Секцио във Варна - препоръчайте лекар?

  • 3 699
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
Ako кажа д-р Корновски ще съм единствена,но все пак той е върха  Wink

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Д-р Протопопов АГ  Невероятен!!!
Peace
И двата пъти той ми прави секциото, но е вече доста възрастен - и аз съм раждана при него Laughing Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 298
Преди четири години д-р Козовски ми прави секциото,вдруги ден ми предстои второ пак при него.Много съм доволна и от екипа като цяло.Имаш достатъчно време за избор.
Лека бременност!

# 18
  • Мнения: 4 496
Раждала съм два пъти със секцио при д-р Скочев в Окръжна.Изключително много съм доволна!Ако ми се наложи да раждам четвърти път,пак при него ще отида! newsm10

# 19
  • Мнения: 676
Задължително да е в АГ, че има детско отделение, а иначе и Танев,Александров,Атанасов,Георгиев все са добри.

# 20
  • Мнения: 1 290
не съм раждала секцио, но с чиста съвест и по ред причини ти препоръчвам д-р К. Александров!

Последна редакция: сб, 28 юли 2007, 19:23 от Gvendolin

# 21
  • Мнения: 8 769
Александров или Танев-АГ! Grinning

# 22
  • Мнения: 274
д-р Д.Николов - АГ Варна, перфектен Peace
оперира и по ЗК няма да ти струва нищо, ако си решила да раждаш на 4-я етаж в АГ, а не на VIP етажа

# 23
  • Варна
  • Мнения: 204
Още един глас за д-р Корновски.     Peace Две деца, два пъти секцио и двете при него. Добре свършена работа.  Laughing

# 24
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 604
Благодаря ви момичета за отговорите.
В началото се бях насочила към д-р Александров, тъй като разбрах от него, че все по-малко ще се занимава с инвитро, а се насочва към операции. Но след като за най-голямо мое съжаление д-р Чернева почина, разбрах, че графикът му за инвитро отново много е набъбнал и най-вероятно ще е доста ангажиран.
Затова се насочих, поне засега, към д-р Николов от АГ, даже ходих вече на преглед при него и ми допадна - много е внимателен и ми обяснява, докато преглежда. Смятам да продължа до края при него и ако не ме разочарова с нещо може би той ще ме оперира.

Общи условия

Активация на акаунт