И нека продължим здрави бебчета да си броим! (АВГУСТ)

  • 11 615
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 462
ЧЕСТИТО НА ИНЕДИЦА   bouquet! МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ НА  БЕБЕ ЯНИСЛАВ, ДА ГИ РАДВА И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА МАМА ИНЕДИЦА

Ex супер  Hug Много е яко да си имаме бебчета  baby_neutral

# 76
  • Мнения: 223
Кроки, наиситна изглеждаш прекрасно. Къде са тия кила не знам.
Аз май започнах да качвам (нали бях само 4-5 кг плюс). Но пълнотата е моя съдба. Цял живот глад и борба и все съм си така. Сега поне бебето е виновник:)))
Дими, и мен не ми записват тонове. Само го чува за секунда. Утре съм на преглед. Нямам търпение да видя дали тия контракции не са довели до ракритие.Sad
Менструалните болки си ги имам и в кръста и в яйчниците всеки месец от март насам. Сега обаче много им се плаша - да не би да не различа, когато станат родилни болки. Май е тъпо това, де. EmbarassedАз именно заради това ви питах за но-шпа. Бях (май) чула, че родилните болки не минават от но-шпа и преди да се засилиш към болницата е добре да пиеш, та да видиш да не е фалшива тревога. Ама така ли е newsm78
Ади, моята плацента в твоите седмици беше 2 към 3. Не са ми казвали да раждам и си изкарах 2 седмици така. Имаш време.
Ох, стана дълго, ама имам работа и влизам рядко. Ехо мина и 37-ма седмица!!!!

# 77
  • Мнения: 223
Да ни е здраво бебчето и майка му!Нищо, че бързаше докторът - явно е бил прав. Милата Индеция, снощи си мислих какво ли е да си сложиш хапчето и да чакаш. Аз сигурно тайно бих приседнала на една пейка до болницата.
Трето бебенце. Родено е на св. Марина - само по вода да им е!

# 78
  • Видин
  • Мнения: 685
Честито на елисе и инедица. Да са ви живи и здрави бебоците и много да ви слушат

# 79
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Знам си аз - така ще е вече - всеки ден ще има прекрасни новини!

Честит мъж на мама Инедица! Да расте здрав, силен и послушен Янислав!


Аз съм добре, но ще пукна от жега, даже и на компютъра не ми се седи Tired...

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито на бебче инедица!!!  bouquetДа е жив и здрав малкия сладур Heart Eyes
Аз днес влизам в 9 месец,но имам чувството че ще пренося...

# 81
  • Мнения: 423
Да е жив и здрав малкия сладур на Inedica!!!!
Бързо възстановяване за мама!!!

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
ЕХА,ЧЕСТИТО  НА ИНЕДИЦА МНОГО ДА Е ЗДРАВ И ПОСЛУШЕН МАЛКИЯ ЯНИСЛАВ.
 Браво на мама и бебчо справили са се чудесно чакаме още новини.

# 83
  • Мнения: 3 595
Честито бебче Янислав на Inedica!
Да ви е жив и здрав големия мъж! Безгрижно детство с много усмихнати дни!


# 84
  • Мнения: 257
Честит малък мъж на мама Инедица!Да им е жив и здрав малкият Янислав и много да ги радва.

# 85
  • Мнения: 138
ЧЕСТИТ БЕБОК ЯНИСЛАВ!
как ще ги накарам ли, ако трябва цял майчин дом на крака ще вдигна и повярвай ми в един момент няма да искат с мен да се занимават.... А и подкрепление от мъжо полицай и мама педиатър не е малко hahaha

# 86
  • Мнения: 1 380
Честито момченце на Inedica.   bouquetДа ти е жив и здрав малкият мъж и много да те радва. Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 430
Йееееееее Честито на мама инедика !!!  Честито появяване на  бял свят на малкия бебок  Laughing Да е жив и здрав !

ребусче: тук съм, тук съм, 2в1  Laughing

Вече всеки ден наистина ще се оглеждаме за бебета, не мога да повярвам, а има още 2 седмици до август..но няма спирка вече  Hug

Днес следобяд ще ни слагат интернет и се завръщам с гръм и трясък  Joy
Целувам ви, сега ще гледам в готварските книги как се прави боб с наденица, ама тайно, за да си мисли мъжа колко съм просветена  newsm48

# 88
  • Мнения: 423

ребусче: тук съм, тук съм, 2в1  Laughing

Днес следобяд ще ни слагат интернет и се завръщам с гръм и трясък  Joy
Целувам ви, сега ще гледам в готварските книги как се прави боб с наденица, ама тайно, за да си мисли мъжа колко съм просветена  newsm48

А, теб затова ли те нямаше SunglassesАйде че ми стана скучно Sunglasses

# 89
  • Мнения: 1 554
4ЕСТИТА МАЛКА РОЖБА НА ИНЕДИЦА ДА И Е ЖИВ И ЗДРАВ ЮНАКА  bouquet

лолиии ти на колко градуса го испра 4е ти се поядисаха?

Общи условия

Активация на акаунт