ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ-4

  • 21 246
  • 468
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Може ли малко инфо за тази кал - колко струва, продава ли се навсякъде или на определени места, как се използва?

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Добро утро слабушки  Hug Аз както винаги събота и неделя нямам време да пиша  Embarassed И двата дни ходихме на басейн и доста поплувах, спазих и лунната и вече съм почти 65кг.  newsm44 , но като се задържи ден два, тогава ще местя линийката. От днес съм и японка и дано вече по-бързо да започна да свалям. Мими благодаря ти, че не си ме изключила от табличката. Тези дни ще се премеря и ще дам отчет. На всички момичета поздравления за постиженията и успешна слабееща седмица   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 16
Оказа се че, истинатата не е само в стриктния хранителен режим. Оказа се че, отслабването е свързано и
с енергетика на тялото, тоест има храни, които са с много малко калории, с много витамини, НО те не са полезни за МОЕТО тяло, то не ги преработва и усвоява. С други думи казано, всеки един от нас е уникална индивидуална енергийна система. Това открих в многобройните си опити да намеря решението за балансираното перфектно тегло за мен.
Ето на какво попаднах и изпробвах :
Отслабване чрез компютърна диагностика на храните
Компютърната диагностика на храненето се осъществява чрез апарат "WAVEMATRIX 1". Апаратът представлява биоелектронен инструмент от последно поколение с интегрирани дигитални технологии. Биоенергийният тест дава оценка за около 240 вида храни и хранителни продукти.Чрез този тест се наблюдават толерантността или интолерантността на храните към нашия организъм. Изследването е с продължителност един час.

Това е прочутият ВЕГА ТЕСТ, за който сигурно сте чували. Струва около 80 лв. Направих си го при
Радослава, тел. 0888 51 50 94. Много позитивен и сърдечен човек. Изцяло се съобрази с графика ми.
Разби ми се представата за храните. Оказа се че, аз не мога да преработвам и имам непоносимост към
череши, ягоди и доста плодове !

# 18
  • Мнения: 1 454
Kamelly ,
малко евтино ми се струва...моя позната си направи подобно кръвно изследване и цената надвишаваше 1000 лв...какво включва теста, колко време отнема..каква е процедурата?

# 19
  • Мнения: 3 453
ЗДравейте момичета  bouquet

Мими, много красива е станала темата HugБлагодаря ти  bouquet

Хриси, честито минусче Hug

Аз съм пред МС  и съм много подута ooooh!А колко работа имам направо не е истина..

Пожеравам ви много минуси тази седмица и прекрасни емоции Hug  bouquet

# 20
  • Мнения: 453
крисси мерси мила Hug Hug Hug
 оправи ли се нета вече???

# 21
  • Мнения: 890
Здравейте. Днес му ударих СЪН. Спала съм повече от 12 часа  Joy Joy Joy най-накрая, но сега сигурно ме чака поредица от безсънни нощи...
Както ви казах вчера завърших седмицата с леко разпускане след мерките (така си го бях планувала) През деня изядох две нектарини, а вечерта в един много хубав италиански ресторант ядох салата и ризото. А такава невероятна паста и пици има там... нямам думи, но аз не  Naughty Вярно е, дадох си почивка, но това не означава, че трябва да правя калорийна бомба!
От днес пак съм на много строга диета, защото в неделя ТРЯБВА да видя 48, а само виждате колко трудно отслабвам...

hristinaN , аз също исках вчера да се възнаградя с нещо гъзи бъзи, но удържах  Laughing

mimival , мерси за кафенцето. Много хубаво изглежда. Как ли се прави такова?  newsm78

daisi4ka , браво за удържания фронт вчера. Май пробата на дрехите се е оказала най-добрата мотивация   bouquet А на мен във френското училище учителката ни пишеше червени точки като се издъним и още като ги видя и се стряскам  hahaha hahaha hahaha А за изследването си мисля, че бъркаш това на Kamelly с компютърната диагностика, която се прави с капка кръв и се изследват храните.

teo_71 , благодаря за милите думи в края на миналата тема   bouquet   bouquet   bouquet 

neznaeshta , много е хубаво, че си поставяш дългосрочни цели. Моите все са краткосрочни и за това често се изнервям, защото не успявам. В момента се надявам за края на август да съм 45. Имам за месец и половин 5 кг да смъкна, но като се има пред вид, че ще се ходи и на море, а там няма спорт.... не знам дали ще успея. А за калта на Венус и аз ще те помоля за малко инфо. За първи път я чувам!

Kamelly , благодаря за информацията. А твоята приятелка, която си го е правила какво казва? Има ли положителен резултат? Доволна ли е?

Успешен ден на всички   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet


P.S. МОМИЧЕТА, МОЛЯ ВИ ПОМИСЛИТЕ ЗА НАЙ-СТРОГАТА И ЕФИКАСНА ДИЕТА, ЗА КОЯТО СЕ СЕТИТЕ. ИСКАМ ДО НЕДЕЛЯ ДА СВАЛЯ МАКСИМАЛНО. ПРОСТО НЕ ЗНАМ ДАЛИ ИСТИНАТА Е В НЕЯДЕНЕТО... ГОТОВА СЪМ НА ВСЯКАКВИ ЛИШЕНИЯ!

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 11:29 от Далал

# 22
  • Мнения: 1 454
Далал, сладкиш,
ми то ти си ги правиш най- жестоките и строги диети...аз човек да се движи и да не чде толкова като теб никога не съм срещала!
Толкова много заслужаваш да ги свалиш тези гадни 5 килограма, че...защо не пробваш това японско чудо...на мен тя ми се струва много строга, защото преди съм пробвала една на принципа...не знам как се казва този принцип, но идеята беше да се яде всеки ден различно и едният ден имаше 5 яйца ...гррр, направо такъв глад...5 яйца са си много малко...Аз мисля,че японското чудо може да ти помогне- но да не се изкушаваш абсолютно всички 14 дни...ама ти имаш воля и знам, че би могла да успееш...!

Ако не мислиш ,че ще се справиш (аз ще озверея на 3 тия ден за сладко) ...защо не пробваш тази със зеленчуците и плодовете...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=203305.0 според мен малко са попрекалили с очакваните резултати, но на мен ми звучи резонно да се отслабва от нея...редувайки въглехидрати и каквото там има...освен това килограм от тези неща там никак не е мног за цял ден...
Хем си раздвижваш метаболизма, хем нищо не чдеш и ти с твоите фитнес подвизи ...
И ще си като спагетка тънка! Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 416
ZDRAVEITE MOMI4ETA IMAM PROBLEM S KOMPA DANO GO OPRAVIAT PO BARZO 4E MI LIPSVATE   love001  love001  love001

# 24
  • София
  • Мнения: 16
Dazi4ka,

Това не е кръвен тест, това е по-скоро био-енергиен тест. Седиш си, държиш един накрайник и чрез вид енергийна верига се свързваш с извлека от храната, като апарата отчита енергийното ти ниво. Ако е ниско, означава че имаш непоносимост към тази храна.
Ето още по темата, защото не съм голям специалист :

http://internetreklama.com/internet/health/bioenergytest/

# 25
  • Мнения: 2 099
Момичета много се радвам, че ви хареса темичката.
Крисси, теб пак те затрупаха с работа още от понеделник.
Мами, по-бързо да ти оправят компа, че и на нас много ни липсваш. Промених ти кг., но останалите мерки ти ги оставих същите, тъй като не ги зная.
Хриси, ето ти още един линк за теглене. http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
Далал според мен, организма ти е привикнал с глада и натоварените тренировки на които го подлагаш и тъй като незнае дали ще му дадеш необходимото кол. храна се запасява. Мисля, че е хубаво да поспреш малко тренировките и да промениш начина си на хранене, т.е. да си създадеш един режим на хранене с определени часове, през които да приемаш по малко храна поне по 3-4 пъти дневно и така да караш поне седмица, след което отново да включиш и тренировките без да променяш новият си режим. Незнам дали си прочела в предишните ми постове, но една моя позната цял месец кара само на вода и краставици и свали само 3кг., така че аз вече напълно се убедих че чрез глад не се отслабва, съдя и по себе си. Миналата седмица до сряда вкл. не хапвах почти нищо и така и не свалих кг. качен през неделята, следващите дни си хапвах обилно и кг. изчезна.
evp успех с японската, това за мен е една от най-ефикасните диети. Пожелавам ти да отчетеш много минуси за следващата ни табличка.
teo_71  аз не вярвах, че ще стигна и 55кг., но с подкрепата на всички ви успях и вече се целя по-надолу. Laughing Пожелавам ти същият успех.  bouquet
 

Последна редакция: пн, 16 юли 2007, 12:26 от mimival

# 26
  • Мнения: 453
момичета мерси за линковете
мими този сайт не ми го отваря, но както и да е. видях и ще си направя моя си поредица от упражнения, която да ме удовлетворява. Утре да ми стискате палци, защото почвам да тичкам на стадиона. Но ще ставам раничко, за да не ме хване слънцето.мами и на нас ни липсваш. Дано по-бързо го оправят.далал наистина помисли как да промениш режима си поне на хранене. Давам ти пример с мен-преди време гладувах 4 дена, като бях само на течности и познай колко смъкнах......НИЩО. Оттогава може да е малко, но когато огладнея хапвам по малко и изобщо това с гладуването по няколко дни съм го забравила вече. Опитай мила, ще видиш, че има резултат.крисси внимавай да не те пренатоварят
хайде сладурки после пак ще пиша  love001.
Само да поясня-досега съм на 1 л вода и нищо друго. чакам да мина 3 часа и ще  си хапна нещичко. smile3534

# 27
  • Мнения: 890
Аз мислих, мислих и взех решение за хранителния режим.

Много ви благодаря за подкрепата и съветите!

Като за начало спирам спорта о петък (по съвет на Мими). Тъкмо да ми заздравеят краката, че целите са в рани от маратонките, а едни нокът е посинял Sad дано не падне... От към храна се чудя дали да ям плодове или зеленчуци. Или нещо смесено. Японската диета с тези яйца и тази риба е сигурно, че няма да я бъде. Много е горещо и не мога да се подлагам на толкова тежки храни... Мисля си да съм на три хранения през деня. Първото да е някакъв плод, а последното салата. За междинното хранене се чудя на какво да съм - може активия или нещо такова. Но се притеснявам да не ми станат много калориите и да кача. Защото, знаете в момента съм по на около 200 калории дневно. До петък ще си пия и Инхуа и Липозан.
А да и за активията или киселото мляко ме притеснява, че Поци преди ми беше казал, че от млечните продукти може само извара... Не знам по какъв начин точно киселото мляко пречи на отслабването...

Много ви благодаря за съветите на всички!

Днес наистина съм много отчаяна...

# 28
  • Мнения: 1 416
Трябваше да поплача на вашето рамо и работата се оправи много съм щастлива  Party Party PartyВчера цял ден бяхме на плаж чак до 20:00 и си прекарахме супер.Изкарах луната ,ама всеки път чудеса не стават този път съм само - 400,500 гр  smile3518 Weary е здраве да е нали кантарчето показва 58.800-59.00 пак е нещо ,ама при мен маи е така на едната луна свалям на другата не  newsm78 newsm78 newsm78
МИМИ съкровище темичката е супер  Hug Hug Hug.Благодаря че си ми коригирала кг ,а за мерките тъкмо в другата тема ще пиша много минуси  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Далалче миличко ти си човека които най много заслужава много минусчета ограничаваш се толкова много направо участниците в Сървайвър пасти да ядат .От сърце ти желая да ги видиш тия бленувани 48 кг  Hug Hug HugНезнаеща браво за минусчета сигорна съм че до зимата тук дружно ще олекнем с 20-30-40 кг  Praynig Praynig PraynigЕВП желая ти с японското чудо да видиш чудни минусчета в края на седмицата  Naughty Naughty NaughtyКрисси миличка така съжалявам че те товарят с толкова работа ще му дърпам ушите на твоя шев време е за отпуски  Thinking Thinking ThinkingТео ще хапваме ли млекце заедно тази седмица  newsm78 newsm78 newsm78
[/b]Хриси желязна си още лунуваш така ли  newsm78 newsm78 newsm78Хей Далалче горе главата без такива усмивка ,усмивка и пак усмивка  Laughing Laughing Laughing.Незнам за поци но на мен кис.мляко и активията ми дестват страшно отслабващо от опит не от писания го казвам  Naughty Naughty Naughty

# 29
  • Мнения: 453
мами  не ми се води точно луннуване, защото вчера се нградих за -1кг и сега е нещо като прочистващ ден

Общи условия

Активация на акаунт