Отговори
# 15
  • Мнения: 7 111
Ще си взема ваучер довечера.
Дано СМС-ите наритат достатъчно чиновнически трътки.
 

# 16
  • Мнения: 1 420
Веднага пратих смс. Много хубава инициатива! Дано се помогне на повече деца  Peace

# 17
  • Мнения: 200
УЧАСТВАМ В ПЕТИЦИЯТА И ВЕЧЕ ОТ ТОЗИ МОМЕНТ И С SMS.

# 18
  • Мнения: 2 249
изпратих смс Peace-и пак ще пратя ама......много ме е яд на тая държава еййййй #Cussing out-тва за рампите не е ли работа на общините?няма ли един път някой в тая страна да си свърши работата #2gunfire
и президента като ми излезе като най-глемия просяк и той да ме призове да пусна смс  и ми иде да се гръмна-срам нямат ей

тва не е яд към инициаторите-напротив-адмирации за идеята Hug-яд е ,че има нужда други да подемат инициатива (сори ма не се сдържах) Embarassed

# 19
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
МЕРЕЛИН  Wink тя нашата работа стана като в приказката за братята  и неволята...чакахме държавата, чакахме няколко вече поколения политици да си свършат работата, та накрая да ни писне и ще вземем да си я свършим сами! надявам се, това да е началото на едно истинско гражданско общество, защото поне според мен, оттук трябва да се започне. Peace

# 20
  • Мнения: 2 249
mitbul -съгласна съм за гражданското общество Peace
и ние от 2 години се опитваме да го събудим-мноооого е трудно,но.....не се отказваме-не се отказвайте и ВИЕ Hug
пък дано ги хване малкото срам дет имат тези,на които все пак това им е  задължение


# 21
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
изпратих смс Peace-и пак ще пратя ама......много ме е яд на тая държава еййййй #Cussing out-тва за рампите не е ли работа на общините?няма ли един път някой в тая страна да си свърши работата #2gunfire
 
 

Има и училища и висши учебни заведения, които тази година им правят също рампи от Министерството на образованието. Мама Раче беше пуснала линк някъде с одобрените. Това е и за други училища да се включат, които искат по-бързо и те да имат рампи. А това да те е яд си абсолютно права. Нали ни подгониха отвън за тези неща, ами колко нови сгради има без достъп.



http://www.mon.bg/opencms/export/sites/mon/documents/odobreni_dostapna_sreda.pdf намерих го

Последна редакция: сб, 25 авг 2007, 13:53 от dorothy

# 22
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
мисля, че нещата ще се променят. особено сега като текнат разни пари от европейски програми - нали трябва да се усвояват и искат не искат - ще ги направят, дано поне да са качествени, а не отбиване на номер... зная, че в европейските университети по архитектура, студентите имат часове, които прекарват в инвалидна количка - и после няма как да забравят рампите в сградите. Naughty
то такива часове трябва да се въведат в народното събрание, после трябва да ги подържат седмица с джобни като за пенсионери и накрая да ги оставят да нощуват един месец в условията на един дом за сираци... Thinking - въобще да им направят пълна програма  #Cussing out

# 23
  • Мнения: 28
Напълно подкрепям идеята - децата трябва да бъдат с връстниците си и не е редно заради такива елементарни неща, като липсата на рампи да не могат да живеят пълноценно. Пуснах СМС и се надява макар имъничко да съм помогнала.  Hug

# 24
# 25
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Amarena виждам нещо интересно в подписа ти. няма да е лошо да го пуснеш като отделна тема! сори за  spam2

# 26
  • Мнения: 3 782
аз също изпратих смс, всъщност изпращам за всяка кампания, няма значение за какво е. Дано това помогне. Нужни са рампи не сам в училищата, ами и навсякъде, не трябва да забравяме,че не живеем сами.

# 27
  • Мнения: 168
и аз пращам от верме на време. Чудесна кампания, чудесен слоган, да спечели много награди пиарски дано!

а днес в столична община има среща с организации на хора с увреждания и това е една от темите - достъпна среда. Срещата е нещо като "Някакви обещания и дисксуии - една година по-късно". Интересно, ама не можах да отида, че и аз кампанирам. Знач, че Столинча община ще почват нещо - дано да са повече училища.

А такива апели "ръгат" нещата да почнат да се случват с държавните пари. Но да не си мисли държавата, че дарителите винаги ще й покриват ... Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 604
 newsm10 Подкрепих!

# 29
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Пуснах смси Peace

Общи условия

Активация на акаунт