изумително

  • 3 448
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 227
Всъщност, ако си имала трудности да прочетеш нещо, в което липсват само гласните букви и тук там някоя запетайка, проблема далеч не е в написалия това нещо. Странно как аз успях да го прочета без никакви трудности и без дори да ми направи впечатление, че му липсват главните букви? Или просто вие гледате специално за това?
Не,то просто изумително ми се набива в очите.Иначе на теб-поздравления! Wink

# 16
  • UK
  • Мнения: 3 959
И пак, проблема трябва да е в теб, не забелязвай такива неща, поне не толкова, спестявай си го. Полезно е.

# 17
  • Мнения: 227
И пак, проблема трябва да е в теб, не забелязвай такива неща, поне не толкова, спестявай си го. Полезно е.
HugЩесевъзползвамотсъветати!!!а така,как мислиш е положението?

# 18
  • Мнения: 920
И пак, проблема трябва да е в теб, не забелязвай такива неща, поне не толкова, спестявай си го. Полезно е.

Не, Мърморанке, не искам да е в мен. Нито в децата ми. Това е форум, а не чат.

# 19
  • Мнения: 1 273
И пак, проблема трябва да е в теб, не забелязвай такива неща, поне не толкова, спестявай си го. Полезно е.

Не, Мърморанке, не искам да е в мен. Нито в децата ми. Това е форум, а не чат.

И затова, трябва да се направи забележка публично?    newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Не, Мърморанке, не искам да е в мен. Нито в децата ми. Това е форум, а не чат.
В такъв случай аз съм много изостанала. JoyИ в чата ползвам препинателни знаци и главни букви.

# 21
  • UK
  • Мнения: 3 959
И пак, проблема трябва да е в теб, не забелязвай такива неща, поне не толкова, спестявай си го. Полезно е.
HugЩесевъзползвамотсъветати!!!а така,как мислиш е положението?
Научно доказано е (а и ти можеш да си намериш онзи сайт с текста с разбърканите букви в думите) че мозъка ни е достатъчмо сложно устроен за да възпрема думите и написани по не най грамотния начин. Липсата на интервали не е проблем, защото той така или иначе не ги възприема, а като говориш да не би да спираш след всяка дума? Разбира се, че е по хубаво да пишем грамотно и без да изпускаме препинателни знаци, но никой не е умрял в опитите си да прочете текст без препинателни знаци и моля ви, в името на Светлината и надеждата ми за спасение и прерождение, не ми изкарвайте пак глупавия пример с оня, дето трябвало да се помилва, а не да се обеси.

Мадам Гоца: Това е Интернет, а не урок по БЕЛ. Wink

# 22
  • Мнения: 227
Не, Мърморанке, не искам да е в мен. Нито в децата ми. Това е форум, а не чат.
В такъв случай аз съм много изостанала. JoyИ в чата ползвам препинателни знаци и главни букви.
NaughtyЧисто губене на време!Изумително! Laughing

# 23
  • Мнения: 920
Не, Мърморанке, не искам да е в мен. Нито в децата ми. Това е форум, а не чат.
В такъв случай аз съм много изостанала. JoyИ в чата ползвам препинателни знаци и главни букви.

Леле newsm78 Ти си по-зле от мен.  Laughing

# 24
  • DE
  • Мнения: 967
И все пак, ако не беше необходимо да пишем правилно, защо сме ходили на училище?
Баба ми от село също можеше да ме научи на буквите!!!

# 25
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тя и в ника си ги използва, като я гледам. Wink

# 26
  • Мнения: 179
Кой писа, че липсват ГЛАСНИТЕ букви? Там са си!

# 27
  • Мнения: 3 423
направо бях очарована от вниманието
Ах, скъпа, аз на твое място
тутакси бих се абонирала.
Бих абонирала и свекърва си.
И шефката. И двете съседки,
щото и те са готини жени, че
дори бих абонирала и мъжа си.
Та ако има и още подаръчета,
да може да ги имам двойно...

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Окей де. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 459
Не става въпрос дали може или не да се чете. Става дума за това, че щом имаш време да споделиш нещо интересно от ежедневието, няма да е лошо да проявиш малко уважение към останалите участници във форума /още повече, че пускаш тема/ и да отделиш малко време да го предадеш подобаващо.

Общи условия

Активация на акаунт