнителни лекарства.  Peace

Подкрепям мнението на Iventse

# 24
  • Мнения: 1 820
Ей,аман от гости,дето много им знаят устите,а нямат смелост дори да пишат с никовете си!Що се излагате бе хора?И що пишете глупости.Имало хапчета за аборт,нямало.Като има,пии,трови се,ако искаш всеки месец.Твоя работа.А че няма,такива -няма!Ама карай малко по спокойно.Ти ще кажеш кой ще пише тука,и кои не  NaughtyТрябва да забранят да влизат гости,и да пишат  Twisted Evil
И какво ми пишете в тема,дето е от 2 години   ooooh!Авторката вече е направила аборт одавна,най вероятно.Не си чешете клавиатурите само.

Общи условия

Активация на акаунт