Този път си намерих виновен

  • 2 719
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 226


 Пак казвам, ако му бях казала че съм в овулация, щяхме да правим секс, но не исках такъв секс.

Ако ще ти е по-лесно разграничи секса от бебеправенето. Например ние правим секс в нефертилни дни и бебеправим във фертилни. И изобщо не го чакам да се сети сам. Хващам го за ушите и  luvbed  Иначе ще има да чакам...  smile3515 Мъже ,какво да ги правиш  Grinning

# 16
  • Мнения: 763
Аз в продължение на година бях забранила всякакви пътувания и своеволия /разбирай кръчми, събирания с приятели и тем подобни/ в дните около овулацията. Не ме интересуваше служебно ли е пътуването или по друг повод - щом пия лекарства и съм постигнала овулация, никакво мърдане. И понеже моичкият през повечето време е съсипан от умора и недоспиване, винаги заспиваше още докато бях в банята. Това обаче, че караше най-сладкият си сън, мен въобще не ме спираше - дигах го и "ставай да ми правиш бебе". Докато една вечер /не беше спал повече от 3 часа за последните 2 денонощия/ щом го заръчках да става, той горкичкият направо беше като зомби, изобщо не можеше да отлепи, с триста зора стана, отиде на терасата - беше зимата, и започна да си удря шамари, за да се разсъни. Стана ми толкова мъчно за него, пък и за мене си, помислих си, мъчехме се ужасно и двамата. Почувствах се толкова нещастна, как можех да мъча този човек, който е неотлъчно  до мен през всичките тези ужасни за мен години.Какво правех аз, рушах всичко хубаво между нас, да не говорим, че секса вече направо си беше мъчение и за двамата  Sad  Знам, че точно този ден беше важният, за да хванем овулацията, но гледайки го как зъзне на терасата и как си удря шамари, се разплаках, прибрах си го вътре, гушнах го, и си казах, че повече на такъв терор няма да го подлагам. Нито пък себе си.
Иначе аз лично предпочитам тези неща сама да ги изтърпявам, честно казано няма да имам сили и него да успокоявам, че всичко е наред. Стига ми това, че когато имам нужда да ме откара до поредния лекар или да ме вземе от там, го прави. Стига ми и това, че всеки път като ми дойде, и започна с неотменното - "оставяй ме, намери си жена, която да може да ти роди деца" той ме гушка и дори и за миг не ми е показал, че му е тежко, че ме обвинява за нещо или че му е дотегнало. Достатъчно ми е като ми се скара, като ме гледа как се мръщя на поредната тлъста доза лекартва, или като започне да ми се свива стомаха, приближавайки лек.кабинет и той започне да ме подиграва. Ето точно този негов привиден непукизъм, точно този поглед върху нещата, все още ме държи. Не знам дали наистина и той изживява нещата по същият начин като мен /дано да не е така/ защото за тези пет години нито един път не съм го видяла умислен, нещастен и тъжен от тази наша драма. И точно заради това аз съм още на линия, ако не беше този негов оптимизъм, това негово /може би привидно/ спокойствие, и тази негова безмълвна подкрепа,  най-вероятно вече да съм се отказала от тази борба. Аз лично ако имах възможност, щях да го държа далече от цялата тази истерия покрай лекари, прегледи и изследвания. Но не мога, защото се налага да пътуваме. Само веднъж го видях отчаян, ядосан и готов на отстъпление - и това беше миналата седмица, след поредния преглед, при поредния доктор, след поредното разочарование. Ядоса се не на това, че бихме толкова път, само за да ни вземат парите, не и заради самите пари /който всъщност с голям зор той изкарва/ а най-вече заради поредната кофа сълзи, която излях,заради отчаянието и мъката в очите ми. От пет години аз безспирно се влача по лекари, и нито веднъж не съм си помисляла да спирам да го правя, независимо колко уморена се чувствам. Защото го правя заради него, нищо не искам повече на този свят, от това да му родя дете. И той го знае, но сега той е този, който настоява да спра, да си взема въздух, за да не рухна.
Фейт, и аз като теб се ядосвах, когато мъжът ми си позволяваше да е уморен, и да му се спи като на куче, как може такива своеволия - аз пия кофи с лекарства, меря температури, ходя на лекари, а той - такива лигущини някакви, уморен ми бил след  18 часов работен ден  #Crazy Докато не видях какви усилия полага, след целия този зор да бъде нежен, да не заспи върху мен и т.н. И след задължителните сълзи след такъв измъчен секс, все повече се убеждавах, че бебето, независимо колко дълго е чакано, трябва да дойде на този свят, направено с желание и любов. Така че, аз приключих с това, сега правим секс, когато имаме желание за това, а не когато температурата ми се повиши, или пък когато изпия последното стимулиращо лекарство. Не знам колко дълго ще продължи това блаженство, но тръпката между двама ни се върна, и сега сме си още по-близки от преди.
Не обвинявай мъжът си Фейт, те просто са друга порода, това, че не следи овулацията ти, че не е свеж като репичка и винаги готов да те оплоди /сори за грозния израз/ не означава, че е по-малко загрижен. Просто тяхната грижа се изразява по съвсем друг начин.
Олеле, много дълго стана  Embarassed Embarassed Embarassed

# 17
Боже Додичка защо ме разплака рано рано

# 18
  • Мнения: 763
Съжалявам  Sad

# 19
  • Мнения: 769
Мъжете са си мъже - РАЗЛИЧНИ от жените същества. Няма начин да усетят или да разберат през какво преминаваме.. така са устроени просто... важното е да ни подкрепят.. а че забравил да си вземе хапчето, или не знае кога ти е Oвуто чудо голямо.. Peace
Горе главата, момичета.. мислете позитивно Peace Peace

.. и нали знаете приказката: 'Когато една жена реши да има дете - се омъжва, когато реши да има второ - си ражда' Laughing

Последна редакция: чт, 19 юли 2007, 12:46 от BinPin

# 20
  • Мнения: 2 197
Извинявам се, че се намесвам в тема, където не мога да напиша нищо от личен опит (аз съм от проблемните, с диабет, но съм майка).
Мъжете са друга порода. За да запомнят нещо то трябва да им се казва винаги в прав текст и то по няколко пъти. И изобщо не трябва да се разчита, че са забелязали нещо, което на нас ни се набива в очи. Ако искаме да направят нещо то трябва да им бъде надлежно обяснено и след това повторено хиляда пъти до фактическото "направяне". Важи за всяко едно нещо - от миенето на прозорци до купуването на продукти (е, винаги може да те изненада, когато ти купи памперси за новородено за 6-месечната ти дъщеря и на въпроса "добре де, нали знаеш, че вече е 7 килограм" да погледне кръгличко и да каже "ама тези бяха жълтички").
Извинявам се още веднъж за off-a и се надявам да не се сърдите.

# 21
  • Мнения: 2 422
DODICHKA мила от къде намери сила от къде намери тези силни думи да напишеш всичко това?
Аз след всеки прочетен ред не виждах следващия сълзите ми капеха ей така тихо и безмълвно. По някога сме толкова жестоки към мъжете си а това се отразява върху нас. Аз постъпвах по друг начин като имах овулация и той се обърнеше на другата страна при полужение, че приди пет минути съм му казала че сега е момента ....... не му говорих със цяла седмица ама това си е май само мой проблем.

# 22
  • Мнения: 939
 doh Ама вярно ли така сте правили и сте се държали с мъжете си?  #Crazy Не очаквах такова поведение от вас!!! Нито от DODICHKA, още по- малко от Мaia! Shocked. Ето кои са скритите лимонки във форума....

# 23
  • Мнения: 4 324
Мишинка Simple Smile верно, че не може да са постоянно на разположение тези наши мъже, ама да му кажеш че си в овулация и той да се фръцне и да заспи ........ ооооо неговоренто (както е напраила Майчето) ще е най-малкият му проблем Wink

Съгласна съм с момичетата, не може така, жената цял месец да следи и наблюдавакога е овулацията, а мъжа дори и когато изрично е предупреден нищо да не направи - жестоко е спрямо нас.

# 24
  • Мнения: 763
Мaia   ами и аз си поревах, докато го писах  Cry Но след това като си го четох, положението стана още по зле  Cry Cry Cry
 Mi6inkata  Hug все пак това поведение е само в къщи, ние другаде така не правим  Wink  Ами какво ще кажеш за това - преди 3-4 години, когато знаех много малко за проблемите със стерилитета, започвахме със секса от 10-11 ден на М и докато не ми дойдеше, нямаше празно  Embarassed Олеле, ужас просто, сега дори като си го спомня и ми става смешно. Ти представяш ли си, едно 15 дена всяка вечер секс, имаше период, в който и двамата мечтаехме да си спим като братче и сестриче  Laughing Няма да ви казвам какъв зор беше, и то какъв ти секс, чиста инсеминация си беше, само дето инструментите бяха от естествен материал  Embarassed
Сега обаче, когато съм решила да оставя нещата на самотек, милото е този, който подпитва - кой ден ти е, дай да се заемем по въпроса. Иначе пък най-редовно познава кога точно трябва да ми идва М - като се разбеснея непоносимо и започна да приличам на луда крава и той започва с молитвите - "моля ти се, нека да ти идва вече" Как ме изтърпя горкичкият, пък и като ми дойде съм още по зле, та наистина не знам как издържа с мен  newsm78
Не знам за вас, но аз всеки ден благодаря на Бога, че ме срещна с този мъж. Знам, че няма за започне да отброява дните до овулация, че няма да ми мушка термометъра в задника сутрин, че ще продължава да заспива, когато е уморен. Но също така знам, че ще е до мен в тази борба, че каквото и да стане ще ме подкрепи, и най-важното, знам, че го обичам, и че всичко друго е просто въпрос на време.

# 25
  • Мнения: 939
Няма да ви казвам какъв зор беше, и то какъв ти секс, чиста инсеминация си беше, само дето инструментите бяха от естествен материал  Embarassed
hahaha Joy то, май при всички става така при продължителна работа, която продължава години...

Верити , ама аз разбрах, че Додичката е изтормозила мъжа си много гадно с това събуждане и с това, дето човечецът е излизал да си бие шамари, меко казано ме шокира... а и *Faith* е говорила със своя с недомлъвки...

# 26
  • Мнения: 179
и той започва с молитвите - "моля ти се, нека да ти идва вече"
О, кажи му да не се моли  Laughing
Трябва да не ти идва точно 9 месеца  Praynig
Пожелавам го на всички в този подфорум   bouquet
Измъчихме ги ние тези наште мъже ... За себе си, да не говорим.

# 27
  • Мнения: 3 791
Извинявай за песимизма,но ако от 4 години опитвате,едва ли проблема е в неуцелването на овулацията,дано сте си направили необходимите изследвания.
А колкото за отношението на мъжът ти не знам какво искаш от него,повечето мразят да правят секс по график ,има доста съвети във форума как да се преодолее този проблем.
И последно не очаквай мъжът ти да иска толкова много бебе като теб и  да се вманиачава толкова силно  Grinning- това води само до разочерования.

# 28
  • Мнения: 939
Извинявай за песимизма,но ако от 4 години опитвате,едва ли проблема е в неуцелването на овулацията,дано сте си направили необходимите изследвания.
Предполагам, че щом е стигнала до този подфорум, е разбрала, че има проблем.

# 29
  • Мнения: 1 224
Извинявай за песимизма,но ако от 4 години опитвате,едва ли проблема е в неуцелването на овулацията,дано сте си направили необходимите изследвания.
А колкото за отношението на мъжът ти не знам какво искаш от него,повечето мразят да правят секс по график ,има доста съвети във форума как да се преодолее този проблем.
И последно не очаквай мъжът ти да иска толкова много бебе като теб и  да се вманиачава толкова силно  Grinning- това води само до разочерования.

ignore2

Доденце, ние също сме го правили номера кекс всеки ден а покрай ову - и сутрин и вечер! И като си занесох температурната графика на докторката и тя като видя колко сърчица има по нея и каза "попрестарали сте се!"  Tired

Общи условия

Активация на акаунт