deveti mesec

  • 1 829
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 007
Родих със секцио 9 дена преди термина, чувствах се страхотно! Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 510
Родих 3 дни след термина Simple Smile не можех да спя - тежеше ми, иначе си бях добре Peace

# 17
  • Мнения: 8 242
2 дни преди термин. Чувствах се като хипопотам  Crazy и постоянно ми се ходеше до тоалетнатааа  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 273
3 дни след термина. Чувствах се прекрасно. Peace

# 19
  • Мнения: 1 216
Първия път родих 3 седмици преди термина. По тази логика сега съм по-бременна от всякога и чакам!!!  Laughing

# 20
  • Мнения: 4 496
№1-5 дни след термина,№2-5 дни преди термина,№3-4 дни преди термина.И трите пъти целия девети месец приличах,чувствах се и се движех като танк.

# 21
  • Мнения: 1 233
Аз родих в 36-та седмица. За деветия месец нищо не мога да кажа..... Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 4 589
Шест дни след официалния термин, който не знам дали беше точен.
Доста ми тежеше вече, трудно се придвижвах, бързо се изморявах. Нямах търпение да родя вече.
Така и не получих никакво разкритие и контракции.
Родих със секцио по преценка на лекарите. Peace

# 23
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Родих три дни преди термина. Бременността ми беше супер лека, деветият месец не беше изключение. Докато не започна да ми личи, все се чудех да не е станала грешка някаква. Чак пък нищо да не чувствам, никакъв дискомфорт, нищо...

# 24
  • Мнения: 305
Родих на термина си.В деветият месец се чувствах добре, само че ми тежеше малко повече пък и времето започна да се затопля повече и ми беше доста топло, но се преживява! Grinning

# 25
  • Мнения: 1 183
Родих 6 дена след термина,чувствах се много добре,само накрая ми тежеше коремчето много  Wink (беше си голямо бебе 4.150 кг.  Laughing )

# 26
  • Мнения: 1 467
Родих 4 дни след термина си. В деветия месец бях с меко казано ОГРОМЕН корем. Чак ми става гордо като се сетя:) Адски тежеше.

# 27
  • Мнения: 1 098
Вече преносвам 2 дни. Чувствам се добре, само от враме на време ми е тежко вечер и имам киселини

# 28
  • Мнения: 463
 7 дни преди термина. Чувствах се прекрасно за състоянието в което се намирах.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 337
12 дена преди термина, имах насрочена дата за секцио след два дена, ама беба не дочака. hahaha
Чувствах се много добре, но имах девети месец подготвителни контракции в повечко.

Общи условия

Активация на акаунт