изумително

  • 3 486
  • 84
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 858
... че можеше вместо да се заядете, да и пишете едно ЛС.  Peace
Ако питаш мен и това не им е от работа да правят! Аман от слънчасали невести, които си нямат друга работа освен да се заядат с някой за правописа му. Като се чувствате неуважени от авторката защо въобще се включвате?! Отговор не искам!

# 61
  • Мнения: 419
Дали някой изобщо се сеща темата на темата  newsm78
Браво на списанието, порицание за вестникопродавачката  Peace

# 62
  • Мнения: 4 406
хубаво е да има и такива теми, повечето теми във форума са да се оплачем от некоректни търговци... сега ще си купя списанието от любопитство

# 63
  • France
  • Мнения: 726
Има ли желаещ да се свърже с печатната медия, да посочи темата с цел нова такава в дамското списание, как жените от "мухата правят слон"? ИЗУМИТЕЛНО!

# 64
  • Мнения: 4 406
как жените от "мухата правят слон"? ИЗУМИТЕЛНО!
тцъ. ежедневие е  Laughing Laughing

# 65
  • Мнения: 1 230
Като оставим настрана повсеместния ПМС (или МП), хубаво е, че издателите/производителите вече "влизат в Европа". Пък било то и с пакетче прах за пране  Grinning

пп Към авторката - не се изненадвай . Това е нормалното отношение на цивилизованите фирми. За останалите е просто въпрос на време да изчезнат.

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
И аз го прочетох без проблем, само това дето не можах да го преведа Thinking
Ама то не е съзтезание за "кой може да ме прочете". Естествено, че всички ще го прочетем, и на латиница ще го прочетем - и с индиански символи да е - пак ще се напънем и ще разебрем за какво става въпрос Tired

 
Тогава съвсем сериозно, що е "надпирахме"?

# 67
  • Мнения: X
Тогава съвсем сериозно, що е "надпирахме"?
Предполагам, че са спорили, "препирали",та =>  "надпирали"  Thinking

# 68
  • Мнения: 227
Искам да чета на разбираем български език без да се припотявам докато прочета даден пост? Crazy

И ти не си много грамотна.Бургас не се пише с малка буква.Направо се препотявам като го прочета под името ти.
WinkИх,значи.......Не казвам,че съм много грамотна.Казвам,че съм грамотна. Crazy

# 69
  • Мнения: 2 161
Искам да чета на разбираем български език без да се припотявам докато прочета даден пост? Crazy

И ти не си много грамотна.Бургас не се пише с малка буква.Направо се препотявам като го прочета под името ти.
WinkИх,значи.......Не казвам,че съм много грамотна.Казвам,че съм грамотна. Crazy

Грамотна друг път!Собствено име написано с малка буква си е направо престъпление!Така,че,нека спрем да ръфаме авторката и да я поздравим за добрата новина.

# 70
  • Мнения: 918
Наскоро четох статия (мисля във в.Стандарт) за агресията в интернет-пространството, беше даден пример познайте с кой сайт. Мда, Бг-мамма и темата: Носят ли момченцата розово - от 30 отговора в 20 имало смущаващо силна агресия.......

# 71
  • Мнения: 6 417
Има ли желаещ да се свърже с печатната медия, да посочи темата с цел нова такава в дамското списание, как жените от "мухата правят слон"? ИЗУМИТЕЛНО!
Спокойно, г-н Зюмбюлев не спи. Peace

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Евала, Мариела8, ти си нашият път към Америка. Неграмотна, но напориста.
newsm78

Хм, бих казала нещо, ама съм колтурна.
Наистина  изместихме основната тема. Браво на списанието. И дано скоро дойде денят, когато няма да се чудим на таквиз неща.

Да ви имам грамотността!  hahaha

# 73
  • Мнения: X
Да ви имам грамотността!  hahaha
Изказа се неподготвена Whistling

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Да ви имам грамотността!  hahaha
Изказа се неподготвена Whistling

Да не би случайно да е умишлена грешката? Ако е така сорри, но лично на мен не ми прилича на такава  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт