Метеорити на Герлен

  • 9 221
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 174
Писах за тях и в темата за Ягодката. Имам Mythic, нанасят се с тяхната си гъбичка, по-добре става. Ако е с четка, по-голяма част от перлите остава по четката и не се нанася добре. Mythic малко като че ли изсветлява кожата, но пък прикрива малки петънца, пъпчици и т.н. На мен са ми особено любими, но моята кожа е без особени проблеми и нямам какво да прикривам. Имат леки светлоотразяващи частици, но в никакъв случай не ми лъсва кожата. Сега планувам да си купя и Pink, те са за кожа с тен, доколкото аз знам.

# 16
  • Мнения: 13 512
то тяхното не е и гъбичка, но знам,че не е за нанасяне. герлен си имат четка за метеоритите, къса и дебела.

# 17
  • Мнения: 4 380
Е не знам къде видя светоотразяващи частици. newsm78 Аз разбирам частиците като мацна два пъти с четката с орифлеймските перли и лицето ми засиява. Не става въпрос за блясък, а за здрав и красив вид на кожата, който би трябвало да придават. Пък то стои...като тебешир. Crossing Arms Tired
Имам четката на Герлен, но не е хубава. Твърда е. Ползвам нормална четка за пудра. newsm78

# 18
  • Мнения: 174
Ами на моето лице имат лек блясък, като под блясък имам точно това предвид-сияен вид на кожата. И като се вгледаш внимателно в лицето си, поне аз в моето, се виждат леки блестящи частици. А за четката-имам и тяхната четка, за мен по-добре се нанася с гъбичката, или както там му казвате.

# 19
  • Мнения: 636
аз вече си поръчах pink, но пък не съм с кой знае какъв тен.
Ще ги видим като дойдат  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт