~ Лунна диета за къси полета и секси дупета! # 2 ~

  • 4 795
  • 105
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 782
Браво Силвия Любенова  bouquet Оформлението на темата е много добро! Искам да се включа и аз в това лунуване, дано не забравя. Доколкото разбрах трябва през този период да се консумират само течности.

# 16
и аз съм с вас моми4ета,6те ги победим тези килограми

# 17
  • Мнения: 2 199
В съня спомни си дните наши,
сети се за обърканата ми от вятъра коса..
В нощта ще търсиш мен, но спомените ваши
ще се преплитат с моята самота...

 cry

# 18
  • Мнения: 463
А,я да питам? Досега не съм я правила,  може ли да се прави от кърмачки, че кърмя активно. Ако има такива като мен, моля да споделят опит, това влияе ли върху кърмата?

# 19
  • Мнения: 3 537
Бравос на Белинеа, златна е душата  !!!  Hug   bouquet
И аз се записвам задължително, къде без мен Laughing

# 20
  • Мнения: 271
Гладуването, във фазите на Луната или извън тях, си е вид очистване на организма, а той като се очиства, използва всички възможни пътища, вклщчително и кърмата, така че е голяма вероятността с кърмата да се отделят токсините, от които организмът ти се освобождава. Затова не ти препоръчам да гладуваш или да използваш препарати за очистване на организма, докато кърмиш. След това ще имаш достатъчно време и възможности, сега гледай бебоче  Grinning

# 21
  • Мнения: 371
И аз се записвам, дано съм достатъчно сериозна! Embarassed

# 22
  • Мнения: 453
момичета добро утро как сте днес? Готвите ли се  за луннуването?

# 23
  • Мнения: 685
Здрасти Хрис   bouquet
Ми аз се готвя вчера с едно китайско ама днес отново съм режимна на зелевата супа  Grinning

Излезна ми оценката от изпита "4ка" много ми е кофти защото сигурно няма да ми стигне за да ме приемат, но каквото беше, беше. Остава само да чакам класиранията и да се надявам  Praynig .
Остават 9 дни до морето и вече нямам търпение   Blush
Надявам се дотогава да смъкна още някой друг килограм за да се чувствам по-комфортно  Crossing Arms ама ще видиме каквато съм несериозна  Close
Аз ще почна лунната от днес.
Пия Зелева Супа на таблети така, че това не го смятам за ядене и до тогава ще карам само на таблетите пък в самия ден на лунната и тях няма да ги приемам. Довечера ще започна най-после Инхуата, че вече цяла седмица я отлагам  #Cussing out

# 24
  • Мнения: 453
белинея може пък и 4ка да е добре в случая. Не преставай да се надяваш и ще те приемат. Ще видиш. Ами за луннуването да попитам аз, не е ли малко раничко от днес newsm78

# 25
  • Мнения: 685
Ми днес е четвъртък луната е неделя - раничко е, но пък аз съм на Зелевата което те поддържа сит. За това и ще опитам Simple Smile
Иначе нямам никакво време за да се офлянквам а и трябва да ми дойде съвсем скоро и апетита ми еееееееее  #Crazy
Изобщо короната е тежка  Crazy

# 26
  • Мнения: 890

Поздравления за хубавата тема! И аз се записвам в отбора на лунатичките! Много успех момичета!!!
Искам да ви попитам като е такава фаза на луната каквато е сега сваляте ли по-малко?

# 27
  • Мнения: 453
Ами Силве как издържаш на тази зелева супа? Аз съм е пробвала и вкуса й е ужасен. От нея се отслабва наистина, но ............... Sick

# 28
  • Мнения: 453
далал по принцип не мога много точно да ти отговоря, тъй като тази седмица ще я правя успешно за 3-ти път. досега съм смъквала по 1 кг.
Но по пълнолуние мисля, че отзивите са най-добри.

# 29
  • Мнения: 685
Хриси@ аз принципно обичам зеле и не ми е проблем да я хапвам особенно майка ми като я направи, но нямам толкова свободно време да си я правя и за това си купувам таблетките то си е същото само дето супа пиеш таблети Simple Smile))

Далал@ Долу точно под фазата съм дала и разяснение за самата фаза прочети го Wink

Общи условия

Активация на акаунт