Новата 14.03-20.03

  • 12 468
  • 227
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 2 825
Странно, 4е само Искам бебе ми се отваря така, вси4ко друго от форумите си е нормално #Silly  #2gunfire

# 166
  • Мнения: 1 612
Ето какво пише във ФФ за моята графика:
Implantation Signs: Not detected. Note that this does not mean that you have not conceived.
In fact, all these chart patterns frequently occur on charts that do not result in pregnancy.

# 167
  • Мнения: 3 154
Лили има едно важно нещо:Note that this DOES NOT mean that you have not conceived! Не му обръщай внимание на тва - рутинно съобщение Wink

# 168
  • Мнения: 2 123
здравейте момичета, за да не пълня с излишества пространството само ще поздравя най-сърдечно ТЕЯ!Скъпа, много вдъхновяващо ми действа факта, че на позитивните хора им се случват позитивни неща... аз вчера така и не получих отговор на въпроса Може ли тест са овулация да показва, че има ову, а в същност да няма???

# 169
  • Мнения: 7 716
Мисля, че не. Друг е въпросът, че яйцеклетката може да е недоузряла или некачествена.

# 170
  • Мнения: 144
Привет и от мен за днес!!!  newsm03  
Благодаря ви за подкрепата на всичи ви, newsm51  и се надявам
скоро да се похвалим , че всичко е на ред. newsm17

# 171
  • Мнения: 431
Дано наистина скоро всички да има с какво да се похвалим. Здравейте и от мен.

# 172
Цитат на: irinii
Може ли тест са овулация да показва, че има ову, а в същност да няма???


Да може. При състояния при които ЛХ е повишен. Такова например е синдрома на ПКЯ. И трябва да си имаш едно на ум че не всички тестове са еднакво чувствителни. Това също може да те подведе.

# 173
  • Мнения: 191
Сигурно не е важно много, но искам да ви се похваля, че втори ден не пуша!!!!!!!!!!! #Milti  #Milti  #Milti
Може да ви се стори смешно, но за мен е страхотно постижение. Пуша от 14 години по много. И съм много горда със себе си  Blush  Blush  Blush
И искам да благодаря, че ви има. Тези два дни "вися" предимно във форума, защото ми се отразява много добре. Не пиша много за да не пиша глупости...

Много слънчеви дни ви пожелавам и само хубави новини Tada  Grinning

# 174
  • Мнения: 79
Здравейте мили момичета от доста време не съм писала,а повече само ви чета,тъй като все време неостава за любимия форум,но днес намерих време да се рзпиша Mr. Green
Аз изпратих гадната лелка да си ходи,която толкова подрани и сега отново съм на бебеправещия фронт отново изпълнена с надежда и Praynig
Много късмет и положителни емоции на всички.

# 175
  • Мнения: 398
Успех ти желая Sunnyflower! Дано скоро да се похвалиш Wink

# 176
  • Мнения: 1 419
Привет от мен, пък макар и толкова късно  Blush
Според мен това за реакциите на бъдещите татковци също трябва да е в темата с признаците, т.е. нещо като "Признаци и реакции" би трийабвало да върши работа.

Lily, поздравявам те за цигарите - като една бивша 10 годишна (мале колко много билии   #Shocked ooooh! ) пушачка абсолютно те разбирам. Давай все така - мисля, че стимула да не пушиш е добър.
Сега се сещам, че Бибе се оплакваче, че вече знаеща, че е бременна се самоизкритикува, че не беше спряла цигарите  Confused Ндявам се вече да е...

Слънчогледке, стягай се и се залавяй за работа, че ще чакаме и да се похвалиш после Wink

Всъщност просто исках да попитам нещо, а гледай какъв ферман стана... Shocked  Та въпросът ми е: Как да се пререгистрирам във ФФ, защото ми изтече пробната версия  Tired Пробвах преди малко , но си ми разпознава явно компютъра и не ще да ми създаде нов акаунт  #Cussing out
Понеже четох Морнка и Стефани че са се пререгистрирали, се питах как ли мога и аз да го направя  Thinking  Момичета?  Rolling Eyes

# 177
  • Мнения: 1 930
Добро утро, мили дами!
Аз съм на седмото небе, дадоха ми изследванията, и съм положителна кръвна група, бях се побъркалаааааа, ама днес мъжото ги взе и каза " А+++++++++++++"
Леле, днес е невероятен ден, пък и е петък Wink
Лек и слънчев ден от мен!

# 178
  • Мнения: 1 320
ТОКУ-ЩО прочетох във ФФ, че след овулация температурата се покачва с 0.2 по целзий или с 0.4 по фаренхайт.
еееееееееех, много се радвам, защото аз този месец имам точно такова покачване. и само да кажа, че от всичко, което изчетох досега из форума покачването се определяше като рязко и поне с 0.3-0.4.
ето и оригиналния текст:
"If you see fertile quality cervical fluid after ovulation is detected and your chart does not show clearly that you already ovulated with an evident and sustained thermal shift, do not stop having intercourse. If your temperatures show a clear and dramatic thermal shift, then you are likely no longer fertile. The temperature rise that occurs after ovulation is usually about 0.4 degrees Fahrenheit or 0.2 degrees Celsius, but the rise may be more slight than that. The actual temperatures are less important than noting an overall biphasic pattern (a pattern that shows lower temperatures followed by higher temperatures). For ovulation to be confirmed, you need to have several sustained temperatures in the higher range. "

# 179
  • Мнения: 50
Добро утро момичета Simple Smile .
Не издържах и си направих тест преди закъснението - оказа се отрицателен. Въобразявах си разни симптоми, но уви... Иначе според БТ съм имала ову поне преди 7-8-9 дни - знам че не е гаранция но...
Пожелавам ви хубав ден на всички Simple Smile .

Общи условия

Активация на акаунт