Отговори
# 30
  • Мнения: 9 095
Eugenе Perma също имат такива, само че по- евтини, разпитах аз Flutter

# 31
  • Мнения: 68
Eugenе Perma също имат такива, само че по- евтини, разпитах аз Flutter
Peace

# 32
  • Мнения: 884

благодаря, иначе въпросния крем Ваника с удоволствие бих го пробвала, колкото и да струва, ако има някоя мама която да има възможност си плащам всички разходи че и повече, дори и за тестерче  bouquet това което прочетох много ме обнадежди Blush
Тестерче няма да ти свърши никаква работа. Ползва се 2 месеца, сутрин и вечер ,за да се види резултат.

# 33
Аз бих си поръчала с удоволствие стига от този сайт да е истински (нали с рецепта го изписвали).

# 34
# 35
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Peace

# 36
може ли някой да ми каже крема за забавяне на растежа на космите на Guinot  как се използва и веднага ли има ефект или след продължително ползване, защото искам да си го купя. Ползвах лосион на AVON и Johnsons но нямаше никакъв ефект. Ще ви бъда много благодарна ако ми отговорите.  newsm20

# 37
  • Мнения: 3 410
може ли някой да ми каже крема за забавяне на растежа на космите на Guinot  как се използва и веднага ли има ефект или след продължително ползване, защото искам да си го купя. Ползвах лосион на AVON и Johnsons но нямаше никакъв ефект. Ще ви бъда много благодарна ако ми отговорите.  newsm20
Не е крем, а е като тоник, но малко по плътен. Купува се от салоните които работят с тази марка козметика.

# 38
а веднага ли има ефект

# 39
  • Мнения: 3 410
а веднага ли има ефект
Ами да, аз го използвам след епилация на лицето и съм разредила епилациите на 45-60дни, дълго време даже и мъхче не излиза, чак към края на месеца започва да си личи мъхчето.Но все пак за всеки е индивидуално.

# 40
Ах, а този крем само след епилация ли има ефект? Може ли да се ползва и на други места, освен на лицето?

# 41
  • Мнения: 898
Към macoball
Има ли ефект от крема Ваника, който беше започнала да ползваш?
Като че ли станаха повече от два месеца от както каза че го започваш.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Айде да видим какво ще стане.... интересно е  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 240
Дано да е имало ефект.

# 44
  • Мнения: 884
Към macoball
Има ли ефект от крема Ваника, който беше започнала да ползваш?
Като че ли станаха повече от два месеца от както каза че го започваш.

Има ефект. Действа. Трябва постоянство обаче. Всеки ден сутрин и вечер. 2 месеца го ползвах преди да се види резултат.Спрях го преди  3 седмици и ми остана даже. Опаковката е малка ,но  е достатъчна за 3месеца ,според мен,ако се третира само 1 зона

Общи условия

Активация на акаунт