Как преспивате децата си?

  • 2 946
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 506
Ние сме все още на цица. Но е много нервна вечер, между 10 и 01 часа - суче, заспива, после се буди, плаче, пак суче, пак заспива и така 3-6 пъти. А по принцип е много спокойно дете. Предполагам, че ми е по-малко кърмата вечер, но не върви да дохранваш бебе, което качва по 1500 на месец newsm78 Така че упорствам и давам....

# 31
  • Мнения: 64
От написано от вас стигам до извода, че важен е режима и да го отавя сам в креватчето, за да знае че е време за сън. При нас защо несе получава толкова просто? Остане ли сам и започва да реве и крещи, а не ми се ще да го оставям така. На гърдата ми изкарва цяла вечер, буквално. Ползвал ме е като биберон от 3ч през нощта до 8ч сутринта. При всеки опит да мръдна и да се откопча и започва да реве. уффффффффффффф  #Crazy
и ние бяхме така, даже доскоро , а вече е на 10 месеца, не се притеснявай, ще се оправи работата, зависи и от характера на детето.Аз го приспивах с кърмене, понякога по 2 часа сме се приспивали, ама отминават тези неща.

# 32
  • Мнения: 4 362
От 6 месечна си ляга точно в 20 ч. с мляко.Никога не съм я приспивала,вечерен тоалет,слагам я в кревато,давам шишето,пожелавам лека нощ,целувка и излизам от стаята

# 33
  • Мнения: 4 629
Не прИспивам сина си. Слагам го в креватчето му, казвам лека нощ и така... Преди да легне четем книжки

# 34
  • Мнения: 1 467
Следвам нейния ход, не я насилвам да спи, защото още повече се изнервя, а помня как мен ме приспиваха и ми става криво:)

Когато се умори си заспива кротка и доволна:)

# 35
  • Мнения: 469
След банята кърмене и в кошарата.Заспива почти веднага.
И аз не знам как,но като загася лампата и изляза от стаята той знае,че трябва да спи.
Предполагам ,че е навик.Така процедираме откак се е родил.

# 36
  • Мнения: 793
Ами на машата възраст бяхме влезли в един период оставиш ли я сама и реве, та нашето решение беше в стаята където сме ние с кошницата за кола  Confused и като си лягаме я местихме в кревата, просто искаше да ни чува гласовете, това беше за около две-три седмици, после почнахме да и оставяме телевизора да работи в стаята и се родихме честно казано, просто явно и трябва публика. Сега проблеми със заспиването няма, оставям я и тя си заспива, ама пусти телевизор, трябва нещо да и говори, не го гледа  Crazy

# 37
  • Русе
  • Мнения: 2 354
След къпане я слагам в леглото й, давам млякото и ако е много изморена заспива докато яде, ако не е- като хапне си играе и после си заспива

# 38
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 402
Слава Богу, заспива сам.
Когато кърмех, заспиваше на гърдата ми. Сега си знае времето за сън, слагам го, завивам го и излизам от стаята.Ако по бейбифона чуя викове, отивам и пак го слагам да легне и го завивам. Рядко се налага, веднъж като легне, го чувам пак след 2-3 часа.

Според мен е до навик и характер на детето. С големия си син имах много проблеми покрай заспиването - поне година и нещо го лашках на ръце и при оставянето в леглото, той се ококорваше.
С малкия се постарах да не повтарям тази грешка. Но той си беше много спокойно бебе от самото начало.

# 39
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
И ние се приспиваме само с кърмене откакто се родила Цвети,пробвах я да заспива сама,но няма смисъл да си изнервям детето,като го оставям да плаче!Каката ни заспиваше сама,баткото също с кърмене,та то си зависи от детето!

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 614
Засега само с кърмене, но забелязвам че от няколко дни е възможно и с люлеене. И Мария вечер много реве. Като беше още по-малка много се шашках, но вече свикнах и даже се успокоявам, че е така разтоварва Mr. Green.

# 41
  • Мнения: 8
не разбрах на колко сте!
ПРОБВАЙ СЕШОАР НА РАЗЛИЧНИ СТЕПЕНИ СПОРЕД ПЛАЧА- АКО Е МНОГО ГО УСИЛВАШ И ТО ЩЕ СЕ ЗАСЛУША ПОСТЕПЕННО КАТО СЕ УСПОКОИ ГО НАМАЛИ НО НЕ ГО СПИРАЙ ДОКАТО НЕ ЗАСПИ ХУБАВО!!!

# 42
  • Мнения: 5 362
Винаги сама си заспиваше като бебе.

# 43
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Каката ни имаше такъв ревилив период...,оставяхме я да се нареве. Crazy

# 44
  • Мнения: 2 616
От написано от вас стигам до извода, че важен е режима и да го отавя сам в креватчето, за да знае че е време за сън. При нас защо несе получава толкова просто? Остане ли сам и започва да реве и крещи, а не ми се ще да го оставям така. На гърдата ми изкарва цяла вечер, буквално. Ползвал ме е като биберон от 3ч през нощта до 8ч сутринта. При всеки опит да мръдна и да се откопча и започва да реве. уффффффффффффф  #Crazy
и ние бяхме така, даже доскоро , а вече е на 10 месеца, не се притеснявай, ще се оправи работата, зависи и от характера на детето.Аз го приспивах с кърмене, понякога по 2 часа сме се приспивали, ама отминават тези неща.

Явно здрави нерви и чакане му е майката. Просто оже би трябв ада порастне малко знам ли. Снощи бях с температура, болки в корема, зле ми е, не знам къде се намирам. а той крещи, напарво лудница.  #Crazy #Crazy #Crazy

не разбрах на колко сте!
ПРОБВАЙ СЕШОАР НА РАЗЛИЧНИ СТЕПЕНИ СПОРЕД ПЛАЧА- АКО Е МНОГО ГО УСИЛВАШ И ТО ЩЕ СЕ ЗАСЛУША ПОСТЕПЕННО КАТО СЕ УСПОКОИ ГО НАМАЛИ НО НЕ ГО СПИРАЙ ДОКАТО НЕ ЗАСПИ ХУБАВО!!!

На 4 месеца и половина. Бях го скрила аз сешоара заради високите температури, ама ще взема пак да пробвам май, да видим какво ще се получи. Благодаря ти, че ме подсети за него. Може би трябва да го преоткрием отново.


Колко време траеше това, докато започна да се чувства по-спокойна като дойде време за сън?
 Каката ни имаше такъв ревилив период...,оставяхме я да се нареве. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт