Обувки Roberto Lenzi - магазина им на Стамболийски

  • 10 831
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
e izvinqvaite mn,ama kato si kupite ne6to go gledaite vnimatelno i poslednoto ne6to koeto da vi idva na um e da tursite vina pri prodava4kite.az rabotq v roberto lenzi,i nqkoi idiot kato doide da mi se kara na men ne mi stava mn priqtno. za va6e svedenie nie nqmame vina za ni6to,nie samo rabotim tam.kato ima problem iskaite nomera na 6efa.toi nosi otgovornost za obuvkite

# 16
  • София
  • Мнения: 3 908
В началото на миналото лято си купих едни чехли от въпросния магазин,но на Витошка и дадох сумата от 80 лв за тях,а те са нищо особено- равни с една каишка напряко и на нея много красива катарамка малка, като коланче.След първото обуване вечерта се прибираме вкъщи и аз забелязвам,че коланчето с катарамката се е откъснало и не виждам как може да се оправи.Нямаше 3 дни и пращам мъжа ми да ги върне в магазина,а те му отговорили,че гаранцията за аксесоарите не важи!Бях бясна,защото без тази катарамка това са едни супер обикновени равни чехли за 80 лв! #Cussing out
От тогава не влизам въобще в тези магазини! Naughty

# 17
zdraveite. zna4i na posledniq komentar na momi4eto iskam da kaja 4e prodava4kite v magazina nqmat nikakva vina za ka4estvoto na obuvkite. do skoro i az raboteh v tozi magazin na Stamboliiski i da vi kaja 4estno naistina ne struva. moje6 da vurne6 obuvkite ako iska6 no samo za popravka. tam pari ne se vru6tat. postoqnno idvaha ot komisiqta za za6tita na potrebitelite i se pi6eha molbi no ni6to nqma da se promeni. dami bila sum v sisetamata tam i vi suvetvam da se zamislite predi da dadete parite si za obuvkite ili 4antite tam.

# 18
  • Мнения: 1 058
Сестра ми си купи страхотни чехли от тази фирма. След време емблемата на подметката започна да се отлепва  и какво пишеше мислите отдолу Флавия. Shocked. Не си купувам от там вече от доста време.

# 19
  • Мнения: 11 036
Купих си обувки на тази фирма преди няколко години и след по-малко от месец както си вървях, токът на едната се отлепи и падна. Shocked

# 20
Искам да ви обясня някой неща за този магазин. Wink
1.Продавачките не са виновни за нищо.Щом ви казват че нещо не става значи управителя така им е казал.Искате телефона на управителя и говорите направо с него,а не да ги обвинявайте тях.Те за какво са виновни? newsm78
2.Обувките не са ИТАЛИАНСКИ,не са и ТУРСКИ. А са КИТАЙСКИ.Преди да влезнат в магазина тези обувки,старателно им се отлепят етикетите,както и на чантите.На коя ИТАЛИАНСКА чанта пише : MADE IN CHINA? Rolling Eyes
3.Това че подавате оплакване да не мислите че много ги вълнува.Всеки месец се пълнят гушите на данъчните и на тези от ЗАЩИТА НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ. #Cussing out
Моят съвет е да не си купувате от там и от магазините на BORGAN (качеството е едно и също).
ако се сетя още нещо ще ви го напиша,за да си знаете какви мошенници са тия,но наистина продавачките НЯМАТ ВИНА,а само и единствено некоректните им работодатели. Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097

Благодаря за информацията, ще я имаме предвид, но не е нужно да влизаш няколко пъти като гост, за да ни го кажеш.
То целият персонал на магазина се изреди  hahaha

# 22
сега вече се регистрирах,но предишните мнения са писани от друг. Embarassed

# 23
  • Мнения: 619
Именнно поради тази причина се отказха от "марковите дрехи".Бившия беше  зарибне по тия маркови спортни стоки
дава луди пари за маратонки -ГОЛЯМАТА МАРКА.На едните се сещам пишеше Made in China.След като си купи друг чифт го базикнах дали няма да пише същотот уви  грешах беше...Made  in Tawain  hahaha

# 24
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
И аз имам същия лош опит с тях.
Беше преди много години някъде/около 6 може би/, извървях и аз 100 метра и паднаха...
Върнах се, направиха си оглушки, да ми ги били поправили...
Е, аз просто полудях и те съжалиха милион пъти, че са ми отказали - и до управителя стигнах, и до шефа стигнах, и продавачка едва не уволних, абееее съжалиха хорицата
Браво на теб и на мен ми върнаха паричките Simple Smile
Както се казва, това ако беше в странско можеше да ги съдиш за нанесени душевни щети Mr. Green

# 25
iskam samo da vi kaja ne6to na vsi4ki-v nito edin magazin prodava4kite ne sa vinovni za ni6to,te prosto izpalnqvat kakvoto im kajat 6efovete!Te nikoga ne se darjat naglo ili bezo4livo ako nqkoq ne po4ne da se pravi na mnogo interesna,a drugoto e 4e vaob6te ne si mislete 4e komisiqta 6e napravi ne6to,te prosto si pi6at jalbi i protokoli i ni6to pove4e!taq koqto kazva 4e ne6to e postignala,to ne e bilo 4rez komisiqta,a e bil defekt koito ne moje da se popravi i za tva sa i varnali parite!v drug slu4ai ne se vra6tat pari!i ako si misli 4e e stesnala nqkoi-jestoko se laje!nito 6e zatvorat magazina,nito nqkoi 6e si mradme prastta za takova ne6to!!!

# 26
ne stiga,4e obuvkite im sa bokluk ai obslujva6tiq personal  e pod vsqkakva kritika.6efovete qvno nqmat nikakvo 4uvstvo za stil i estetika...xaxaxa-bokluci

# 27
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
catwoman_sf ,ако шефовете им живееха от парите, които изкарват тези продавачки,щеше да ги интересува какво се случва в магазините им. А за това ,че някой се правел на интересен и горките продавачки се държали нагло по тази причина, май е по-добре да не се коментира Joy. Трябва да похарчих 1000 лв,че да се усмихнат или да кажат добър ден ли?  Я отиди някаъде в чужбина да видиш как ще те обслужат в магазин,явно нямаш никакви наблюдение.2 часа може да мериш и пак с усмивка ще те изпратят. А тук още преди да влезеш ,си им развалил кефа.

# 28
  • Мнения: 957
Аз имах същия проблем с едни сандалки от галерия Скандал..ама едно към едно се развиха случките.. утре ще постна как изглеждат сандалките..които в момента са с около 4 поправки..а уж са дизел..ноо просто не пожелаха да ми върнат парите ..един път ги оправиха те ..с 100 оплаквания и жалби и телефонни обаждания ..следващитите пъти ги носих на обущар ..че не ми се занимаваше ..аама общо с обущарите сигорно станаха 300лв тези скапани сандалки

# 29
  • София
  • Мнения: 3 818
Аз съм от доволните клиентки. Имам от този магазин едни боти, обувки и сандали ами не са мръднали, а толкова носене са отнесли. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт