Аааааа, много съм проста!!!!!!!!!!!!!!1

  • 3 351
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
Първо се успокой, явно си афектирана. Да кажа, че няма за какво - не бих била права. Но все пак се замисли - човекът е дошъл, с намерението да си каже всичко, както си е и с явното намерение да запази брака си, от който има и дете.
Не знам защо има хора, които си мислят, че 6 месеца липса на сексуален живот е нещо нормално. Не, не е нормално.
И още нещо....-изневярата е следствие на нещо, никога тя не е безпричинна и когато човек идва и я признава значи, че иска да изясни провокацията й и да я превъзмогне. С изхвърляне на багажа няма да стане.
Човек е нещо като синоним на развитие и еволюция - физическа, психологическа, емоционална, сексуална.
Дай още един шанс на себе си, да настигнеш съпруга си, за да няма той проблеми в секса точно с теб, човекът казва, че други проблеми няма. Няма да изтриеш от съзнанието си случката с един развод. Ако не осъзнаеш, че няма нищо унизително във физичекста изневяра, ако не повярваш, че ти можеш да се промениш дотолкова, че да няма нужда да ти изневеряват повече - споменът от тази ти злополучно приключила връзка ще те преследва и опитите ти да изградиш нова връзка. В случая на теб ти дават шанс, ти си от страната, която само решава дали да го приеме.
Ако обаче, съпругът ти има паралелна емоционална връзка с друга жена - смело със шута в г-за, и много смелост, за да запазиш себе си като човек, майка и жена. Много успех от тук нататък каквото и да избереш.

# 16
  • Мнения: 604
Не си проста, Мечо Пух!
А си толерантна, разбрана, отговорна и чудесна жена!
Попита ли го какви точно проблеми има в сексуалния си живот с теб?
А ти удовлетворена ли си от интимните ви отношения? Ако това е единствения препъни камък в брака ви, не може ли да обсъдите как да подобрите нещата именно в тази посока?
Успех, каквото и да решиш. Помисли трезво, спокойно и зряло  Hug

# 17
  • Мнения: 1 732
Момичета, прочетете старите теми на Мечо Пух!  Tired
На мен ми се струва, че има много по-голям проблем от сексуалния.  Tired
Това не е първия шанс, те от декември бяха разделени.

Дай още един шанс на себе си, да настигнеш съпруга си, за да няма той проблеми в секса точно с теб, човекът казва, че други проблеми няма.

Как да го настигнеThinking

# 18
  • Мнения: 1 230
Шансовете са били достатъчно! Действай както сърцето ти подсказва и дано намериш душевен покой  Hug

# 19
  • Мнения: 175
САБИНА,  аз се опитах да сложа линкове към старите си теми, но не си ги намерих:(. Лошото е че ме е яд че преглътнах толкова много неща, а този мизерник ми се изплю в лицето. Вчера ми звъня 5 пъти, днес още толкова, но поне имам добра новина - вече и той иска развод и няма да ми прави проблеми. Поне така твърди сега. Иначе е мазен, мазен, та 4ак лепне. Колко добре сме се разбирали когато си живеем отделно - що ли да се развеждаме или що не се разведем и да си живеем заедно - явно подписа ни пречи. Тоя луд ли е що ли?!?!?! Все повече се убеждавам че постъпих правилно. Само ме е яд че ми умря ходенето на море, но чак такавъв олигофрен не съм да го изтърпя заради едно море. Когато се върна на работа и си взема вече хляба на 100%, ще заведа малкия:)
Момичета благодаря Ви че ви има. Откакто съм в такива отношения с него, сте ми голяма подкрепа!!!  bouquet
А и забравих да кажа - изявява желание да ремонтира разни работи тук newsm78, макар че живя 1 месец тук и пръста не си мръдна. Дали да не му намеря психиатър newsm78

# 20
  • Мнения: 420
Не си проста, добра си!
Никав психиатър! Действай го да ремонтира, дорде му е мъжа, психото после!
А за доброта медали не дават, за самарянство също, та стига се напъва!

Дано това е последния облак в небето ти!!

# 21
  • Мнения: 424
''А и забравих да кажа - изявява желание да ремонтира разни работи тук newsm78, макар че живя 1 месец тук и пръста не си мръдна. Дали да не му намеря психиатър ''

бе кво да ти се мярка пред очите да ремонтира...тоя вярно има раздвоение на личността- никакъв психиатър, остави го да пасе  Mr. Green
само сили и хубава развръзка ти пожелавам  Hugи скорошно море  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 4 458
Не си проста, добра си!
Никав психиатър! Действай го да ремонтира, дорде му е мъжа, психото после!
А за доброта медали не дават, за самарянство също, та стига се напъва!

Дано това е последния облак в небето ти!!


Подкрепям.   Peace

Щях да пиша подобно.
съгласна съм и с това че си давала достатъчно шансове. Факта че когато е получил т.н. "втори шанс" той се е подмотавал с друга трябва да ти е достатъчен - едва ли ще е по-различно след време

успех и не се давай на емоциите (виж, за това ако трябват шамари се обаждай  Grinning - минала съм по същия път!)

# 23
  • Мнения: 433
Мечо Пух, и аз като другите ще кажа - добре е, че си му дала втори шанс, сега поне знаеш, че си направила всичко възможно от твоя страна да запазиш брака си. И можеш спокойно да гледаш детето в очите... след 20 г примерно  Simple Smile

Оттук нататък обаче ще ти дам съвет като патила и нагледала се:  внимавай за всяка твоя стъпка и действие, както и за неговите. Намери си адвокат, на който да имаш доверие и нер чакай той да прави първата стъпка. И го допускай в жилището само ако ти си там и го наблюдаваш внимателно. Бижута, документи и някакви други ценности - премести от обичайните им места и най-добре дай на майка си или друг човек, на който имаш пълно доверие да ги съхранява известно време. Това внезапно желание за ремонт ни в клин ни в ръкав е доста подозрително. А и щом самият той изведнъж е склонил на развод - значи и той се е посъветвал с някого, може и да си има вече изградена стратегия за действие. Дано нещата при теб да се развият бързо и безболезнено - но историята помни много тежки случаи, затова и ти пиша така.

Успех! И не се шашкай излишно - детето има нужда от спокойна и усмихната майка! Ако разводът е начин да се постигне това - струва си!

# 24
  • Мнения: 175
Ооо, аз не го допускам а и за ремонти го отбивам, но този човек и днес ме изненада. Изведнъж взе да се чуди защо трябва да се развеждаме, като нещата могат да се упокоят?!?!?!? Сега пак иска да се събираме?!?!?!? Но аз съм железна - днес го отрязах и му казах че ние с него можем да бъдем приятели - нищо повече. Незнам - тоя човек явно наистина не е добре и смята че ще си губя времето с него.

# 25
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Мечо пух, не си само ти. И аз съм много проста, а се имам уж за интелигентна жена. Давах шансове, давах... Но вече с шансовете съм дотук. Подадох си исковата мколба, само дето и аз не мога да го изгоня от жилището, което е на МОИТЕ РОДИТЕЛИ, престави си. Супер наглост. И сега си идва само, за да спи у дома. А , и развод - не иска. Само да се отърва веднъж от негоооо. ooooh!

Бъди сила и не се поддавай щом си убедена, че няма да живееш повече с него. И моя имаше такива моменти на просветление- то сълзи ли не бяха, букети ли не бяха- процъфтя цветарския бизнес в града. hahaha ИЗвинения ли не бяха, обещания ли не бяха, подаръци ли не бяха (щом тая пинтия по собствено желание ми купи кола Joy) . Обаче вече нищо не му помага, но пак е ербап-казал е на адвоката си, че няма да се разведем, той щял да направи всичко възможно. ooooh! Така, че май са на един кантар с твоя. Laughing

Последна редакция: нд, 22 юли 2007, 19:07 от Джемма

Общи условия

Активация на акаунт