Светът на твоите мечти,през ФЕВРУАРИ ще ги цункаш ти !

  • 12 746
  • 287
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 58
Здравейте, сладуранки....Днеска съм много, ама много щастлива.....Бяхме при доктора...и той ни гледа....Пораснали сме и сме 5,71 см. Според ехографа вървим напред с 6 дни...Бебеланчето ни помаха с ръчичка и направи един лупинг...Видяхме му главичката, краченцата, сърчицето...дори накрая си лапна и пръстчето... Joy Изследванията ми са добри-хемоглобина ми е 129 и доктора вика, че съм готова за кръводаряване...Освен това кръвната ми група е А+...на таткото също е А+....та камък ми падна от сърцето. Flutter Утре ще ходя да ми направят картона и да ми ударят едно кръвно, килограми и другит стандартни неща за ЖК.
А и медиците ни се върнаха...При мен нямаше сълзи. Бях сигурна, че рано или късно това ще стане...Лошото е, че ги изтормозиха женичките...
Сега ви пожелавам лека и прохладна нощ и дано да можете да се наспинкате. Hug

# 226
  • Мнения: 762
Съжалявам че сгорчавам щастливото очакване на вашите бебенца,но една силна жена (бивша бъдеща юнска майка) се нуждае от нас.Тя е истинска героиня-вижте историята и:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209193.0
До скоро и аз бях на ваше място,а сега наблюдавам дъщеря си и си мисля че можеше да съм на нейно място...

Благодаря ви от цялото си сърце!

# 227
  • Мнения: 419
Съжалявам че сгорчавам щастливото очакване на вашите бебенца,но една силна жена (бивша бъдеща юнска майка) се нуждае от нас.Тя е истинска героиня-вижте историята и:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209193.0
До скоро и аз бях на ваше място,а сега наблюдавам дъщеря си и си мисля че можеше да съм на нейно място...

Благодаря ви от цялото си сърце!

Днес няма да ви поздравя с "добро утро", но все пак силно се надявам да е добро на повечето хора и нека все по-малко да имат тази трагедия.

Последна редакция: ср, 25 юли 2007, 11:15 от GALADRIEL

# 228
  • Варна
  • Мнения: 245
Да.... колко мъка има по този свят  Cry пуснах линка в друг форум, дано повече хора да помогнат....
Iveto_86   браво колко сте пораснали smile3501
de3demonka   и моите бяха завишени и веднага се разрових из Интернет и се оказа нормално за бременни Grinning
Ние сме все положителни фактори, а за момичетата с различни, доколкото съм чела е по страшно при втора бременност и то ако след първата не е направена ваксина. За първа бременност не било страшно. Ние макар и с еднакви резус фактура пак щели да ми пускат антитела, така ми казаха на ЖК.

# 229
  • Мнения: 4 242
Най-голямата мъка която може да сполети една майчица. Дано Бог е с тях! Praynig

# 230
  • Мнения: 5
Това, което се случва на Лилибон и нейното малко момченце Криси е толкова жестоко и потресаващо, ужасно, нечестно и несправедливо....толкова мъка, болка и нещастие...няма обяснение тази жестокост на природата или на Бог...
Никоя майка не заслужава подобно страдание! Момичета нека помогнем с каквото можем!
И Бог да е с тях! Praynig

# 231
Привет на всички майки и от мен!

Бих искала и аза да се присъединя към вас. Прекрасна тема сте сътворили - поздравления за всички! Simple Smile  bouquet
И аз съм в очакване като вас........и то с голяма радост. Очакваната дата е 18 Февруари.

# 232
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Съжалявам че сгорчавам щастливото очакване на вашите бебенца,но една силна жена (бивша бъдеща юнска майка) се нуждае от нас.Тя е истинска героиня-вижте историята и:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=209193.0
До скоро и аз бях на ваше място,а сега наблюдавам дъщеря си и си мисля че можеше да съм на нейно място...

Благодаря ви от цялото си сърце!
Леле, това наистина е много жестоко. Дано има шанс да се оправи малкия Криско. Силно се надявам Praynig

# 233
# 234
  • Мнения: 71
ехе,maria_m!  много сте големи! много сте оформени, много сте сладки! поздравления! само такива хубави неща искам да чета тук! страшно се радвам за теб и за малкия голям бебок! Laughing

# 235
  • София
  • Мнения: 137
maria_m... много сте хубави- пу-пу:)!

 Относно постинга за болното бебенце- много ме разстрои и вчера целия ден се чувствах така, та даже вечерта ми стана зле- започнах да си усещам много силно пулса в корема и се изплаших, че ще стане нещо! Но моят Пупчо не заслужава това! Стига вече с тези страхотии! Осъзнавам колко много хора по света страдат и колко много бебенца и дечица имат нужда от помощ или са обречени, но моята свещена задача в момента е да опазя своето и да не позволя да влезе в тези черни редици, ако е рекъл Господ! Мисля, че най-малкото, което е нужно сега е да се разстройваме. Като родим, вече е друго, но все пак ВАЖНО Е и другите, които пускат такива постинги тук да помислят няколко пъти преди да го направят. И без това хормоните са ме побъркали тотално и чувствителносттта и реакциите ми са крайно изострени! Важно е да се помага и, ако не дай си Боже имам нужда от помощ, да знам че някой ден и на мен някой ще протегне ръка, но аз никога не бих потърсила тук сред очакващите мами! Знае се, че бременната жена не бива да мисли за нищо по-сериозно от това дали се е наяла, наспала и сърби ли я някъде Laughing! Надявам се не ви звучи твърде егоистично, защото аз не съм такъв човек и винаги помагам с каквото мога, но сега единствения ми приоритет е малкия живот вътре в мен и никой не може да ме убеди в друго по-съществено от това! Бог да е с малкия Криско и майка му! Дано има шанс тази малка душица и не оставя болезнена празнота в сърцето й! Просто е твърде ужасно....

Последна редакция: чт, 26 юли 2007, 10:50 от ephrossina

# 236
  • Мнения: 384
Ephrossina, честно казано и аз се почувствах по същия начин. От известно време съзнателно избягвам да чета подобни неща. Страхотно ме натоварват. Първата фаза, която преминах беше да прочета всички тъжни изповеди в Интернет и да изпадна в абсолютна параноя. Раздрусаха ме такива нерви, че щях да побъркам и себе си, и околните.  Не мисля, че е полезно за бебето да има една толкова невротична мама. Все още изпитвам много страхове - заради нулевата отрицателна, заради факта, че имам две котки, с които нямам никакво намерение да се разделя по време на бременността, защото са си част от семейството, заради работата на компютър, заради много неща. Искам да родя на всяка цена това бебенце, защото съм го чакала твърде дълго. В личен план годината ми е изключително тежка, брат ми беше на косъм да умре от грешна диагноза, преди месец почина внезапно баща ми. Мисля, че личните ми драми са предостатъчно, за да съпреживявам и чуждите. Не искам повече да мисля за ужасни неща!

# 237
  • Мнения: 102
ephrossina напълно те подкрепям в изказването ти! При нас стресът преди забременяването беше много голям - дали ще стане, кога, има ли проблеми, и сега още не е отминал напълно - постоянното напрежение там вътре всичко ли е наред (което вярвам е нормално за всяка бременна жена Simple Smile )Навсякъде по книги и форуми ни съветват, че трябва да мислим положително, обясняват ни за пренаталното възпитание, а същевременно отвсякъде те застрелват с ужасите на света. Чудим се коя е най-добрата болница, където да родим и кой е най-добрия лекар, при който може да се роди - а насреща ни едни черни списъци..... Не намерих една болница, която да не е оплюта и един лекар, който да не е очернен! Правилно казват хората - блаженни са невежите!

# 238
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте момичета!

Как сте? Нещо в не сме много активни в това хубаво време! Май всички сме тръгнали на разходки или сме отпуска - още два дни и аз излизам  Joy

maria_m поздравления, много сте сладички, само хубави новини да ни съобщаваш занапред   bouquet

И аз споделям мнението на Ephrossina, Puhka и gigamiga - аз дори не можах да прочета цялата информация - много тъжно и гадно ми стана  Embarassed

Днес ще ходя на ехограф, стискайте палци всичко да е наред - ще пиша след това!

Поздрави

# 239
  • Варна
  • Мнения: 1 023
maria_m... много сте хубави- пу-пу:)!

 Относно постинга за болното бебенце- много ме разстрои и вчера целия ден се чувствах така, та даже вечерта ми стана зле- започнах да си усещам много силно пулса в корема и се изплаших, че ще стане нещо! Но моят Пупчо не заслужава това! Стига вече с тези страхотии! Осъзнавам колко много хора по света страдат и колко много бебенца и дечица имат нужда от помощ или са обречени, но моята свещена задача в момента е да опазя своето и да не позволя да влезе в тези черни редици, ако е рекъл Господ! Мисля, че най-малкото, което е нужно сега е да се разстройваме. Като родим, вече е друго, но все пак ВАЖНО Е и другите, които пускат такива постинги тук да помислят няколко пъти преди да го направят. И без това хормоните са ме побъркали тотално и чувствителносттта и реакциите ми са крайно изострени! Важно е да се помага и, ако не дай си Боже имам нужда от помощ, да знам че някой ден и на мен някой ще протегне ръка, но аз никога не бих потърсила тук сред очакващите мами! Знае се, че бременната жена не бива да мисли за нищо по-сериозно от това дали се е наяла, наспала и сърби ли я някъде Laughing! Надявам се не ви звучи твърде егоистично, защото аз не съм такъв човек и винаги помагам с каквото мога, но сега единствения ми приоритет е малкия живот вътре в мен и никой не може да ме убеди в друго по-съществено от това! Бог да е с малкия Криско и майка му! Дано има шанс тази малка душица и не оставя болезнена празнота в сърцето й! Просто е твърде ужасно....
Аз с две ръце съм за.Как може да се пускат такива постинги при бременни жени.

Общи условия

Активация на акаунт