Димитър или Никола?

  • 4 706
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 390
И двете имена са много хубави според мен. Peace

# 16
  • Мнения: 1 243
И двете имена са много хубави повече ми харесва Димитър Peace

# 17
  • Мнения: 258
На мен по-силно ми звучи Димитър. Пусни анкета- така ясно ще видиш резултата  Peace

# 18
  • Мнения: 2 677
Което и да избереш, детето си все хубаво име ще носи!

# 19
  • Мнения: 1 369
Никола ми харесва много повече. Обаче ако на улицата викнеш Ники и ще се обърнат поне 10 човека..

# 20
  • Мнения: 317
Никола- любимото ми мъжко име ! Hug

# 21
  • Мнения: 2 622
Първо да уточня,че аз съм Димитрина и никак не харесвам това име #Cussing outАко го кръстите Никола може да го наричате Нико.А ако е Димитър...не,не,Никола е по-добре Peace

# 22
  • Мнения: 526
Никола ми харесва повече.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 877
И двете имена са чудесни, но Никола ми харесва малко повече. Но пък ако съм на твое място, сигурно бих кръстила детето Димитър, щом ще има толкова зарадвани Wink

# 24
  • Мнения: 7 201
Което и да избереш, детето си все хубаво име ще носи!
PeaceДимитър-Митко,Мите                                                                Никола-Ники,Коки                                                                         

# 25
  • Мнения: 2 171
Моето любимо мъжко име е Никола, така че гласувам за него с две ръце Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 2 022
И двете имена са ми любими!  Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 1 288
повече ми харесва ники, отколкото митко като галени имена.

# 28
  • софия
  • Мнения: 25 468
Никола ми харесва повече.

Не е толкова популярно в сравнение с Димитър и както е предложила една друга мама - на галено Нико.
Каквото и име да изберете, да ви е живо и здраво момчето и да ви носи много радост.

# 29
  • Мнения: 122
О,момичета,много ви благодаря за мненията   Hug Hug Hug....естествено има разногласие и при вас...никак не е лесно да избере човек. Crazy
Пускам сега направо и анкетата и да видим в проценти какво ще излезе Thinking

В крайна сметка оставяме си последното решение за момента в който ще видим бебо на живо,да видим той като Димитър или като Никола ще ни се представи  bowuu Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт