ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ-4

  • 21 263
  • 468
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 552
Мами, разбира се, че майка ти е по-важна. Надявам се вече да е по-добре  Praynig. Иначе изследванията ще ги направиш - има време, сега гледай да си спокойна и хапвай вече по мъничко.
Мими, недей така бе, мила Joy. Чак за 66 не съм мечтала толкова скоро. Пиши си ме 67 да ми е мирна главата, пък да боря останалите другата седмица.
Хриси, направо не мога да повярвам  Shocked и ти това го изпи  #Crazy. Адски е гадно чисто, я си го подслади с 1 ч.л. мед и хем ще ти е приятен чая, хем ще подсили ефекта  Peace.
Гери Чери, добре ни дошла в отбора  Hug. Ама я карай по-кротичко! Ти от раз и лунната и ходене и тичане......... Ще се сдухаш от първия ден бе, момиче. Давай едно по едно и ще видиш как ще влезеш в норма! Ако си пушачка ще ти излязат всички фасове през носа на кросчето, но ако не си - действай и не забравяй вълшебния аспирин, че после цяла седмица няма да можеш да мръднеш от мускулна. Другото, което е важно да знаеш е, че силовите тренировки преобразуват мазнините в мускули, така че по-бавничко си тичкай и резултатите няма да закъснеят.

# 451
  • Мнения: 2 099
Добро утро,
Тази сутрин се чувствам много по-добре- вече не съм толкова подута и си върнах старите мерки, остава само да мине и тежеста в корема ми и ще съм СУПЕР.
Черпя ви с по едно мокачино и ледени плодови шейкове за събуждане и настроение.

Анджи написах ти в табличката 67кг., но все пак се надявам да се похвалиш с 66. Laughing Peace
Мами, дано майка ти днес е по-добре.  bouquet
Тедъ, как е семейството, по-добре ли се чувстват? П.П. Искам да стана поне 50кг., че имам още доста сланинка в коремната област.

Момичета, днес е денят за събиране на мерки и теглилки, така че ако имате промяна моля да ми ги изпратите до следобед на лични. Приемаме и нови желаещи. Laughing

ПОЖЕЛАВАМ ВИ ЛЕК И ПРИЯТЕН ДЕН.  bouquet

# 452
  • Мнения: 3 453
Добор утро и от мен Hug

Мами, надявам се майка ти бързо да се възстанови и да нямаш притеснеия вече Praynig

Мими
, много се радвам, че пак се чувстваш добре Hug  bouquet

Мими,ето моите нови мерки- пиша само тези които имиат промяна:бюст:95/-2см/, ханш:95/-1см/,бедро 51,5/-2см/...кг-те са все същите Cry

Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 10:12 от Kpuccu

# 453
  • Мнения: 81
Привет, сладуранки , завърнах се от моренце   sun  само да ви кажа , че много ми липсвахте  Hug   bouquet , имах много прегрешения - хранителни де и не съжалявам за никое от тях - но вече съм си при вас и ще съм по-стриктна, а сега сядам да си ви изчета, после пак ще драсна някои и друг ред  newsm51
ето малко снимков материал http://www.snimka.bg/album.php?album_id=157771 паролата е море

Последна редакция: нд, 29 юли 2007, 11:17 от ELEANOR

# 454
  • Мнения: 329
Добро утро и от мен  smile3534 ELEANOR много си сладка на тези снимки yes Аз сега правя на приятеля ми пица,ама аз не смятам да се изкуша  Innocent

# 455
  • Мнения: 2 099
Крисси, нали на кг. вече си 59-60кг., на старата  табл. са 61? newsm78
ELEANOR изглеждате чудесно, а косата ти е просто фантастична. Дай повечко снимки.

# 456
  • Мнения: 3 453
Крисси, нали на кг. вече си 59-60кг., на старата  табл. са 61? newsm78
ELEANOR изглеждате чудесно, а косата ти е просто фантастична. Дай повечко снимки.

Дааааааааа аз забравих ooooh!Утре сутрин ще пусна рано,рано новата тема...така че мерки до тази вечер на Мими и тя сутринта като стане ще ми ги прати и готово.

# 457
  • Мнения: 936
Здравейте.
Елеанор, много чаровна жена си! Къде бяхте на море?
Мами, стискам палци майка ти да се оправи бързо!
Мими, моите сланинки не са само в корема като при теб. Днес се погледнах седнала и видях как съм се "разляла" настрани. Но пак съм доволна, защото преди няколко месеца дори не съм и мечтала за 59 кг (миналото лято бях 73).
Гери Чери, добре дошла.  bouquet
Да ви попитам нещо - само аз ли от цялата група се излагам с бира? Досега се занимавах с деца, чистих, готвих и като заспаха, реших, че заслужавам една студена биричка. Иначе не прекалявам с яденето. Днес и вчера нямам време за упражнения, но утре ще направя.
Иначе домашните са по-добре, малкия най-много ме притесняваше. Вчера и днес го водя на лекар да го чуят, че все ме е страх да не направи пристъп и вече ми се причува, че гърдичките му свирят.
Анджи, ще се интересувам за този Респивакс. Скоро на двамата давах Изопринозин, а малкия сега е с някакво Имунобебе.

# 458
  • Мнения: 3 453
Елинор, изглеждаш прекрасно миличка  bouquetА малката красавица е просто като твое копие, добре дошла Hug Hug Hug Hug


Тедъ, само ти с бира-другите мотат и сладолед и вафли-споко супер си  bouquet

Гери
, ти на кой режим се спря?

# 459
  • Мнения: 657
Привет сладурки!
Намислила съм да лунувам утре, надявам се да не си остана само с мисленето newsm78, защото на последък Crazy, хич не ми се отдават диетите. Благодаря за съветите Hug, мойто си е жива лакомия Embarassed Mr. Green, тъпча се дори когато не съм гладна Outta Joint. Зора е да се мотивирам, но ми липсва стимул-старите дрехи ми стават, няма да ходя на море Thinking.
 Има ли други желаещи за лунната диета?

# 460
  • Мнения: 2 099
pepita78 все едно за мен си го писала. И аз съм със същият проблем, само че аз все още имам дрехи в които не мога да вляза и тези дни взех малко да се постягам.
И аз утре смятам да лунувам.
Тедъ биричка не обичам, но онзи ден си пийвах водка с порт.сок, та освен със следоледите, мнооого рядко прегрешавам и с водка.

# 461
  • Мнения: 3 453
Ами хапвайте по често плодове и зеленчуци и так акат оджвакат енещо няма да ви се ядат грехове Laughing Хей ме на...зора е първия ден..ама рекох и отсекох и съм пак на линия/на която отдавна не съм била/-трети ден..прегрешения никакви Mr. Green

Мами какво става мила?По-добре ли са нещатат при теб?
Hug Heart Eyes

# 462
  • Мнения: 657
 mimival , ти си се стегнала браво, аз какво чакам Rolling Eyes. Мисля утре ако изкарам лунуването да влеза в релси и аз Peace, че вече не се дишам Tired
Kpuccu , хапвам плодове и зеленчуци, ама пуста лакомия ooooh! не съм гладна и пак тъпча, мойто вече на нищо не прилича Animal Pig Animal Pig Animal Pig

# 463
  • Мнения: 1 416
Здравейте мили приятелки извинявам се че не съм писала ама главата ми гореше от проблеми ,тичане по децата и при майка направо се разкъсах нямам сили да мърдам вече но майка е по добре така че нищо друго не е важно утре се стягам и всичко ще е ок .Пращам на всичкиви огромни прегрътки от сърце

# 464
  • Мнения: 329
Утре мисля да изкаерам лунната.Това,което ме притеснява от диетите като цяло да не се получи обратен ефект-напълняване.Чувала съм много истории с момичета,които са качили по 5-10кг повече благодарение на диетите.Изобщо незнам какво да правя.Искам пак са съм слабичка. ееееее навярно всеки иска.  newsm53

Общи условия

Активация на акаунт