Как се предпазвате от забременяване???

  • 3 213
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Противозачатъчните пластири: Всяка седмица жената залепва един пластир в областта на ханша или рамото. Пластирът освобождава през кожата необходимото количество хормони за предпазване от забременяване. По този начин се избягва натоварването на черния дроб и отпадат доста от страничните ефекти на таблетите за орален прием. След 7 дни пластирът се сменя с нов.

Нещо подобно на никотиновите лепенки

# 16
  • София
  • Мнения: 3 249
Лепни ме тук и тук, и тук, навсякъде ме лепкай... Whistling

Лепенки, които се лепят и отделят хормони в продължение на известен брой дни (седмици). Хормонът (явно) се абсорбира от кожата. Идеята е да не мислиш всеки ден за хапчето. Не знам дали ги има вече и у нас.

# 17
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Да има ги вече на пазара се предлагат  противозачатъчни пластири "Evra", които се прилагат по един на седмица и се залепват на тялото - на рамото или гърба

# 18
  • Мнения: 25 620
Начиии, мъжото кат викни: "Пайсе, идииии..." и аз бегам.  Crazy
 Joy

ПП Спирала  Peace

# 19
  • Мнения: 3 760
С "ПАИИИИИИИ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ", т.е. предпоследна опция  Peace

# 20
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Начиии, мъжото кат викни: "Пайсе, идииии..." и аз бегам.  Crazy
 Joy

ПП Спирала  Peace
бегаш ,бегаш ама ако те хване Wink Laughing

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами тя е помислила и за вариант "ако ме хване" - има спирала Laughing

# 22
  • Мнения: X
Има 100 милиона причини да използвате Durex!  Peace
Най-великото лого на света!

# 23
  • Мнения: 1 341
моя колежка има "имплантирано" на бицепса под кожата нещо си (не помня как се казва), което е на принципа на пластирите. Действа 5 години и после се сменя. Големината му е около 1 см. Вижда ми се супер удобно и готино. Няма да мислиш за  нищо, само удоволствие. Но пак си е хормон .... а това на мен не ми допада

# 24
  • Мнения: 185
С изваждане в най-хубавия момент ooooh!

# 25
  • Мнения: 249
никога не съм виждала женски презерватив,продават ли ги? сигурно ми е глупав въпроса,ама питам кво да правя

# 26
  • Мнения: 185
И аз не съм виждала/ползвала,ама знам че има и съответно ги продават Peace

# 27
  • Мнения: 25 620
никога не съм виждала женски презерватив,продават ли ги? сигурно ми е глупав въпроса,ама питам кво да правя

Определено не ги кефи мъжете, иначе всички ние досега щяхме да сме надлежно окомплектовани.  Mr. Green

# 28
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
моя колежка има "имплантирано" на бицепса под кожата нещо си (не помня как се казва), което е на принципа на пластирите. Действа 5 години и после се сменя. Големината му е около 1 см. Вижда ми се супер удобно и готино. Няма да мислиш за  нищо, само удоволствие. Но пак си е хормон .... а това на мен не ми допада
това ме заинтригува  а има ли ефект:thinking:

# 29
  • Мнения: 2 550
в момента никак
имам здравословни проблеми и цикъл - йок   Tired

Общи условия

Активация на акаунт