Изневерих на мъжа ми

  • 39 786
  • 136
  •   1
Отговори
# 60
Снощи пак говорихме часове за този проблем,който съществува между нас-той незнае за другото момче.Казах му,4е ми е много самотно,че искам да ни отделя повече внимание,да ме забелязва като жена,не съм грозна,дебела,или проклета.Но той само мълча,нищо не каза съществено,което ме изнерви още повече #Cussing out.Всеки път е така с разговорите.Не намираме никакво решение.Аз бях откровена и му казах какво ми тежи,той гледа настрани.Казах му ,че не мога да разчитам на благоволението му да ме уважи на 3 месеца веднъж,той пак мълчи.То и в самото начало на връзката не беше секс маниак,но сега положението е критично CryОт негова страна е пълна апатия,просто гледа на мен като добра приятелка.С т.нар.любовник не подържам пост.връзка,защото физически не е възможно да става,но просто усещам как той ми липсва постоянно,мисля си за него,искам да го чувам често,като някаква тийнейджърка съм станала.Другият човек няма сериозни намерения към мен,нито пък аз,така си припомняме нещата от преди години-бяхме гаджета 6 години,но се разделихме,защото аз отидох студентка,и прекъснахме връзката.Но винаги съм го чувствала много специален за мен,не съм спирала да го обичам по мой си начин...Просто бях срещнала сегашния си съпруг,и се оженихме,роди се детето.Но винаги като го чуя и видя,ми се свива стомаха.Дано не звучи много лигаво,или като от сапунен сериал,но  така се получава.В задънена улица съм-не съм щастлива с мъжа ми,но не мога да бъда и с другия,е баси сагата... Sad

# 61
  • Мнения: 235
Да ти кажа - Браво! Радвам се че има такива жени като теб .
Не се чувствай зле , нещата се си се наредят от само себе си .

# 62
Да ти кажа - Браво! Радвам се че има такива жени като теб .
Не се чувствай зле , нещата се си се наредят от само себе си .
Незнам как ще се наредят,чувствата между хората много трудно се възстановяват...Охладняването в моя случай е пълно.Проблемът е ,че не мога да раз4итам емоционално нито на единият ,нито на другият..Имам чувството,че се ожених за неправилният човек,но сега за развод не мога и да помисля-мисля си за детето,което много го обича,финансовата и материална страна не е за пренебрегване.От др.страна си казвам,4е цял живот не може да се скача от любовник на друг такъв,за да запълниш емоцоналната празнота в себе си... RageВечер след като се прибере мъжът ми само мълча,защото ве4е няма какво да му кажа.Той за всичко само сумти,или само  вижда в черни краски,наяжда се,и сяда на компа до 1-2 4аса.Това е вече 2 години и половина.За този период сме имали не повече от 5-6 полови контакта smile3556(баси срама).Ако щете вярвайте,но на мен направо ми се плаче.Благородно завиждам на семейства,които имат пълноценен полв живот,изпитват удоволствие от него,защото много е гадно да спиш с един,а да си мислиш за друг cry

# 63
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Твърдя и то много упорито, че на жените няма угода и това си е.

Специално за Марион - има грижовен мъж, който я обича, подкрепя, издържа, търпи, съгласява се  и т.н. все хубави неща; има готин любовник, с който споделя любовна тръпка и няма угризения за това,
има детенце, което сигурна съм, е здраво, щастливо и обичано;
не на последно място няма оплаквания за материални неща

Е какво повече бе жена? какво? я си трай и се радвай на живота. Изпаднала си в депресия някаква, но не обвинявай за това мъжа, любовника или живота.

Сега видях какво пише за любовниците - може, как да не може, даже си е много хубаво, изчерпвате се емоционално и физически с единия, и хайде с друг. Те поне се сменят, не са като съпруг и дете.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Мила, съчувствам ти! Гадно е наистина! И си мисля, че не толкова от липсата на секс! Въпреки, че не харесвам Освалдо Риос ще цитирам по памет една негова много вярна мисъл : "Една жена може и години без секс, но без нежност и ласка не може и ден!"
Не се самозалъгвай, че може би другият е бил правилното решение. Той е минало, не се връщай емоционално назад. Помисли за живота си оттук нататък сама и на трезво, абстрахирайки се от сегашната връзка. Направи си план за себе си, изключи временно мъжете от мислите си. Не скачай от един на друг, а се опитай сама да се справиш.
Желая ти да намериш най-точното за теб решение!

# 65
  • Мнения: 1 492
Развали му компютъра Wink
Разговори трябват, откровени. Картите на масата и всеки да си каже нуждите и желанията. Лека, по лека, може и да се оправят нещата.
За изневярата няма да коментирам, вече си го направила, почувствала си се по-добре. Няма лошо, но се спри, освен ако не сте решили да се съберете. Все пак човека е обвързан - този факт е от значение.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 758
А защо не смениш тактиката.От прочетеното до тук и това,че той знае за другия,почвам да си мисля,че май мъжите е дълбоко наранен от нещо.Щом не ти говори за развод явно те иска до себе си,но и явно има някаква конкретна причина да се държи така.Намери причината,после ще намериш и начина.Явно той няма да ти каже в прав текст каква е,ще трябва да се довериш на усета и женските интуиции.Иначе за изневярата-решила си направила си го.Никой не може да те кори.Лесно се съди    smile3516.

# 67
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
А защо не смениш тактиката.От прочетеното до тук и това,че той знае за другия,почвам да си мисля,че май мъжите е дълбоко наранен от нещо.Щом не ти говори за развод явно те иска до себе си,но и явно има някаква конкретна причина да се държи така.Намери причината,после ще намериш и начина.Явно той няма да ти каже в прав текст каква е,ще трябва да се довериш на усета и женските интуиции.Иначе за изневярата-решила си направила си го.Никой не може да те кори.Лесно се съди    smile3516.

Мисля, че не знае за другия. Дано Марион не е сторила тази глупост да му каже.

# 68
# 69
  • Мнения: 3 500
eleonor@   smile3501 newsm10 Точно тази песен имах предвид. Много показателна в този случай. Марион, мъжа ти не е истински "пияч", даже той въобще не е. Rolling Eyes

# 70
luda,незнам от къде разбра,4е съпругът ми ме издържа-аз вземам заплата по-голяма от моята,живеем в мое жилище,за какво ме търпи-че готвя всеки ден като ненормална,ходя аз да му купувам ризи и обувки,защото се изнервял да обикала по магазините или нямал време,аз се грижа изцяло за дома,вкл.плащане на сметки и търсене на майстори,при нужда,не се съгласява с нищо,което е различно от неговото мнение,вижда живота само в черни краски.Единственото хубаво нещо,което е направил е детето #Cussing outМай му е много удобно това положение.Нямам никаква депресия,а просто искам да чувствам,4е съм желана от някой мъж.Моят като иска да се прави на сексуален инвалид-ми да се прави.С извинение-ама при тоя интензивен секс.живот паяжина ще хвана отдолу.

# 71
  • Мнения: 1 317
eleonor@   smile3501 newsm10 Точно тази песен имах предвид. Много показателна в този случай. Марион, мъжа ти не е истински "пияч", даже той въобще не е. Rolling Eyes

И аз така мисля  Peace 

# 72
  • София
  • Мнения: 5 758
 smile3506  Ама и аз как чета само  Embarassed.

# 73
  • Мнения: 6 633
luda,незнам от къде разбра,4е съпругът ми ме издържа-аз вземам заплата по-голяма от моята,живеем в мое жилище,за какво ме търпи-че готвя всеки ден като ненормална,ходя аз да му купувам ризи и обувки,защото се изнервял да обикала по магазините или нямал време,аз се грижа изцяло за дома,вкл.плащане на сметки и търсене на майстори,при нужда,не се съгласява с нищо,което е различно от неговото мнение,вижда живота само в черни краски.Единственото хубаво нещо,което е направил е детето #Cussing outМай му е много удобно това положение.Нямам никаква депресия,а просто искам да чувствам,4е съм желана от някой мъж.Моят като иска да се прави на сексуален инвалид-ми да се прави.С извинение-ама при тоя интензивен секс.живот паяжина ще хвана отдолу.
Я,му бий дуспата  как въобще го изтрайваш това положение не знам newsm78

# 74
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
luda,незнам от къде разбра,4е съпругът ми ме издържа-аз вземам заплата по-голяма от моята,живеем в мое жилище,за какво ме търпи-че готвя всеки ден като ненормална,ходя аз да му купувам ризи и обувки,защото се изнервял да обикала по магазините или нямал време,аз се грижа изцяло за дома,вкл.плащане на сметки и търсене на майстори,при нужда,не се съгласява с нищо,което е различно от неговото мнение,вижда живота само в черни краски.Единственото хубаво нещо,което е направил е детето #Cussing outМай му е много удобно това положение.Нямам никаква депресия,а просто искам да чувствам,4е съм желана от някой мъж.Моят като иска да се прави на сексуален инвалид-ми да се прави.С извинение-ама при тоя интензивен секс.живот паяжина ще хвана отдолу.

Сори, нещо останах с такова впечатление. Нали знаеш, че всички бързат да дадат мнение.

Все едно описваш моя мъж и семеен живот. Че даже и за още лоши неща мога да се сетя. Бих определила като параноичен и депресивен тип. Ама от време на време понапрайва нещо, с което да ме зарадва де. Само че ние живеем заедно от 10 години.
И аз така като теб - всички отговорности за мен. Смених тактиката от известно време, определих му задължения и о,чудо! той ги спазва, че е и доволен даже.


А за другото, мъже няма ли около теб? Още си млада и ти се полага мнооого секс, от който не съветвам никоя жена да се отказва, независимо с кого го прави.

Общи условия

Активация на акаунт