Търсачката е пръв приятел!

  • 3 199
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 784
Мисля, че това е работа на модераторите и на админите да пускат подобна тема, ако се налага. Постингът ти звучи леко пренебрежително и обвинително, а не знам имаш ли право да съдиш и кориш останалите потребители. Не казвам, че не си права, но има ред в забележките и насоките. Когато модераторите преценят, трият или заключват излишна тема.
Относно повтарящите се теми, повярвай ми, незбежно е. И да ти кажа - не ме дразнят. Ти самата сигурна ли си, че винаги пускаш някоя тема за първи път?  Simple Smile Не пречат повтарящите се теми, според мен поне, по две причини - винаги има нови потребители, които отговарят, и винаги има нова информация по някои въпроси. И трето, не толкова важно, но факт - на абсолютно всяка мама й е приятно и мило да отговарят другите мами лично на нея и лично за нейното бебе, отколкото да чете суха материя за друга майка и бебе. Така е, няма нищо лошо в това. Поне за мен е така, предполагам, че и за другите. Иначе като статии и инфо, вярвам, че се ползва бибилиотеката много.
Нали не ми се сърдиш, само си кавам мнението, нямам никакви лоши чувства и не се заяждам.   bouquet


Напълно съм съгласна!
newsm10 Подкрепям напълно,въпреки,че се повтарят и на мен не ми пречи да отговарям или да изразявам мнение по едни и същи теми,защото и аз се радвам когато на мен ми отговарят лично на питанията и то за моето дете.(просто това не ме дразни)  Grinning и аз не се заяждам а отговарям съвсем приятелски   bouquet


Напълно съм съгласна!Не ми пречи никак!

# 31
  • София
  • Мнения: 4 590
Мисля, че това е работа на модераторите и на админите да пускат подобна тема, ако се налага. Постингът ти звучи леко пренебрежително и обвинително, а не знам имаш ли право да съдиш и кориш останалите потребители. Не казвам, че не си права, но има ред в забележките и насоките. Когато модераторите преценят, трият или заключват излишна тема.
Относно повтарящите се теми, повярвай ми, незбежно е. И да ти кажа - не ме дразнят. Ти самата сигурна ли си, че винаги пускаш някоя тема за първи път?  Simple Smile Не пречат повтарящите се теми, според мен поне, по две причини - винаги има нови потребители, които отговарят, и винаги има нова информация по някои въпроси. И трето, не толкова важно, но факт - на абсолютно всяка мама й е приятно и мило да отговарят другите мами лично на нея и лично за нейното бебе, отколкото да чете суха материя за друга майка и бебе. Така е, няма нищо лошо в това. Поне за мен е така, предполагам, че и за другите. Иначе като статии и инфо, вярвам, че се ползва бибилиотеката много.
Нали не ми се сърдиш, само си кавам мнението, нямам никакви лоши чувства и не се заяждам.   bouquet


Напълно съм съгласна!
newsm10 Подкрепям напълно,въпреки,че се повтарят и на мен не ми пречи да отговарям или да изразявам мнение по едни и същи теми,защото и аз се радвам когато на мен ми отговарят лично на питанията и то за моето дете.(просто това не ме дразни)  Grinning и аз не се заяждам а отговарям съвсем приятелски   bouquet


Напълно съм съгласна!Не ми пречи никак!

И на мен. Peace

# 32
  • Мнения: 6 461
Разбира се ,че търсачката е за това ,за да се ползва от потребителите.
Но когато някоя мама  иска да попита нещо ...
дори и то  да се повтаря,тя ще го направи въпреки търсачката,понеже ще иска да чуе конкретни мнения относно запитването й Grinning

 А ако някой има желание да я насочи към подобни теми винаги може да й укаже линк към тях в нейната тема.

Айде със здраве.... Mr. Green

# 33
  • Мнения: 19 368
а някой може ли да ми каже защо,когато се опитвам да търся по две понятия,ттърсачката никога не работи?на какъв принцип търси?двете думи като словосъчетание ли или ги търси по отделно в една и съща тема?

# 34
  • Мнения: 27 524
а някой може ли да ми каже защо,когато се опитвам да търся по две понятия,ттърсачката никога не работи?на какъв принцип търси?двете думи като словосъчетание ли или ги търси по отделно в една и съща тема?

Не работи, както чичко Гугъл. Трябва понятието да е зададено точно, да отговаря думата сто процента на вече написаната в старата тема. Затова с две и повече думи рядко излиза. Търси по една основна и после отсявай. Освен това понякога е членувана думата, понякога не, опитвай и така  Peace напр. хранене и храненето. Не излизат и двете, ако напишеш само хранене.

# 35
  • Мнения: 3 405
Сега пуснах търсачката, за да потърся информация защо бебето отказва АМ, с какво мога да го заменя, мога ли да приготвя крем с АМ и нишесте. Инфо има много. Единственото, което би ме накарало да пусна нова тема е това, че от постингите в старите теми не личи на колко месеца са били бебетата тогава, когато това е станало при тях. А за мен това е много важен факт -моето е на 6 месеца и половина и отказва АМ. Ами в старите теми на колко са били децата, майките не са писали, подписите са променени. Всичко има давност.

# 36
  • Мнения: 27 524
Анджи, малко му е рано да се отказва. Започни да слагаш по малко каша, за да промениш вкуса. Или вземи от течните каши на Нестле. Опитай. Временно е, ако не ги иска, една седмица не предлагай и после пак ще пропие  Hug

# 37
  • Мнения: 3 405
Блонди, писах и в темата за отказа от АМ.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=202443.msg4540908#msg4540908
На някои въпроси ми отговаряш тук, благодаря  Hug

# 38
  • Мнения: 2 677
Аз пък мисля, че тази тема съвсем не си е на мястото тук, ама... Whistling

# 39
  • Мнения: 4 447
Аз пък мисля, че тази тема съвсем не си е на мястото тук, ама... Whistling

А къде?

# 40
  • Мнения: 4 447
Забравихте, че търсачката ви е пръв приетел. Използвайте я!

 Peace

Разбирам да няма тема, или да има, но да не отговаря на всички въпроси....ама...

Ако в темата не е писано дълго време, добре, отворете нова, но ако е от миналия месец - ми възобновете я, ще ви се отговори.

8373 теми за попарата
2343 теми за зрънчото
8974 теми за киселото мляко
8742 теми за захранването
7821 теми за чая, какъв, а защо не такъв, а онакъв
0921 теми за какво АМ
9282 теми за плодовете
0934 теми за преваряването на водата
8712 теми за изваряването, до кога, ма с какво, ма как....
9873 теми за каша или пщре първо
4872 теми за пъпеша и динята и банана
9083 теми за глутена
6732 теми за хляба, черен, бял, пекън, непекън
2384 теми за месото
7892 теми за термини, дати, кила, болници и т.н.
5672 теми за домашни или купешки, ама какви, ама онакви
9873 теми за жълтъка, яйцето и прочие...
8762 теми за запека
..........

Мисля, че някой мами пишат теми, чакат поне по 3-4 изре4ения, ама как да напишеш повече от 3 думи, след като темта е N-та наброй и ти е писнало едно и също да се пишеи да се повтаря. И така друга мама, което търси с търсачката. Намира някаква тема, по нейния проблем, ама не я удовлетворява, защото е непълна...недописана. Разбирате ли какво имам предвид, или трвбя да обяснявам още? Grinning

Всички гледаме да сме отзивчиви, пишем, отговаряме, всички сме били с титлата "новак"...има мами, които са толкова всеотдайни и винаги отговарят, на какво ли не.

Ако искате кажете, че размахвам пръст, че съм порицателна и т.н., но не го правя с лошо...то пък.... един, два пъти, три...ама то...ooooh!

Айде, не ми се сърдете!   bouquet

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ле-ле  ,кой го казва.  ooooh!
Крадеца вика"дръжте крадеца"......
Самата ти имаш публикувани 62 теми за една година пребиваване тук.

# 42
  • Мнения: 391
И на мен ми е досадно да виждам все едни
и същи теми. По тази причина има периоди ,в които
изобщо не влизам тук или ако вляза не отговарям.
Убедена съм ,че някои потребители просто не умеят да ползват
търсачката,за това и пускат нови теми.
Винаги  ползвам първо търсачката - така  бързо получавам много повоче
информация.

# 43
  • Мнения: 4 447
Ле-ле  ,кой го казва.  ooooh!
Крадеца вика"дръжте крадеца"......
Самата ти имаш публикувани 62 теми за една година пребиваване тук.


А къде са побликувани, знаеш ли?

Не ми отговаряй.  Peace

# 44
  • Мнения: 814
Мисля, че това е работа на модераторите и на админите да пускат подобна тема, ако се налага. Постингът ти звучи леко пренебрежително и обвинително, а не знам имаш ли право да съдиш и кориш останалите потребители. Не казвам, че не си права, но има ред в забележките и насоките. Когато модераторите преценят, трият или заключват излишна тема.
Относно повтарящите се теми, повярвай ми, незбежно е. И да ти кажа - не ме дразнят. Ти самата сигурна ли си, че винаги пускаш някоя тема за първи път?  Simple Smile Не пречат повтарящите се теми, според мен поне, по две причини - винаги има нови потребители, които отговарят, и винаги има нова информация по някои въпроси. И трето, не толкова важно, но факт - на абсолютно всяка мама й е приятно и мило да отговарят другите мами лично на нея и лично за нейното бебе, отколкото да чете суха материя за друга майка и бебе. Така е, няма нищо лошо в това. Поне за мен е така, предполагам, че и за другите. Иначе като статии и инфо, вярвам, че се ползва бибилиотеката много.
Нали не ми се сърдиш, само си кавам мнението, нямам никакви лоши чувства и не се заяждам.   bouquet

newsm10 .
Аз се стремя първо да търся в повечето случаи, обаче наистина нещата се променят и потребителите също. И освен това някак все ми се иска да получа отговор в момента (а не в някакъв предишен) и то именно на моето запитване. Някак ми се струва по-различно...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт