Имат ли чувствата срок на годност?

  • 2 311
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Слънцето нещо не ви влияе добре.
Какви странни въпроси ви вълнуват.
Гаранция - Франция. Бегбеде, нали
и той е франсе. Знае ги тези неща.

# 16
  • Мнения: 212
Бегбеде е сладур, какво против човека имате?

# 17
  • Мнения: 212
Бегбеде е сладур, какво против човека имате?
Говорете на български де. Кой е тоя Бегбеде пък сега???

# 18
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бегбеде е сладур, какво против човека имате?

Нищо...ето цитат от книгата " Любовта трае три години ":

" Отначало всичко е прекрасно. Дори вие. Толкова сте влюбен, че не можете да дойдете на себе си. Всеки ден носи своя лек товар от чудеса.
Втората година нещата започват да се променят. Станал сте нежен. Горд сте със съпричастието, установило се между вас и вашата половинка. Разбирате жена си „от половин дума". Каква радост е да се чувствувате едно цяло.
Третата година вече смеете да се заглеждате към свежите госпожици, от които улицата грейва. Вече не разговаряте с жена си. Прекарвате по цели часове в ресторанта, заслушвайки се какво приказват на съседната маса. Третата година носи една добра и една лоша вест. Добрата е, че отвратена, жена ви ви напуска. Лошата, че започвате нова книга.  "

 Sunglasses

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Само да кажа, че на мен ми е блудкав, но аз и "Сексът и градът" и  "Ало , ало " не разбирам ... простете ми

# 20
  • Мнения: 212
Чела съм я, всъщност май съм чела всички негови книги, преведени на БГ, накрая все пак се оказва, че любовта трае повече от 3 години ...
secretgarden, въпрос на вкус - казало кучето и се облизало под опашката  Joy Joy Joy

# 21
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да де, но аз като не харесвам нещо и веднага решавам, че по принцип не струва...за много важна се имам, нали  Laughing ...и затова се изненадвам, че го харесвате .. спирам да пиша извън темата, че чак си досадих

# 22
  • Мнения: 126
   .........Ами относителен въпрос с относителен отговор...
Според зависи за какви чувства става въпрос? newsm78

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Зависи от чувствата.
Зависи от хората, зависи от представата за любов. Някои хора имат нереални очаквания (силно повлияни от любовните романи и "Пепеляшка", ах тази "Пепеляшка!" Mr. Green).
На мнение съм, че всяко нещо се нуждае от поддръжка. В това число и любовта.
П.П. Бегбеде е най-слабият автор, който съм чела в последно врене. По-слаб дори от оня пич, Дан Браун. А сега да наплюя и Паулу Коелю. Пу! Laughing Сега ми е паднало, давайте още бестселъри.  Mr. Green

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Всичко има:
- срок на годност;
- умора на материала;
- гаранционен срок;
- и т.н...

# 25
  • Мнения: 4 447
не  People No Good


Като идеш на пазарЯ, гледаш - марули, краставици, домати, чушки - зарзават всЕкакъв. Хресаш краставица - длъжка, дебелжка - екстра. С твоята марулка екстра салатка ще стане. Етва моме, има срок на годност. Меката чушка, краставица няма да стане на салата, а пък сливата като изсъхне става на ушав или на ракийца се вари. Ако пък марулката поувяхнала, листенцата провисналЕ... срока на годност й е минал - ша знайш!

# 26
  • София
  • Мнения: 1 732
Имат, да

Зависи колко пъти ти или произволната обичана личност сте акали отгоре им. Надявам се да извините прямотата ми. Модераторе, прости!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
не  People No Good


Като идеш на пазарЯ, гледаш - марули, краставици, домати, чушки - зарзават всЕкакъв. Хресаш краставица - длъжка, дебелжка - екстра. С твоята марулка екстра салатка ще стане. Етва моме, има срок на годност. Меката чушка, краставица няма да стане на салата, а пък сливата като изсъхне става на ушав или на ракийца се вари. Ако пък марулката поувяхнала, листенцата провисналЕ... срока на годност й е минал - ша знайш!
Shocked Joy #Crazy Thinking Laughing

# 28
  • София
  • Мнения: 5 605
Само влюбването има срок на годност. След това става любов.

Peace
И приятелство, и навик, и съвместимост...

# 29
  • Мнения: 211
Много хубаво казано, просълзих се! За мен съвместното съжителство е преди всичко необходимост, но необходимост от това да си заедно с човека, когото обичаш, без когото не можеш. И няма нищо лошо в това съвместният живот да ти стане навик. Че ако не свикнеш, как ще живеете добре? Не мога да разбера защо всички хора гледат на свикването като на нещо нежелано и лошо Confused
Аз специално имам нужда да живея с него, а и съм свикнала. И мноого трудно бих отвикнала, дано не ми се налага Praynig

Общи условия

Активация на акаунт