"Даваш ли ми да спя с друга жена?"

  • 8 660
  • 102
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 197
Според мен отношенията между двама партньори не могат да минат без секс. А нагърбването на един от двамата с всички домашни задължения е абсурдно. Така че според мен при вас нещата се нуждаят от много повече преразпределяне. Не разбирам как допускате всички грижи за детето плюс домашните задължения да са само грижа на майката. Е, бих го приела ако дохода на мъжа се движи някъде между 2000 и 3000 на месец. Тогава не бих се оплаквала. Ама за нормално "семейство"???
На твое място бих поставила нещата по следния начин - даваш му право на избор: ако си разделите домакинските задължения по равно и ако можеш да разчиташ че примерно поне половината от седмицата воденето и прибирането на детето ще бъде негово задължение тогава ще може да разчита на много по-отпочинала, доволна и готова на секс съпруга. В противен случай аз лично не виждам смисъл да продължавате да живеето под един покрив.

# 16
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ако има намерение да търси секс навън, едва ли ще иска благословията ти. Вероятно иска да те подразни.
И според мен е така, питай го той като си намери друга, дали и ти можеш да си намериш някой за "извън класни занимания" да видим тогава колко ще е ентусиазиран Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 137
според мен е искал по скоро да те ядоса и да види дали и как ще реагираш Hug
иска да му обърнеш внимание и на него Peace

# 18
  • Мнения: 209
Споко, блъфира само!  Wink
Опитва с плоски шегички да си поиска "нестандартно" секс!
Ако иска да ти изневерява изобщо и през ум няма да му мине да те пита!
Скръцни със зъби и му кажи какво искаш ти, за да получи и той желаното! Не може само единия да се нагърбва с всички задължения!  Naughty
Излезте навън и говорете(така няма да има възможността да гледа ТВ или да заспи)! Пък може и да те разбере...  Thinking

# 19
  • Мнения: 1 047
Според мен той отчаяно се опитва да ти каже, колко важен е за него секса, а не иска да ти изневерява.
Ако искаше, нямаше да те пита, а щеше да действа. bowuu

# 20
  • Мнения: 1 243
Според мен той отчаяно се опитва да ти каже, колко важен е за него секса, а не иска да ти изневерява.
Ако искаше, нямаше да те пита, а щеше да действа. bowuu

И аз мисля така. Според мен индиректно ти казва, че сексът не му е достатъчен. Предлагам обаче ти съвсем директно да му кажеш,че след целия напрегнат ден, който имаш, заслужаваш поне малко помощ вкъщи, ако иска да очаква наистина нещо от теб. Все пак жените не сме роботи, които да правят секс само за да не им изневеряват половинките... Трябва да има и желание, а когато единия ходи само на работа, а другия се грижи за детето и всичко останало - не виждам как ще стане!

# 21
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен той отчаяно се опитва да ти каже, колко важен е за него секса, а не иска да ти изневерява.
Ако искаше, нямаше да те пита, а щеше да действа. bowuu
Абсолютно! Просто съм толкова сигурна в това, че няма накъде повече. Когато човек изневерява, не иска разрешение. Повярвай Laughing
Според мен между вас все още има много чувства, няма как да е иначе щом той така те провокира, а ти се тресеш от нерви. Равнодушните съпрузи нямат такива проблеми Wink Това е хубаво, защото означава, че положението е напълно спасимо. Трябва наистина и двамата, особено той, да осъзнаете, че бракът, като всяко нещо, иска усилия и работа, за да е прекрасен. Няма лесни успехи Peace
Кажете си в прав текст един на друг какво имате нужда да се промени, за да сте отново щастливи - ти очевидно имаш нужда от повече почивка, което означава ангажираност от негова страна, той има нужда от страст в леглото. Ако всеки се напъне малко, всичко ще е наред Simple Smile

# 22
  • Мнения: 25 619
А ти защо не го попита: "А след като ти не се държиш вкъщи като съпруг и баща, аз мога ли да си взема друг мъж?"  Wink Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 819
boto, ако дохода е този за който споменаваш, моментално отиваме в темата "Уморените ви мъже..." Докторат мога да напиша по въпроса.

Съжалявам за офф-а.

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
Не разбирам как допускате всички грижи за детето плюс домашните задължения да са само грижа на майката. Е, бих го приела ако дохода на мъжа се движи някъде между 2000 и 3000 на месец. Тогава не бих се оплаквала.
Това пък откъде на къде newsm78 По тази логика, след като моята професия е по-нископлатена от неговата, аз трябва да поема всички "безплатни" домашни задължения Shocked Защото той, видите ли, изкарва повече? Какво значение има кой колко изкарва, нали и двамата сме били на бач цял ден Tired
Момичета, трябва да се цените повече!

# 25
  • София
  • Мнения: 819
Според мен той отчаяно се опитва да ти каже, колко важен е за него секса, а не иска да ти изневерява.
Ако искаше, нямаше да те пита, а щеше да действа. bowuu

 smile3501 smile3501 smile3501

С риск да се обидиш или да се почувстваш неразбрана ще ти кажа, че според мен си реагирала много тъпо с това тряскане на врати и приказки от рода "не ме интересуваш, делим разходи, само заради детето" Thinking  Права си да се ядосваш, но нали и той работи и е изморен, мъжете също не са машини, да търпят всяка наша и на детето/децата ни прищявка и накрая да са и романтични, забавни, винаги усмихнати и т.н. и т.н. Базикнал те е нарочно, а ти си го взела много навътре, успокой малко топката Peace Peace Peace

boto, мъжа ми взима почти  2000 на месец, плюс-минус 100-тина лв, аз не се оплаквам Mr. Green

# 26
  • Мнения: 14 133
Ако има намерение да търси секс навън, едва ли ще иска благословията ти. Вероятно иска да те подразни.
И според мен е така, питай го той като си намери друга, дали и ти можеш да си намериш някой за "извън класни занимания" да видим тогава колко ще е ентусиазиран Mr. Green
Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Виж сега. Мъжът ти ако реши, ще си го направи това нещо, без грам да те пита. Бъди сигурна в това. Току някой ден ще ти звънне приятелка и ще те пита ти кога си се изрусила. Щото ви е видяла с мъжа ти, но отдалеч.
Според мен е било с цел заяждане. Да види как ще реагираш. Ако на него много му се прави секс, а на теб не (заради работата), то вземи да му увеличиш домашните задължения. Значи като премете един-два пъти, като измие чиниите и той ще се скапе. И няма да се сети за секс-ни с теб, ни с друга. Мдаааа.

# 28
  • Мнения: 1 047
.....Значи като премете един-два пъти, като измие чиниите и той ще се скапе. И няма да се сети за секс-ни с теб, ни с друга. Мдаааа.
Не бъди сигурна в това. Peace

# 29
  • Мнения: 10 610

И аз мисля така. Според мен индиректно ти казва, че сексът не му е достатъчен. Предлагам обаче ти съвсем директно да му кажеш,че след целия напрегнат ден, който имаш, заслужаваш поне малко помощ вкъщи, ако иска да очаква наистина нещо от теб. Все пак жените не сме роботи, които да правят секс само за да не им изневеряват половинките... Трябва да има и желание, а когато единия ходи само на работа, а другия се грижи за детето и всичко останало - не виждам как ще стане!
[/quote]
Подкрепям напълно.

Накарай го няколко дни да поеме изцяло твоите задължения и започни ти да му се натискаш точно като е вече гроги и иска само да легне и да заспи!

Общи условия

Активация на акаунт