Изневерих на мъжа ми

  • 39 703
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 26
Ми хубаво, похвали се вече, сега да вземеш и да почерпиш, а?  Wink Mr. Green
Нещо ми се губи хумора тука.Защо понякога ,когато  няма какво смислено да кажете,просто не си прехапете езиците(респективно -пръстите) Crossing Arms
Жената не е пуснала темата за да и се подигравате.
Марион,това че си се омъжила за този мъж,не означава,че трябва да го търпиш.А ако още не си решила какво да го правиш,надявам се сегашното ти положение да те подтикне към някакво решение.Другия начин е да се задоволиш с временното решение(тоест изневярата).Не се чувствай виновна .Не забравяй,че освен домакиня и майка си и ЖЕНА.Една себе си уважаваща жена,не трябва да се примирява с емоционалната инвалидност на половинката.

# 16
  • Мнения: 2 161
Знаеш ли колко хора има дето им липсва нещо в брака и се опитват да го оправят без да се отказват вместо да мислят за глупости , да правят такива и някой друг даже да им е виновен за това.
Да,вместо да си намерят любовник,който да им повдигне самочувствието,те просто реват тук анонимни.

# 17
  • Мнения: 26
Еее, според мен някои от вас се чувстват прекалено сигурни, дори убедени, че те не биха изневерили някога на съпрузите си. Естествено по този начин се успокояват,че са добри съпруги, майки и си осигуряват душевен мир.
Бъдещето не е предвидимо. За съжаление го планираме, но не винаги плановете, в частност плановете за щастлив семеен живот се материализират. Просто то се базира на много условности, над които нямаме контрол.
Скоро авторката сама ще разбере дали това е било грешка или не. Скоро сама ще разбереш как да постъпиш и какво е ценното за теб. Всеки има право на избор, съответно носи и последствията, и отговорностите от изборите си. Нямаме право да ти даваме съвети как да постъпваш.
Само мога да ти кажа: разбирам те и ти съчувствам. Това, което преживяваш е разтърсващо живота ти събитие. Късмет!
Peace Peace

# 18
  • Мнения: 186
Животът си е твой,живей,както намериш за добре,важното е да се чувсваш добре и да си щастлива!

# 19
Не се хваля,не е за хвалене.Като се оженихме вложих цялата си душевна енергия да направя бракът ни щастлив,но отстреща срещам само студенина и безразличие.Някой хора си мисят,че това са измислени истории,но не са..Снимка ли искате да си сложа.Реална съм,и проблемът ,коъто имам е реален,и не е за подигравка.Недейте да се бъзикате с хората,защото не знаете какво ще ви поднесе живота.Просто се чувствам адски самотна,искам вечер вместо да си мисля за любовника,да го прегръщам и целувам,да съм с човек ,за който не съм само готвачка и перачка... Sad

# 20
  • Мнения: 730
Съвет ли очакваш, съчувствие ли, похвала ли....  newsm78


И аз това се чудя

# 21
  • Мнения: 236
Горе ти писах да очакваш и негативни мнения. Не им обръщай внимание.
И аз не бих останала готвачка и перачка. Подкрепям те.

# 22
  • Мнения: 25 610
Ми хубаво, похвали се вече, сега да вземеш и да почерпиш, а?  Wink Mr. Green
Нещо ми се губи хумора тука.Защо понякога ,когато  няма какво смислено да кажете,просто не си прехапете езиците(респективно -пръстите) Crossing Arms
Жената не е пуснала темата за да и се подигравате.Марион,това че си се омъжила за този мъж,не означава,че трябва да го търпиш.А ако още не си решила какво да го правиш,надявам се сегашното ти положение да те подтикне към някакво решение.Другия начин е да се задоволиш с временното решение(тоест изневярата).Не се чувствай виновна .Не забравяй,че освен домакиня и майка си и ЖЕНА.Една себе си уважаваща жена,не трябва да се примирява с емоционалната инвалидност на половинката.

А така, в темите, в които жени реват от изневеряващи мъже - линч на мръсника и клетви до девето коляно, но щом е жена - мооооже, що да не олаби душицата!  Mr. Green
Пет пари не давам коя къде я сърби и как и с кого се чеше. Но след като е решила да ни занимава с личния си живот (не било, за да се похвали, а за какво тогава?  Thinking), пък да си сърба попарата, т.е. - да чете простотиите след това.    Whistling

# 23
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ами тогава просто го остави! За какво ти е такъв мъж?Освен ако нямате деца? Това ли ще ти е животът в бъдеще?Ами размисли си, прецени си и направи решителната крачка? Няма да си нито първата, нито последната!Успех!! Peace

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Щом не те устройва сегашното положение- промени го. По-добро семейството ти едва ли ще стане, а цял живот ли ще бъдеш нечия любовница?!

# 25
  • Мнения: 26
Ми хубаво, похвали се вече, сега да вземеш и да почерпиш, а?  Wink Mr. Green
Нещо ми се губи хумора тука.Защо понякога ,когато  няма какво смислено да кажете,просто не си прехапете езиците(респективно -пръстите) Crossing Arms
Жената не е пуснала темата за да и се подигравате.Марион,това че си се омъжила за този мъж,не означава,че трябва да го търпиш.А ако още не си решила какво да го правиш,надявам се сегашното ти положение да те подтикне към някакво решение.Другия начин е да се задоволиш с временното решение(тоест изневярата).Не се чувствай виновна .Не забравяй,че освен домакиня и майка си и ЖЕНА.Една себе си уважаваща жена,не трябва да се примирява с емоционалната инвалидност на половинката.

А така, в темите, в които жени реват от изневеряващи мъже - линч на мръсника и клетви до девето коляно, но щом е жена - мооооже, що да не олаби душицата!  Mr. Green
Пет пари не давам коя къде я сърби и как и с кого се чеше. Но след като е решила да ни занимава с личния си живот (не било, за да се похвали, а за какво тогава?  Thinking), пък да си сърба попарата, т.е. - да чете простотиите след това.    Whistling
Това беше ГСП(демек груба селска проява) Peace

# 26
  • Мнения: 236
Ми хубаво, похвали се вече, сега да вземеш и да почерпиш, а?  Wink Mr. Green
Нещо ми се губи хумора тука.Защо понякога ,когато  няма какво смислено да кажете,просто не си прехапете езиците(респективно -пръстите) Crossing Arms
Жената не е пуснала темата за да и се подигравате.Марион,това че си се омъжила за този мъж,не означава,че трябва да го търпиш.А ако още не си решила какво да го правиш,надявам се сегашното ти положение да те подтикне към някакво решение.Другия начин е да се задоволиш с временното решение(тоест изневярата).Не се чувствай виновна .Не забравяй,че освен домакиня и майка си и ЖЕНА.Една себе си уважаваща жена,не трябва да се примирява с емоционалната инвалидност на половинката.

А така, в темите, в които жени реват от изневеряващи мъже - линч на мръсника и клетви до девето коляно, но щом е жена - мооооже, що да не олаби душицата!  Mr. Green
Пет пари не давам коя къде я сърби и как и с кого се чеше. Но след като е решила да ни занимава с личния си живот (не било, за да се похвали, а за какво тогава?  Thinking), пък да си сърба попарата, т.е. - да чете простотиите след това.    Whistling

Ами то, защото изневеряващият мъж не се вкючва да си каже позицията и да се защити. Joy
Тогава може и да го подкрепим.

# 27
  • Мнения: 3 376
Хм...тази случка може би ще те отдели поне за малко от мислите ти към мъжа ти и вашите проблеми/всъщност май е само твой,той явно не мисли,че това е проблем Rolling Eyes/.Аз си мисля така:когато жената има любовник казват,че разцъфтявала.Ами всяка любов те кара да цъфтиш-виждаш се по-хубава в собствените си очи,желана си,обичана,харесвана-респективно и другите ще го усещат и виждат.Дистанциярай се от мъжа си-върши си задълженията вкъщи,гледай си детето...не може да не забележи,че не говориш с него както преди,не искаш да излизате вече заедно,станала си потайна и т.н. Може и пък като усети,че те губи да се осъзнае...така си мисля аз.Ако видиш,че и това няма успех...ти ще си решиш сама какво да правиш с живота си по-нататък.
Провокирана от съветите на някои съфорумки мога да кажа,че един брак граден години наред едва ли може да се зачеркне с лека ръка Naughty Много е лесно да избягаме от проблема-ами разбитите мечти,душевен комфорт,ами детето...Това е много крайна мярка,последната стъпка бих казала.

# 28
  • Мнения: 730
Ми хубаво, похвали се вече, сега да вземеш и да почерпиш, а?  Wink Mr. Green
Нещо ми се губи хумора тука.Защо понякога ,когато  няма какво смислено да кажете,просто не си прехапете езиците(респективно -пръстите) Crossing Arms
Жената не е пуснала темата за да и се подигравате.Марион,това че си се омъжила за този мъж,не означава,че трябва да го търпиш.А ако още не си решила какво да го правиш,надявам се сегашното ти положение да те подтикне към някакво решение.Другия начин е да се задоволиш с временното решение(тоест изневярата).Не се чувствай виновна .Не забравяй,че освен домакиня и майка си и ЖЕНА.Една себе си уважаваща жена,не трябва да се примирява с емоционалната инвалидност на половинката.

А така, в темите, в които жени реват от изневеряващи мъже - линч на мръсника и клетви до девето коляно, но щом е жена - мооооже, що да не олаби душицата!  Mr. Green
Пет пари не давам коя къде я сърби и как и с кого се чеше. Но след като е решила да ни занимава с личния си живот (не било, за да се похвали, а за какво тогава?  Thinking), пък да си сърба попарата, т.е. - да чете простотиите след това.    Whistling
Това беше ГСП(демек груба селска проява) Peace

Ееееее,не са нужни квалификации! На авторката по-горе са и казали какво да очаква.Вариантите не са много,а и не виждам какво да и кажем,освен да продължи с ученическата любов,или да си трае на сегашното положение.Тя сама е казала,че е опитала какво ли не. Как Сийка както винаги е супер пряма  Mr. Green.А това,че си мислят повечето тук,че не може да ги връхлети нещо такова абсолютно не е вярно! Това не пречи да сме обективни и да си казваме мнението.

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много е лесно да избягаме от проблема-ами разбитите мечти,душевен комфорт,ами детето...
Разбитите мечти, душевния комфорт сега има ли ги? Ами детето какво?- по-добре ли е да живее с двама родители, които се разминават като чужди... Ако го напусне поне има шанс за по-добро бъдеще. Пък и току-виж съпругът се осъзнал!

Общи условия

Активация на акаунт