Отговори
# 15
  • Мнения: 236
неканени не ходим. най-често ходим на гости на свеки - през около седмица.
гости не обичам да посрещам и на няколко месеца веднъж си е цяло събитие. с приятели предпочитам да се виждам на заведение
Едно към едно. Peace

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Почти не каним гости и рядко ходим на гости. Обикновено излизаме с приятели някъде на заведение. Когато поканя гости в къщи, дребните решават да покажат целия си набор от магарии и аз яко се изнервям. Когато отидем с тях на гости, адски трудно успявам да ги удържа да не проверят къде какво има по шкафовете на хората и пак се изнервям. За това някъде на заведение с детски кът и аз да мога да седна на масата, а не само да търча след тях и да гледам да не счупят нещо.
Peace

# 17
  • Мнения: 100
Ох, зажадняла съм да сме си самички у нас. Сигурно де, през ден имаме гости  ooooh! Моят мъж само да срещне някой познат по улиците и го води в къщи  ooooh!
Е,то, и  така не е много хубаво май........

# 18
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Събота или неделя със сигурност идвят приятели вкъщи или ние ходим на някого на гости. А малчовците спинкат в съседната стая  Wink

# 19
  • Мнения: 2 677
Пред основен ремонт на къщата сме и гости много-много не каним, освен най-близките, който знаят на какво дередже сме. Иначе често миткаме насам-натам, винаги след покана, разбира се.

# 20
  • Мнения: 4 380
Изключително рядко- няколко пъти годишно я се случило, я не. Не ходим, не каним, не искам никакви гости, писнало ми е още от България от гости и "приятели". Нямам нужда от никакви приятели които да ме обсъждат и клюкарстват зад гърба ми. Sick

# 21
  • Мнения: 1 817
Нежелани гости не посрещам, защото живея в Германия! Желани гости посрещам винаги, когато искам! Peace

# 22
  • Мнения: 419
Гости - гости, ама  ooooh! имаме едни съседи, които всяка вечер се влачеха у нас  Whistling без пропуск, заедно с двете си деца. И как се готви всяка вечер за осем човека, после сервиране, отсервиране, миене, чистене, на другия ден на работа  ooooh! #Crazy #Crazy. Ние им връщаме визитата веднъж месечно  #Cussing out
Преди два месеца мъжът замина в чужбина, и в къщи е тихо , но се връща може би след месец и пак ще се почне  #2gunfire

# 23
  • Мнения: 674
 Преди да се появи Габи канехме гости или бяхме на гости почти всяка вечер! Hug
 Сега - средно 1 път в месеца дали ще се падне? Thinking Иначе през деня приятелки ми идват на гости на по кафе, ама.....не е като предишните събирания! Sad

# 24
  • Мнения: 4 546
една , трябва да им искате пари за храна на тези.  #Crazy
ац чета темата и се чудя-  всяко гости си е разходи, как успявате толкова често да посрещате гости?  newsm78

# 25
  • на път
  • Мнения: 2 804
една , трябва да им искате пари за храна на тези.  #Crazy
ац чета темата и се чудя-  всяко гости си е разходи, как успявате толкова често да посрещате гости?  newsm78

 Hug И на пуканки с бира се събираме, само калабалък да става. Освен това гостите винаги носят по нещо - я бутилка с ядки, я бомбонки .... а имаме един приятел, който готви страхотно и идва обикновено с тавата  Laughing.

# 26
# 27
  • Мнения: 5 468
И как се готви всяка вечер за осем човека, после сервиране, отсервиране, миене, чистене, на другия ден на работа  ooooh! #Crazy #Crazy.
Ама що трябва да им готвиш всяка вечер и да вечерят у вас?
Ако са ви приятни и сте приятели, не може ли да седите на пържени картофи и бира или на кафе с безалкохолно? Не знам, как така ще правиш вечеря за 8 човека newsm78. Невероятно!

Аз не обичам да каня гости, нито обичам да ходя на гости. Това ме съсипва простоSimple Smile... Виж, на кафене ходя, все едно съм на такова раждана (или правенаWink).

# 28
  • Мнения: 419
И как се готви всяка вечер за осем човека, после сервиране, отсервиране, миене, чистене, на другия ден на работа  ooooh! #Crazy #Crazy.
Ама що трябва да им готвиш всяка вечер и да вечерят у вас?
Ако са ви приятни и сте приятели, не може ли да седите на пържени картофи и бира или на кафе с безалкохолно? Не знам, как така ще правиш вечеря за 8 човека newsm78. Невероятно!

Аз не обичам да каня гости, нито обичам да ходя на гости. Това ме съсипва просто:)... Виж, на кафене ходя, все едно съм на такова раждана (или правена;)).
Ами как - лесно и чудесно  Whistling мъжът идва да види моя на по цигара, хайде една ракия, после децата - до магазина за биричка, хайде да се обадим на жена му, да не стои сама в къщи и хоп - като стане време за вечеря, всички са на масата  ooooh! Аз кво - да си оставя децата гладни ли  Naughty Въпросът не е в парите и в храната, а в това, че не почти не мога да разговарям със съпруга ми насаме - те винаги са у нас  ooooh! Покрай тях почти спряхме да се срещаме с другите си приятели  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
По едно време се заблуждавах че ще се освестят, ама няма шанс - да не е луда, иначе ще трябва да готви и чисти у тях  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
В началото ми бяха приятни, но сега позеленявам само като се сетя, че след месец всичко почва отново  Sick Sick Sick

# 29
  • Мнения: 4 546
защо не се уговорите с мъжа ти да излизат навън за по биричка. примерно като звънне съседа, казваш на мъжа ти пред него: излезте навън, че имам работа. вземи и децата да не ми се пречкат  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт