Увисна ли ви бюста като спряхте да кърмите ????

  • 3 695
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 880
ми малко, да Sad

# 16
  • София
  • Мнения: 4 294
ДА  Close за съжаление

# 17
  • София
  • Мнения: 1 231
Определено не са в този вид, в който бяха преди да забременея  Sad

# 18
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Да.  Sad

# 19
# 20
  • Мнения: 3 576
Не!
Кърмих сравнително дълго, спрях плавно и неусетно, не ми се промени бюста.  Peace

Не казвам, че е с идеална форма, но това което го поразвали са непрестанните диети и отслабвания.
Планирам след време  силикон, така че въобще не ме притеснява.......  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 317
Изчезнаха направо  Sad

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Да, но не го свързвам точно с кърменето. В края на бременността гърдите ми бяха огромни Shocked, и един ден да не бях кърмила, пак щяха да се скапят...Въпрос на физиологични особености...Майка ми е на 61 години, родила и откърмила две деца и има по-хубави цици от моите Sad

# 23
  • Мнения: 341
Не. С едно дете, кърмено 8 месеца, не се оплаквам въобще. Но и при мен го има момента, че няма кой знае какво за увисване  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 10 758
Гърдите не увисват от кърменето, а от бременноста. И пак за всеки е строго индивидуално. Моите увиснаха и без да съм кърмила. Wink
А, точно.И при мен така.

# 25
Мойте не увиснаха,само лееееко поомекнаха.Има разлика преди и след ама не са в плачевно състояние.За без сутиен все още стават,ама не ходя без него.

# 26
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Гърдите не увисват от кърменето, а от бременноста. И пак за всеки е строго индивидуално. Моите увиснаха и без да съм кърмила. Wink
А, точно.И при мен така.

Много индивидуално.
С големия ми син, докато бях бременна, бюста ми порасна, но кърмих само месец и нямах промяна в гърдите.
С малкия ми син - гърдите бяха доста наедрели в бременноста, но като ми слезе кърмата - неможех да си прибера ръцете към подмишниците. Кърмех 6 месеца и бях с огромен бюст. Няма начин да не са увиснали от кърменето, бяха се раздули като топки.

# 27
  • Мнения: 2 427
Деформациятана гърдите ми след раждането на двете ми деца беше абсолютно неизбежна.Не бих могла да претендирам за запазен бюст след две бременности.Особено имайки в предвид че от първи номер преди да забременявам скачам на 6-ти по време на бременност и кърмене bowuu.Не е зле.Цели 5 номера! #Crazy
Сега е леко увиснал,но ми харесва и така.По-женствен е някак си.И май го предпочитам такъв отклокото какъвто беше на 17.Честно! Peace

# 28
# 29
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Кърмих 2 месеца, по мое мнение и по мнението на мъж ми- не са увиснали. Не са и по- малки от преди това, така съм доволна. Съм съвсем леко стрии имам, но те са ми от пубертета, не от бременността.

Общи условия

Активация на акаунт