Маникюр и педикюр-еднакъв цвят,в тон или...?

  • 2 743
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 175
Не мога да се търпя, ако съм с различен лак, затова винаги цветът е един и същи  Flutter

# 16
  • Мнения: 374
Направо полудявам като видя някой с различен лак на краката и ръцете! Незнам защо, но наистина много ме дразни...
и аз съм на това мнение  Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Маникюр и педикюр - един цвят или лак на краката и безцветен на ръцете.

# 18
  • Мнения: 7 723
Както писах и в друга подобна тема-
почти винаги са ми различни,
ама все съм си убава.... Flutter Flutter Flutter

# 19
  • Мнения: 595
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=200063.0

Ровни първо с търсачката и виж дали топлата вода вече не е открита.
Определено 18-ти не ми беше ден...

# 20
  • Мнения: 1 669
Задължително еднакъв... Дава завършеност... Предпочитам да бъда без лак (не съм сигурна дали ми се е случвало  Embarassed), но никога различен.-.

# 21
  • Мнения: 3 622
Винаги съм лакирана и винаги в един и същи цвят  Laughing

# 22
  • Мнения: 372
...На мен не ми харесва строго поддържане на педикюр и маникюр в един цвят, просто го смятам за скучно.

И аз така. Но обикновено нося доста светли лакове (или пък само гланц на ръцете) и съвсем умишлено си ги правя в различни цветове  Hug
Е, ако педикюра е цикламен, пък маникюра - тъмно червен, това вече е дразнещо  Stop

# 23
  • Мнения: 5 299
Много е стилно да са в един цвят и на ръцете, и на краката, но и не винаги е възможно. На мен лично(още повече, че това и работя) не ми е възможно постоянно да се лакирвам...
Френския лак е много готин, но и най-бързо се изтрива свободния край на нокъта...
За лятото харесвам бонбонени цветове, както и червени, а за зимата - тъмните. Sunglasses

# 24
  • Мнения: 1 813

Френския лак е много готин, но и най-бързо се изтрива свободния край на нокъта...

Ужасно си права,по тази причина в момента съм с френски педикюр,който не е мръднал,но маникюра днес сама си го смених с циклама.

# 25
  • Мнения: 14 490
мен пък никак не ми харесва еднакъв лак и на ръцете, и на краката. все едно еднакви чанта и обувки - много скучно! обикновено съм с червен педикюр , а на ръцете френски или само гланц Peace

# 26
  • Мнения: 5 317
рядко са ми еднакви. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт