ВМ-НВХ С пържола под ръка заминавам на почивка-20част

  • 16 789
  • 486
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Налагам абсолютно вето над сладоледа!
Как може тъй да си тровите режима! Топло било навън - ми вода няма ли в тея ми ти магазини?!
Не съм яла сладолед от есента на 2005та година, а го обожавам меко казано! Значи е възможно!
Сладолед - веднъж седмично, ако не сте имали нито 1 друго прегрешение през седмицата и сте спазвали перфектен режим! По-често като стигнете заветните кила!
Ааааааа като хвана голямата сопа!

 #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out
Подкрепям Деничов, подкрепям bowuu
Засега никакви кръшкания, освен още едно кафе-т.е. днес стават 2, и сега не се чувсвам добре от него, взе да ми става много бойно и изнервено-що го пих, нямам отговор-поне е без захар
Нещо с тиквички ми се яде за довечера, но зависи колко гладна ще се прибера и дали ще дочакам мандата да стане

# 61
  • Мнения: 2 897
Яде ми се нещо. Не знам какво. Да не е плод. Да не е месо. Да не е млечно. Да не е трудно за правене. Да не е обемно.
Я да пийна малко вода..

# 62
  • Berlin
  • Мнения: 11 284
краставица... Simple Smile въпрос - грейпфрута само сутрин ли мога да го ям ? и въобще плодовете ?

# 63
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Ох Абсе-ще ме умориш някой ден ooooh!-къде ти дойде тоз грейпфрут посред лято-хорта примират за пъпеши и дини, оня  фанал горчилката Laughing
ДА-всякаков плод се препоръчва сутрешно време, както и всякакъв въглехидрат също тогаз. Но ако свийм едното очо може и в по-късен следобед да се яде, но да не става навик-изключенията са разрешени Wink

# 64
  • Мнения: X
краставица... Simple Smile въпрос - грейпфрута само сутрин ли мога да го ям ? и въобще плодовете ?

Значи - въглехидратите ги планираш за ранните  хранения, задължително с белтъчини, с напредването на деня ги намаляш /да кажем оставяш зелени зеленчуци/ и храненията са белтъчини+мазнини.

# 65
  • Berlin
  • Мнения: 11 284
мерси:) мен дините и пъпешите нещо не ме изкушават.тая година още не съм ги опитвала даже.
ама пък много обичам грейпфрути ! значи вечер да наблягам повечко на месцето Simple Smile то аз така се и опитвам. за мен това е мазнини + белтъчини Simple Smile и салатка домат с краставица. общо взето напоследък това ми е вечерята.

# 66
  • Мнения: 2 897
Плод с белтъчина - колкото и да е правилно и хубаво, и режимно - не мерси.. Предпочитам да си ръфам самичко плодчето  Crazy!

# 67
  • Berlin
  • Мнения: 11 284
мм аз си го представям - грейпфрут с ементал Grinning или с пилешко... това ми е мечтата - да си сготвя пиле с грейпфрути,  chef само още не знам как ще стане.  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 2 897
Аз преди гледах да ям сливи, праскови, нектарини, пъпеш все с кисело мляко за белтък - ама пусто не ми е вкусно. Като си представя плод с извара и чак ми става неприятно..
Толкоз режимност чак..
Айде нЕма нужда Sunglasses!
Визирам себе си и вкусовете си, не пропагандирам моя начин на незачитане на правилата.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тихомир е същия като Денчо Sunglasses-той извара и плод не кусва Naughty много ми е противно, както и извара объркана с нещо сладко-примерно какао и подсладител....ббрбп Sick Изварата я свързвам все с нещо солено-я варени яйца, я кисели краставички и т.н.
И ако ще се яде плод-или сам или няма плод. Честно не разбирам тая теория да се яде плод с белтък-още повече пък плод и месо-че то какъв вкус ще имаш в устата...

# 70
  • Мнения: X
Тонимирка, ти знаеш, ама да кажа - плод+белтъчини /сирене, месо/ = по-нисък гликемичен индекс = стабилно ново на кръвната захар = по-бързо отслабване

Малко офф - не вкусвам извара, как ли не се опитах да я ям - е, не става.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Тонимирка, ти знаеш, ама да кажа - плод+белтъчини /сирене, месо/ = по-нисък гликемичен индекс = стабилно ново на кръвната захар = по-бързо отслабване

Малко офф - не вкусвам извара, как ли не се опитах да я ям - е, не става.
Да,Мина-така е, но понякога не мога да си представя смесването на тези два вкуса, въпреки че едно време ядях доста доволно диня и сирене, ама това е изключение.
А пък извара проядох покрай спайдърите-ммм не съм чак пък очарована,но като хапна и после трябва да мине доста време,докато пак се излъжа да си купя-не е моята храна Confused

# 72
  • Мнения: 3 219
Мразя извара Crossing Arms
Додах си от морето. Такъв вирус лепна всички / освен мен и дребното/, че не мога да ви опиша. Едно повръщане , едно разстройство..Едвам се прибрахме. Мен всичко ме боли , особено главата. Днеска само съм лежала, нищо не ми се яде два дена...

# 73
  • Мнения: 2 897
Аз успявам дори болна да имам апетит, а дори да нямам никакъв хапна ли една хапка чудовището в мен се отприщва.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Аз успявам дори болна да имам апетит, а дори да нямам никакъв хапна ли една хапка чудовището в мен се отприщва.
Ти сигурън ли си че си Деничо, щот сякаш си ми взел втората полвина от мени newsm78, аз когат съм болен съм много ящен, освен ако не ме боли коремен и драйфен ежечасен Laughing но ядене не връща Тихомир.

Бубе-щом не можеш да ядеш-хубу, не яж, ама пий течности-то по-лошо без вода да си,отколкото без храна

Ето сига едно меню от мени  chef.Абе един човек тука ме научи да си задушавам зелънчука в масло-с неговити карфиоли и броколи, тикви и томатоу, и сига само туй правя-хем не надува, хем много вкусън  Hug

Закуска-сметана 40гр, цедено мляко 80гр, лен.семки 2л, сусам 2л
Обяд-готвено зеле 300гр
После-50гр сурови фъстъци
Вечеря-задушени зелънчуци в масло със 120гр пуешко месо(тиква-миниатюра 180гр, белън домат, пипер и многос кърис)

1236/70%мазнини/11%карбс(51гр)/19%белтък/18гр фибър

Общи условия

Активация на акаунт