КЪМ ОСИНОВЕНИТЕ ДЕЦА: вътрешни усещания, детски фантазии,интуитивни прозрения...

  • 38 339
  • 164
  •   1
Отговори
# 120
  • космополитно
  • Мнения: 941
 Здравей Yahin!Темата тук има друга идея, но явно си се свързала с обръщението в нея. Има една съседна тема: "Осиновени, нека кажем нещата такива, каквито са!". В нея осиновените деца(вече пораснали като теб), споделят своите чувства и се подкрепят! Може би тя ще бъде добро пространство за изстрадалата ти душа!? Но ако ти е било необходимо място, в което да вентилираш мислите и сърцето си от натрупалите се огорчения, добре е, че си го направила вече! Формулировката на темите цели и по-лесна ориентация на списващите тук, а не преследва само определено развитие!
Напоследък във форума се докоснах до злоупотреби-със самоличност, с истории. Това ме направи леко подозрителна и недоверчива! Не знам, доколко е истина, това което споделяш? Не че не може да се случи на някого. Народът ни има израз: "Каквото ме е залюляло, това и ще ме погребе!"...
За себе си решавам, че по-добре е да се предоверя на някого, отколкото да гласувам недоверие на човек, който изпитва реална потребност от подкрепа и доверие!

Скачвам се с надеждата ти:

...въпреки всички трудности през които сам преминала аз продължавам да мисля че един ден и на мойта улица ще изгрее слънце

и ти пожелавам да се превърне в реалностspoko

# 121
  • Мнения: 30
ОБРЪЩЕНИЕТО МИ Е КЪМ  Venecias .Миличко  УВЕРЯВЯМ ТЕ ЧЕ ВСИЧКО КОЕТО САМ ПИСАЛА Е САМАТА ИСТЕНА ИМА И ПО ФРАПИРАЩИ НЕЩА НО СЪМ ГИ СПЕСТИЛА. ТОЛКОВА СЕ БЕШЕ САБРАЛО ВМЕН ЧЕ ИСКАХ ДА ГО СПОДЕЛЯ.ЗНАМ ЧЕ ЗА НЯКОЙ ЩЕ МУ Е ТРУДНО ДА ПОВЯРВА НО СИ ЕСАМАТА ИСТЕНА.ИМАМ СИЛНА ВОЛЯ И НАЙ ВАЖНОТО ИМАМ НЕ ВЕРОЯТНО ЧУВСТВО ЗА ХУМОР.МОЖЕБИ ТО МЕ КРЕПИ.

# 122
  • София
  • Мнения: 1 444
yahin,
много ме натъжи историята на живота ти, както силно ме впечатли позитивизма и оптимизма ти въпреки преживяното.
Искрено ти пожелавам да се променят нещата при теб и да намериш своето щастие, своя безметежен и безоблачен път. Дано срещнеш добър и свестен мъж, какъвто заслужаваш.Бъди внимателна в преценката си и не вярвай така сляпо в  мъжете и добронамереноста им.  bouquet

# 123
след като родих естествено си тръгнах,сама от болницата щеше ми се и на мен някой да ми подари цветя но не.

Покъртително!
Как не се намери някой да подари поне едно цвете на жената?
В родилните домове винаги има цветя.   bouquet

# 124
  • Мнения: 1 152
zukini   newsm78 , ти що не вземеш да си намериш по-интересни занимания, в които може и да звучиш по-адекватно?
Ай спри се вече, че аз, дето съм от търпеливите, като те чета и...

red

# 125
zukini   newsm78 , ти що не вземеш да си намериш по-интересни занимания, в които може и да звучиш по-адекватно?
Ай спри се вече, че аз, дето съм от търпеливите, като те чета и...

red

Звуча неадекватно защото съм се възмутил от безхаберието на лекари и сестри да подарят на родилка едно цвете?
Последно  на хормонално нестабилните ще обясня кое ми е интересно.

# 126
  • Мнения: 1 152
Последно  на хормонално нестабилните ще обясня кое ми е интересно.

Пффф, каза ли нещо или така ми се стори? Моите хормони са си в ред. Ако ти имаш проблеми...ами лекувай се бе, душа! Че те и мъжките хормони въртят номера, да знаеш.
Аз съм до тук, че съм от по-простичките явно и не мога да вдяна скрития дълбок замисъл на посланията ти!

И все пак  red

# 127
че съм от по-простичките явно и не мога да вдяна скрития дълбок замисъл на посланията ти!


Не само в форума но и навсякъде  ще звучиш по-адекватно ако не коментираш неща които не "вдяваш"

# 128
  • Мнения: 1 152
Край! Заби ме! На тез умни думи как да отговоря  newsm78?
Въх, умряФ!

 red

Стига толкова спамене- има си теми за това!

# 129
  • Мнения: 2 172
зукини, що не пишеш в "хайд парк", че ми се гледа перушинена буря? Joy Oha!
 gydi

# 130
зукини, що не пишеш в "хайд парк", че ми се гледа перушинена буря? Joy Oha!
 gydi

Не пиша там защото пернатите не ме интересуват.

# 131
  • Мнения: 2 084
Как не се усеща човек, че е нежелан и не е на мястото си!
Не ти е тук мястото, според мен. Омърсяваш и оскверняваш.

# 132
  • Мнения: 2 172

Не пиша там защото пернатите не ме интересуват.

НАЙ-ВЕЧЕ ЗАЩОТО ХВЪРЧАТ ТВОИ ПЕРА newsm57 tongue muhi Hands Clap smile3560

# 133
  • Мнения: 2 172
Как не се усеща човек, че е нежелан и не е на мястото си!
Не ти е тук мястото, според мен. Омърсяваш и оскверняваш.
Мила, усеща се човекът, ама е от садо-мазото. ignore2

# 134
  • Мнения: 30
БЛАГОДАРЯ ,на всички за пожеланията отправени към мен не само тук и на лични .Мили мами вие сте хора с златни сърца .Веднъж в живота щастие има ,Веднъж гради се любовта,Един път само се обича останалото всичко е лъжа.ИСКАМИ СЕ ВСИЧКИ ДА ВИ ГУШНА.

Общи условия

Активация на акаунт