ЗА и ПРОТИВ дългият маникюр

  • 7 471
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 427
Харесвам дълга нокътна плочка с дълъг или среден маникюр. Използвам стъклена пила, заздравител на Перфект.
Цветове - НЕ обичам пастелни и бледи тонове. Предпочитам перлени, тъмни или ярки цветове.
Ето такава дължина Wink

Това според моите разбирания е ултра дълго Whistling.Не бих могла да си представя живота с подобен маникюр.Как се върши домакинска работа с това чудо newsm78?А бебе как успява да се гледа?Аз примерно,ако не си изрежа веднъж в седмицата ноктите вече го драскам мъничето,особено като го къпя и мия дупето Confused.

# 16
  • Мнения: 5 317
Харесвам поддържани ръце и нокти. Това означава да са чисти, без олющен лак и т.н.

моите понякога ги пускам дълги,друг път ги пиля до дъно,зависи от настроението.харесвам квадратната форма.правя си декорации,френски,абе оби4ам да имам нещо по ноктите.

# 17
  • Мнения: 4 111
Преди да родя (по скоро до след като забременях) имах хубав, дълъг, добре поддържан маникюр - рисувах ноктите си, често с пастелни и неперлени тонове. Сега не мога да си го позволя, пречи ми, а и изисква време. Сега си позволявам до 5-6 мм, но рядко го лакирвам... Предпочитам да няма лак, отколкото да е олющен.

# 18
  • Мнения: 1 317
Не си падам по дългия маникюр. Имам много здрави нокти и съм ги оставяла по-дълги, но не се чувствам комфортно, а и сега с бебокът съвсем. Съвсем леко се подават от пръстите, ползвам различни нюанси на млечните цветове, а в петък ходя на маникюр и там ми измайсторяват по някоя рисунчица.
 Не че не мога и сама да се нарисувам, ама ей-така, да се поглезя и аз  Wink

# 19
  • Мнения: 2 414
По-скоро харесвам оформеният маникюр. Laughing

# 20
  • Мнения: 2 229
Аз съм за. Peace
И аз харесвам дълга нокътна плочка, но като нямам да умирам ли, ми не - пускам си по-дълги нокти. Иначе с малката ми плочка, ако са изрязани на 1-2 мм, никакъв маникюр не е...
Сега са ми къси, защото се счупиха и изобщо не ми харесват. Cry

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Хайде вметнете колко мм е нормалната нокътна плочка. Като бях на 20 години харесвах и потдържах доста дълъг маникюр (и време имах), но вече нито е модерно, нито ми е практично и авторитарно за ежедневието. Маникюрът трябва да се съобрази преди всичко с професията и средата, която налага щем не щем определени изисквания. В заключение обобщавам, че харесвам различни маникюри, но правилно "приложени".

# 22
  • Мнения: 6 618
Сега съм на вълна по-къс маникюр , просто зависи от настроението ми.
Прекалено дълъг обаче не обичам.

# 23
  • Мнения: 7 474
Винаги съм била с дълги нокти, но не харесвам прекалено дългите-средна дължина Crazy Crazy Crazy

# 24
  • Мнения: 4 300
Предпочитам късия- 2-3 мм. Стои според мен по елегантно и ненатрапчиво, а и е подходящо за всякакви случаи.
Дългите нокти ги свързвам с агресивност, не знам защо.

# 25
  • Мнения: 1 952
Против орловите нокти съм, но не отричам дългият нокът, все пак не всеки има дълга плочка и някой хора трябва да пуснат 5-6 мм нокЪт, за да се налакират.
Колкото до авторката- червеното определено не е на мода в момента.

# 26
  • Мнения: 7 186
Харесвам по- къс маникюр, като този примерно. Дългите не ме привличат, може би затова никога не съм била запалена по гелове, ноктопластики и др.
Дългия маникюр не стои добре на всяка ръка. На хубава и добре оформена нокътна плочка и изящна ръка е добре, но на някои нокти/ръце стои просто ужасно, колкото и да е поддържан и допълнително привлича внимание към грозната гледка. Тези нокти от снимката на Биби например са много хубави, макар и по- дълги за моя вкус Peace

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 08:45 от Lady Marmalade

# 27
  • Мнения: 1 313
Моите нокти също са къси. Нямам навик да ги пазя и не бих могла да поддържам дълъг маникюр, но има жени, на които им стои много добре Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3 622
Харесвам по къс маникюр и моя го подържам така, а за лаковете винаги съм лакирана и то с червен лак, като на първата снимчица  Wink

# 29
  • Мнения: 393
Харесвам средно дълги нокти. Късите 1-2 мм на мен лично не ми отиват затова предпочитам към 5-6  Laughing Едно е сигурно добре поддържания маникюр винаги е красив. За моя преди честно казано му обръщах повече внимание на 3 дена правех декоративен и изобщо не оставях лака да се лющи а сега нямам толкова време и предпочитам по неутралните и непретенциозни цветове лакове, а понякога карам и само с безцветен лак

Общи условия

Активация на акаунт