След секцио - Кога се прибира корема?

  • 13 898
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Marina M
какво да ти кажа - аз даже тема бях пуснала в Красива мама. Влизам си в дънките отдавна, но биреното коремче си е налице  smile3518


Аз родих нормално, но биреното коремче си го имам  Close  Close

# 16
  • Мнения: 796
Gush, аз също смятам да раждам секцио. Една моя приятелка беше с огромен корем в девети месец, трябваше да роди секцио, защото и първия път беше родила така - три месеца след това на моята сватба беше с прилепнала черна рокля и изглеждаше страхотно - , е, мъничко й личеше, но наистина изглеждаше в много добра форма. Тя обаче много държи на външния си вид и тъй като роди края на май се отдаде основно на череши и други плодове и зеленчуци и, когато вече можеше, започна да се стяга с упражнения. Всичко е до упорство.  Друга моя приятелка пък чак след около година влезе във форма - покрай мъжа си ядеше едни пържолки, мезенца... А и двете с теб ще раждаме в сезона на черешите Grinning  Grinning  Аз както ентусиазирано пиша, дано да проявя воля.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 896
Цитат на: Дона
Gush, аз също смятам да раждам секцио. Една моя приятелка беше с огромен корем в девети месец, трябваше да роди секцио, защото и първия път беше родила така - три месеца след това на моята сватба беше с прилепнала черна рокля и изглеждаше страхотно - , е, мъничко й личеше, но наистина изглеждаше в много добра форма. Тя обаче много държи на външния си вид и тъй като роди края на май се отдаде основно на череши и други плодове и зеленчуци и, когато вече можеше, започна да се стяга с упражнения. Всичко е до упорство.  Друга моя приятелка пък чак след около година влезе във форма - покрай мъжа си ядеше едни пържолки, мезенца... А и двете с теб ще раждаме в сезона на черешите Grinning  Grinning  Аз както ентусиазирано пиша, дано да проявя воля.


аз също много държа на външния си вид...но стане ли дума за вкусно похапване волята ми сякаш се изпарява...хубаво е наистина че ще родим май месец и ще има много плодове и зеленчуци...е разбира се за кърменето няма да можем да пазим диети...

# 18
  • Мнения: 1 391
е, аз имам още корем - наполовина  Embarassed , макар че вече са минали 7 месеца.... не знам секцио ли е, какво ли... но си имам... верно че нищо не правя за да го нямам... не спортувам, не пазя диети /основната причина е че кърмя/.... и така......
Кърменето и отслабването също не се съчетават особено.... така че, зависи как ще процедираш след раждането... може би като спра да кърмя , ще се заема по-активно с отслабването

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Точно днес успях да се напъхам в старите си панталони и ги закопчах с клизма  Grinning. Но страшно ми стягат а отгоре тлъстинките на няклко ката висят. Глад и коремни преси му е майката, та ще има да почакам. Иначе родих преди месец и половина.

# 20
  • Мнения: 1 613
Цитат на: mkp
приличам си на нормална бременна в 7 месец, при положение, че родих преди 2 месеца  Cry Направо не ми се мисли как се прибира това чудо....


И аз съм така

# 21
  • Мнения: 4 629
Още на третия ден след раждането корема си ми беше ОК. Много ми беше странно като гледах как някои момичета са все още с коремчета като в седмия месец бременни ooooh! . Обаче до сега съм отслабнала само 1 килограм (освен веднага свалените след раждането 10 кг) Embarassed

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Цитат на: mkp
Да не те плаша, но ако си като мен с огрооомен корем, няма да е лесно. Аз от обиколка някъде към 128  Embarassed преди да родя, сега съм 85 см - т.е приличам си на нормална бременна в 7 месец, при положение, че родих преди 2 месеца  Cry Направо не ми се мисли как се прибира това чудо....


И аз съм така, но не се отчайвам- ще се прибере "чудото" Wink...

# 23
  • Мнения: 5 468
Моят корем още виси и си имам вълнички. Надявам се, че сега пролетта ще отслабна вече повечко Confused .
Като чета ентусиазма на бременните, се сещам, как и аз така си мислех, че щото ще раждам през май месец и оттам - на плодове и ще отслабна бързо. Ама не. Дано имате повече воля от мен.

# 24
  • Мнения: 781
Ох талия никога не съм имала, но преди да забременея ханша и дупето ми бяха най9голямата гордост Rolling Eyes сега още не влизам в старите си дрехи-все още имам корем, ханша разширен-едни стрии/а се мазах с какво ли не/ Close абе въобще грозна картинка...дано като спра да кърмя да се очовеча малко Praynig

# 25
  • Мнения: 194
Bavno-slavno,no 6te se spravi6 s korem4eto.Striite sa oba4e goliama napast.Edna priatelka me be6e posavetvala i o6te ot tretia mesets na bremennostta se mageh absolutno vseki den s balsama sre6ty strii na "Deva" i ne mi izleze nito edna:))Ta po su6tata pri4ina(striite) ne triabva da se otslabva riazko sled rajdaneto.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 688
На 15тия ден след раждането влизах в дрехите от преди д забременя
Ама аз като ме изписаха от болницата бях по слаба от преди с 2 кила....
Сега кърмя и не се ограничавам ,но не качвам,надявам се като започна по често да излизам,а и бебо като проходи да смъкна още малко:)

Общи условия

Активация на акаунт