Димитрина с деветте деца - има нужда от помощ

  • 10 287
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Karol&Erik - не знам дали Ina78 се е свързала директно с теб, но количката за която писах по-горе я е била вече обещала и предоставила на друга нуждаеща се мама  Peace
Так че въпросът с количката още виси  Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 2 896
Имам лятна количка, но е в розово и светло синьо - малко момичешка тоест. Иначе е почти нова. Как процедираме? В Редута съм.

# 17
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Karol&Erik - не знам дали Ina78 се е свързала директно с теб, но количката за която писах по-горе я е била вече обещала и предоставила на друга нуждаеща се мама  Peace
Так че въпросът с количката още виси  Thinking

Няма проблеми, има и други   bouquet  Peace

# 18
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Имам лятна количка, но е в розово и светло синьо - малко момичешка тоест. Иначе е почти нова. Как процедираме? В Редута съм.

Здрасти ако искаш, понеже си близо, можем да отидем заедно до тях или да ти дам телефон да се разберете АКО имаш възможност да я занесеш, АКО ли не ще се опитам аз да я взема някакси  Simple Smile Дай ми тел на лични.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 896
Karol&Erik, писах ти на ЛС
Някой носил ли им е консерви и какви?Прах за пране?

# 20
  • София
  • Мнения: 2 896
Бях до Димитрина - на това се вика пълна къща с деца и всичките много сладки и възпитани, момичетата са всичките толкова хубавки,  а най-малкия е един кокорчо сладък Heart Eyes   
Та, оставих им лятната количка, както и 5 кг. захар и 4 кг прах за пране (2 за цветно и 2 за бяло) и 1кг. Нукрема.

# 21
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Бях до Димитрина - на това се вика пълна къща с деца и всичките много сладки и възпитани, момичетата са всичките толкова хубавки,  а най-малкия е един кокорчо сладък Heart Eyes   
Та, оставих им лятната количка, както и 5 кг. захар и 4 кг прах за пране (2 за цветно и 2 за бяло) и 1кг. Нукрема.
 

bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 584
Кари пюретата са при Миленка

# 23
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
   Димитрина и фамилия са добре. При тях започва зимата с малко сополи и кашлюкащи дечковци, но при семейство от 11 човека бих се учудила, ако няма  такива неприятни ситуации.
В момента имат нужда от Памперси( 9кг.) и кърпички, витамини и плодове.
Димитрина има една мнооого спешна и за някои може да се окаже странна но все пак.. нужда. Има 14 страници превод, които трябва да се наберат на компютър до 20ти. ноември, който тя няма в къщи, а в момента не може и да излиза заради малкия. Ако някой има свободно време и иска да помогне, нека се свърже с мен.
Така също се търси жена за гледане на малкия, срещу много малко заплащане  Sad  за по няколко часа на ден, за да може Димитрина да излиза да ходи до библиотека или по задачи, които никога не свършват у тях.
Освен това Ануар,съпруга и, иска да почне вече някаква работа, докато Димитрина е все още по майчинство, ако някой има идеи, той има квалификации, но няма претенции за работата.

Последна редакция: пн, 12 ное 2007, 16:32 от Karol&Erik

# 24
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Какви квалификации има и какво е работил преди, ще споделиш ли?
Така ще е по-лесно да се предложи работа.

# 25
  • Мнения: 863
Кари, няма никакъв проблем за набора на превода, защо не каза днес бе човек Simple Smile Аз мога да помогна,кажи само как да стане,че то вече  сме 12.11. Crazy Hug

# 26
  • Мнения: 620
Аз също бих помогнала  с набора  Simple Smile

# 27
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Благодаря Ви , ще ви пиша на ЛС като ми даде ръкописа Димитрина или някой от домашните и ще го донесе.

# 28
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Какви квалификации има и какво е работил преди, ще споделиш ли?
Така ще е по-лесно да се предложи работа.

Извинявай, че чак сега отговарям, ама от тогава 100 пъти се чух с Димитрина и все забравям да я питам за неговите квалификации. Накратко той е радиожурналист, може да превежда и от  или на  Арабски. А работа всякаква иска, само че при евентуални оферти, на място ще преценява, дали ще си заслужава ( най-вече), защото при тях дилемата е , че ако той работи много и тежък труд и за не чак толкова много пари, няма да има кой да се грижи за децата. Затова предложения всякакви приема, но ще може да се съгласи, чак когато преценят дали съответната работа ще им е подходяща.
Знам че не звучи, много добре и като че ли че имат претенции, но случая не е такъв. Техните приоритети са децата и държат да има контрол за училище и допълнителните им занятия и при 9 броя трудно успяват.

# 29
  • Мнения: 908
В някое радио не може ли да си намери работа?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт