Душ кабина или вана

  • 6 142
  • 30
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 527
мом ан, аз съвсем сериозно да попитам за почистването, която казвате, че е по-лесна:
нашата кабина е с вратички и са на 'релса'. ти твоите махаш ли ги?
аз как ли не съм я разглеждала - не мога да открия начин да ги махна тия вратички.
освен това в самата релса как почиствате?  споделете, моля . Peace
Lennie, моята кабина има само две стъклени стени. Другите две стени са самите стени на банята, т.е. плочки. От двете стъклени прегради, едната е вратата (отваря се като обикновена врата), другата е неподвижна преграда. Нямат релси. Тъй като са целите от прозрачно стъкло, чистим ги или с оцет, ако се е натрупал много варовик, или с Бреф. Подовото корито, което е от акрил, чистим също с Бреф. Е, тук е моментът да си призная, че кабината в повечето случаи е задължение на мъжа ми, той някак си я чисти по-добре.  Embarassed
Освен това трябва да те предупредя да не ползваш много силни препарати, от типа на Доместос, за съжаление, защото ако маркучите отдолу са от по-кофти произход (китайски например), силните препарати ги разяждат и може да ви направят беля. Нас например ни наводниха, кеф, кеф.... Crazy От тогава си ползвам само Бреф и оцетец. И след като се измие всичко, добре е да се подсуши. В този вид моята кабина издържа поне две седмици, подовото корито обаче трябва да се почиства по-често.
Ох, много дълго стана, дано съм ти била полезна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт