Бременне ли съм или не?!?

  • 2 032
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Наистина може и да си бременна и се надявам да си щом го искаш, но само това леко розово течение малко ме съмнява, пиши и утре дали ти е дошло?Купи си още един тест от тези за ранна бременност.Аз бях чувала и за пикаене върху сода бикарбонат но не съм сигурна как се правеше ако някоя майка знае да каже? Peace
Бъни,понякога се чудя как ги раждаш тези бисери!Това със содата е върха,да знаеш.Само да ти напомня,че сме в 21 век.

# 16
  • Мнения: 3 416
Бременна си,въпроса е дали зацапването е от имплантирането на яйцеклетката  или по-лошо,да е извънматочно...каквото и да е,стискаме ти палци!

# 17
  • Мнения: 5 362
Аз бях чувала и за пикаене върху сода бикарбонат но не съм сигурна как се правеше ако някоя майка знае да каже? Peace
Това пък сефте го чувам Shocked

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Течението ти може да е в резултат от имплантирането на ембриона и да е нормално, но все пак САМО ЛЕКАР може да ти каже това, което се надяваш да чуеш, дано си бременна, от сърце ти го желая и да имаш най - леката и страхотна бременност (виждам, че е желана, така че тук всички ти стискаме палци....  Praynig)

# 19
  • Мнения: 941
и пиши все пак какво става Hug

# 20
  • Мнения: 73
Аз бях в същото положение.При три положителни теста отидох на лекар.Гледа ме на обикновен ехограф,и абсолютно нищо не видя.Момичетата от форума ме посъветваха да ида на вагинален ехограф.Отидох на втората седмица от закъснението на М и се видя малка точица.
Не си писала колко ти е закъсняло и кога си ходила.За розовото зацапване,момичетата са прави-това е от инплантирането на ембриона.Възможно е да има и леки придърпващи болки ниско долу,но това си е нормално до почти третият месец.Според мен си бременна,но почакай още малко.Желая ти успех! Peace

# 21
  • Мнения: 990
Мисля ,че си бременна , но наистина е хубаво да отидеш на лекар и да си пуснеш едни изследвания .Стискам ти палци и да пишеш какъво е станало   bouquet

# 22
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Всичко ще е наред! Желая ти успех! Най-важна е положителната мисъл!

Кажи после какво са казали за розовкото!

 Hug

# 23
  • Мнения: 4 621
Според мен си бременна при наличието на 2 положителни теста, но най добре за твое спокойствие отиди на лекар Peace
Стискам палци  Peace

# 24
  • Мнения: 1 081
С какъв ехограф те гледаха, ако е бил коремен напълно вероятно да не се види, отиди на по-добър лекар, но си бременна, само течението ме притеснява. Пиши какво става.

# 25
  • Мнения: 48
Здравейте!
Благодаря за пожеланията и съветите. Току-що се обадих на доктора си и се уговорихме да отисда при него днес към 3-4 часа. Дано всичко е наред.  Praynig като се върна ще пиша пак какво е станало. Вие сте СУПЕР  Hug

# 26
  • Мнения: 48
Здравейте, мами!
Инан една много щастлива новина! Притесненията ми са били напразни - ще си имам бебе! Бременна съм в 5- та седмица  Grinning
Благодаря на всички за подкрепата

# 27
  • Мнения: 3 069
Непременно направи консултация с още един специалист!

# 28
  • Мнения: 4 496
Честито !!!!

# 29
  • Мнения: 3 069
Охххх, чак сега видях новината....

Честито!Лека и безпроблемна бременност ти пожелам!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт