Раждане във Вита?

  • 4 107
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
болница с добро неонатологично отделение
Може ли да препоръчате някоя?

# 16
  • София
  • Мнения: 537
болница с добро неонатологично отделение
Може ли да препоръчате някоя?
Meglenita, съжалявам че чак сега виждам въпроса...  Ами след дълго проучване, четене и разпитване стигнах до следните резултати (не съм медик, моля да приемете написаното само  за лично мнение на информиран лаик Simple Smile)
1. Шейново, Св. София (Тина Киркова), Втора градска имат неонатологии, но при по-сериозни проблеми превеждат децата в Педиатрията (може би и в МД), от скоро Шейново превеждат и в Токуда
2. Вита нямат неонатология, превеждат в Педиатрията и Токуда
3. Св. Лазар имат от съвсем скоро своя неонатология, но тях не съм ги проучвала подробно. Сериозно проблемните деца от там се пращаха преди в Педиатрията, после в Токуда
4. Висок клас неонатологиите са 3 - Педиатрията на МА,  Майчин дом, Токуда. От тях, МА не е свързана в родилно, така че за мен останаха МД и Токуда.

Аз реших да е Токуда по няколко причини, основната от тях е че съм с абсолютно показание за секцио, а пък след секцио в МД си задължително на неремонтирания 7 етаж, където е мръсно, хигиенните условия за мамите са под всякаква критика, пружините на леглата са мор за жена с прясна коремна операция и една помпа за кърма няма как да си стерилизираш. При нормално раждане в МД може да си на 12 етаж, където условията са далеч по-добри, та може да има дилема.

Общи условия

Активация на акаунт