Повишен пролактин

  • 15 729
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193

Ами моят като не е толкова завишен това да ме успокоява или да си искам ЯРМ.....утре съм първо на генеколог той да ми препоръча при кои ендокринолог да ида.....


И моят не беше много завишен,но се оказа,че имам аденом-5мм.

# 16
  • Мнения: 245
Олелел Цецинка ти ме смая.....направо....ужас......утре ще докладвам какво ми каза доки.....
Добре де а опъваха ли ти се да ти дадат направление за ЯРМ.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Изобщо никой не се опъна,а дори пролактина ми беше в норма,защото си пия Бромокриптина.Само че късно разбрах,че трябва да си направя това изследване,защото на гинеколога ми изобщо не му дойде на ум да ми каже да си го направя.Аз самата се разрових и така разбрах истината.Но това съвсем не означава,че и при теб ще е така.Не се психясвай излишно,а само дотолкова,че да си поискаш да ти направят ЯМР.

# 18
  • Мнения: 245
Ще си поискам да....
Мисля да ида при генеколога да ми каже това онова да ми препоръча доктор ли какво ли с него искам първо да говоря и на него ще му споделя, че искам пък живот и здарве ще видим.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Пожелавам ти всичко да е наред и да пишеш.Успех!

# 20
  • Мнения: 245
Мерси мила! Ще пиша! Hug

# 21
  • Мнения: 4 700
Flying, и при мен пролактина беШе леко zавиШен, ама аденома ми беШе към 8 мм. Сега е само 3  Mr. Green и се надявам до догодина да сме го униЩожили, че ми писна вече от него.  smile3515 smile3516  Обаче като чета тука бая момичета са се мотали дълго време по гинеколоzи, докато отидат на ендокринолог. Така че съветвам те, ако гинекологът не те прати, прати се сама. Ще си спестиШ много време и пари. АЗ бях оЩе дете като ми се появи коластра от гърдите и тогава моите родители веднага ме zаведоха на ендокринолог. Та нямах "честта" да ме моткат.  Laughing  
ПиШи непременно каво са ти каzали утре.

Цеци, какво стана с теб? Що си пред компютръра? Хлебарките ли те стреснаха.  Mr. Green Майтапа на страни. Какво стана, достинекс дадоха ли ти?   bouquet

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Миле-пиле,днес ме "изписаха".Казвам го така,защото аз почти не стоях там.В понеделник ще е готова епикризата ми и предполагам и протокола за достинекса.Д-р Нончев го подготвяше вчера.След това ще пиша каква ще е дозата ми Sick  love001

# 23
  • Мнения: 4 700
Радвам се. Най после Ще си има баzа zа сравнение.  Laughing Аz съм във вторник на гинеколог, Ще му кажа да ми пусне и пролактина, че тука не мога ей така да ида да си го иzследвам сама. Очаквам да е малко над нула  ooooh!  Ама Павлов нали така каzа. Чакам да пиШеШ. Дано и другите иzследвания да са наред. Стискам палци.



  bouquet

# 24
  • Мнения: 245
Здравейте момичета,

Сега идвам от доки...та какво каза тои според него тази стойност изобщо не била притеснителна и нямало защо да си мисля гуплости.
Каза да правиме спермограма в Геника след като 6 месеца не става и после сме щели да решим как ще се действа по-нататък.
Ама аз да ви кажа за тоя пролактин се притеснявам и пак ще го изследвам.
Моля ви препоръчайте ми в София къде да го изследвам пролактина така и така ще ходим.
Мисля да видя какво ще е изследването пък там Wink.
Незнам.....само знам едно опитите продължават Wink

МОля дайте съвети и препоръчайте ендокринолог в София и лаборатория, в която да си направя пролактина.

# 25
  • Мнения: 4 700
Кажи на твоя доктор от мен и от моя аденом много поzдрави. На мен при тия стойности ми го откриха. Следи го и ако пак е zавиШен отиди на ендокринолог. Не искам да кажа, че докторът ти не е кадърен, само каzвам как беШе при мен. Имай си едно на ум.  Peace

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
И при мен беше като при Миле.

# 27
  • Мнения: 245
И аз мисля да не оставям нещата така.
Моля посъветвайте ме къде да отида в софия за иследване и на преглед.

# 28
  • Мнения: 4 700
Ами аz ходих преди при доц. Андреева. РаботиШе тогава в Бодимед. Но това беШе преди 6 години. Сега вече си ходя в Пловдив на лекар. Чувала съм zа др. Тодорова, че била много добра. А в стари теми във форума  можеШ да намериШ подобни теми zа пролактина. Там имаШе и други имена на лекари от София. Успех в търсенето.   bouquet

# 29
  • Мнения: 245
Мерси,

Ще се поразтърся и ще видя какво пише в нета.
И тя сама ли предложи въпреки ниската стойност да ти се направи ЯРМ.
Защото те по-принцип със 300 зора дават направления.

Общи условия

Активация на акаунт