кукленски кьщи

  • 22 203
  • 410
  •   1
Отговори
# 360
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
schneee абсолютно същите са. Имаше доста голям избор - от животни, мостове, кораби, къщи, динозаври, мебели и т.н Диспина откъде ги купи?

# 361
  • Варна
  • Мнения: 5 570
Да от същия стил са. Струват 1,50лв, но момичето каза, че са получавали само такива, а аз преди години съм виждала и други разновидности, но сега като ме хвана музата не мога да намеря.
Купени са от магазин за левче.
Кафемашината и шейкъра са магнити, но не са съвсем малки, а вие искате да са ви много малки къщичките.

# 362
  • Мнения: 2 591
моята кухня е по-големичка  Rolling Eyes

ох, защо в Търново няма нищо  #Cussing out ще питам утре по детските магазини! дано имам успех  Rolling Eyes

# 363
  • Варна
  • Мнения: 5 570
schneee, не си казала не съм ти купила. Даже можем да се комбинираме с рачето и да ти ги пуснем заедно нещата.

# 364
  • Пловдив
  • Мнения: 23 796
Момичета вие сте луди, ама готини луди.  Laughing Намерила съм малко нещица, ако някоя от вас ги иска - ще видим какво може да се направи по пощата. Снимки тук. Първото е китайска играчка - 4ри кукли седнали на столчета на маса с чаши и бутилки. Снимано е с кибрита за мащаб. Следващото е малка кичозна висулчица за телефон, чашка като ягода. Тези неща са в магазина, само ги снимах. На последната снимка е личната ми колекция от магнити - зеленчуци на хладилника, има още доста от тях в магазина, по 50-60ст парчето са. Освено това видях баба Яга на пейка-люлка, от онези градинските люлки. Дървена люлка, висока около педя, малко грубо направена, но може да се тапицира. Видях и малка сувенирна дървена поставка с кладенец и пейчица, пейчицата беше висока около един пръст висока.



Пък за дървените бъклички, чинийки, стомнички и прочее - мисля, че мога да ви намеря от Етъра, ще си ходим в Габрово за уикенда, ще се включа другия понеделник.

# 365
  • Мнения: 2 412
Страхотни сте! newsm53 Толкова сладки мънички нещица и какви нерви трябва да имаш, за да ги изпипаш така #Crazy Много готин начин да си прекарваш свободното време Grinning

# 366
  • Мнения: 2 591
еми деспина, ако не те затруднява, вземи ми  Rolling Eyes казвате, и ви пращам парите веднага Mr. Green я вижте там и някое друго бонусче дали няма да намерите  hahaha мислех сама да си правя камина, но щом мога да си я купя за 1,50...... пък дори и да си направя, къде ли не съм ги дала тези пари  Rolling Eyes

Янтра, заинтригува ме кладенецът! можеш ли да снимаш newsm78

сетих се как по-рано правехме на лагерите такива неща от мъхове, шишарки, клечки... ставаха страхотни макети  Blush

никой не каза нищо за моята вчерашна придобивка  Blush

# 367
  • Варна
  • Мнения: 5 570
Само да кажа за варненки, че тоя комплект с куклите го има в една от борсите за играчки до гарата.
Янтре, имай ме предвид. Дори ако има диплянки от Саковата къща със снимки от подредбата в нея, ще съм ти благодарна.
schneee, само че взех последната кафемашина. Имаше още един шейкър, ютия и чайник изглеждащ, като алпака, но ми се видяха по-големи. Ще проверя и ще пиша утре.
А придобивката ти я видях и много ми харесва,н о да не пишеше България на фигурките.

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 23 796
Утре снимам и кладенеца и бабата Яга на люлка.

# 369
  • Мнения: 2 591
само така!

ама е крайно време и аз да хукна за находки  Mr. Green

аз имам една вещица в люлеещ се стол иначе, но тя е глинена и не може да се отдели (пробвах  hahaha) утре може да покажа ако има интерес  Rolling Eyes

# 370
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Момичета, от завист по вашите красоти сън няма да ме хване! Цяла нощ сънувам мебели от кибритени кутии  hahaha
Нямам много време за обикаляне с малкия, вие как намирате време?

# 371
  • Мнения: 725
че аз като обикалях че много видях нещо
и аз нямам  newsm07 newsm30
аз чакам внуче

# 372
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
че аз като обикалях че много видях нещо
и аз нямам  newsm07 newsm30
аз чакам внуче

 Shocked Ти направо ме разби!

# 373
  • Варна
  • Мнения: 5 570
Ами ние обикаляхме квартала комплект с двамата малки тая вечер. А продавачката на магнитите прави намеци на Детелина, че и готвя изненада. Добре че тя не се усеща, а и е фен на спайдърмен, батман и компания, вместо на куклите и къщите им, за разлика от майка си. Embarassed Embarassed Embarassed

# 374
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Аз си признавам, че имам неизживяно детство.
Преди 20 години нямаше такива красоти като сега за децата.
И моя мъж вместо да се смили и да ми купи къща от Щатите, се дърпа  Sad Нали той не е живял в комунизъм и всичко си е имал, как ще ме разбере.
Ще му въведа атака - всеки ден, намеци за къща и мебели - така 3 месеца, докато му омръзне и ми донесе  Blush

Общи условия

Активация на акаунт