Добър хомеопат в София

  • 21 436
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 673
Нашият хомеопат лекува УСПЕШНО АТОПИЧЕН ДЕРМАТИТ!!!
Д-р Кирил Стоянов

РОДИХ се с тоз Човек!!
да е жив и здрав!!!

Който иска, ще дам повече инфо на лични!

да, обривите се влошават - това е лечебната криза, но при ПРАВИЛНО ЛЕЧЕНИЕ всичко се оправя!

# 16
  • София
  • Мнения: 708
А някой да е чувал нещо за хомеопата Димитър Пенев? Доколкото разбрах от него не е лекар-хомеопат, а хомеопат. изрично мми го каза! от една позната, която ми го препоръча чуваммного добри отзиви! всъщност утре сама ще проверя, но все пак ако някой има опит....

# 17
  • Мнения: 572
От 2002г познавам Теменуга Сотирова и успешно се лекувах при нея, докато не се разболях от цистит, който прерастна в пиелонефрит след 3 месеца постоянни мъки. Тогава я зарязах и минах на антибиотици и взех, че слава Богу, забременях.

Но откакто забременях се върнах при нея и отново ме лекува за всичко, а също и бебето ми. Досега успешно преборихме ектопичен дерматит на дупето, който много бързо се разрастваше. Обаче крустите на главата не се махат. Тя смята, че майката и детето трябва да се преглеждат/лекуват едновременно, обикновено така ставало, че и двете/двамата имали по някакъв проблем, а не само единия.

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 22:00 от шамЕнет

# 18
  • Мнения: 4 414
Обаче крустите на главата не се махат.
а защо смяташ, че крустите на главата са проблем и трябва да се лекуват? дъщеря ми е на 3,5 и още има бебешки корички...винаги съм смятала, че се махат сами, когато им дойде времето...
сори за  offtopic

# 19
  • Мнения: 572
agneshka, ами дори и самата хомеопатичка смята, че са проблем, от тези, които се водят кожни  Laughing И ако се мажат с лекарства от традиционната медицина, ще рефлектират някъде другаде, най-вероятно по уши-нос-гърло.

# 20
  • Мнения: 4 414
agneshka, ами дори и самата хомеопатичка смята, че са проблем, от тези, които се водят кожни  Laughing И ако се мажат с лекарства от традиционната медицина, ще рефлектират някъде другаде, най-вероятно по уши-нос-гърло.
за пръв път чувам за такова нешо и затова ми ствана интересно... дъщеря ми никога не е имала кожни проблеми... явно ще трябва и аз да споделя с хомеопатичката, да видим какво ще каже. мерси  bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 3 648
За juju42 - пълна ти е пощенската кутия - дано прочетеш това:

Ходим при една докторка в Хирон - Стоименова! Това е център на Вилма Михайлова, която е известна в хомеопатичните среди! Тел е 981 93 10 или 981 43 55 за записване на час!
Успех!

# 22
  • София
  • Мнения: 708
а какви пари взимат хомеопатите за първа консултация? аз познавам един, които взима 70. това ок ли е според вас?

# 23
  • Мнения: 19 307
agneshka, ами дори и самата хомеопатичка смята, че са проблем, от тези, които се водят кожни  Laughing И ако се мажат с лекарства от традиционната медицина, ще рефлектират някъде другаде, най-вероятно по уши-нос-гърло.


на нас ни казаха ,че крустите са един от признаците на АД по-късно.нормално е при здраво дете да се изчистят до 1годинка.

# 24
  • Мнения: 572
Извинете за тъпия въпрос, какво е АД?  newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 3 648
АД е атопичен дерматит!

В Хирон за първи преглед вземат 30 лева, след това, ако отидеш за някакво заболяване първичния е 20, вторичния е безплатен! Безплатен е и вторичния след конституцията!

# 26
  • София
  • Мнения: 708
а въпросната д-р Вилма Михайлова от Хирон ли е?

# 27
  • Мнения: 4 414
а въпросната д-р Вилма Михайлова от Хирон ли е?
да, там е.
30 лева е за деца...за възрастни е 50

# 28
  • Мнения: 572
...е гати... Rolling Eyes а касови бележки поне дават ли? (Не се заяждам, просто възкликвам)

# 29
  • Мнения: 4 414
...е гати... Rolling Eyes а касови бележки поне дават ли? (Не се заяждам, просто възкликвам)
дават бележка...мисля, че и фактура дават, ако искаш.

Общи условия

Активация на акаунт