АВГУСТ кой ли ще дочака, още от юли сме в атака

  • 11 722
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 430
Много готино заглавие, поздравления бобченка   bouquet

тедди_ :аз не лежа по гръб от 5-ти месец, на мен също на ехографските прегледи ми става лошо и се обръщам настрани..

Моята плацента също казаха, че е 2-ра степен..аз не знам защо се настроих да раждам в близките 2 седмици, но в крайна сметка да не вземем да преносим с тия мераци дето ги имаме за раждане..

# 17
  • София
  • Мнения: 843
Запис:) Hug

# 18
  • Мнения: 1 457
Здравейте отново от мен  Hug
Много хубаво заглавие  Peace
Сега и моя отчет: Бебко е добре и върви с една седмица по- голям. Започна да нарсатва и моя бебок най- после. Имам си доста води и плацента първа степен. Този път не ме проверява за разкритие, а каза следващия. Матката ми е високо и не изглежда скоро да раждам. Доки каза преди 07.08 да не раждам. Аз искам да вляза в август пък когато ще да е. Само да не е много късно че не знам как ще чакам.

Херелина питах за направлението и тя ми каза че в нашата болница приемат с такова "направление на бременна за болнично заведение". Вътре си пишело всичко. Аз понеже ще си раждам при нея и не се притеснявам. Съжалявам че не успях да ти помогна  Sad

Днес си нямаме бебче, въпреки че още не е късно. Лека вечер на всички   bouquet

# 19
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Уф от половин 4ас се гледам в огледалото, 4е го разнасям из къ6ти и го поставям под разли4ни ъгли, ама никак немога да се харесам. Така ми се тренира пак, искам да бягам, да карам колело. Днес трябва6е да претър4а 200 метра под дъжда до колата ими се взе здравето.

Към раждалите мами, колко време след раждането ве4е можем да правим упражнения и някой правил ли е Пилатес. Не съм ги пробвала, а ми е нужна положителна информация от първа ръка. То в на4алото е ясно, 4е 6те трябва да се тренира в дома6на обстановка.
А и колко кила се свалят средно при раждане, това много ме интересува.  newsm78

# 20
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Ето ме след консулта. То пък един консулт.....Трябваше да се оплача от течението ми, за да ме прегледа отдолу. Е, нямам разкритие  Cry И за теча ми изписа Полижинакс/ х 2глобули на седмица/. За микробиология май не е чувала тази жена. На всичкото отгоре вместо сега да ходя всяка седмица, точно обратното- ако не съм била родила до 30.07, ако искам да ида да ми чуе тоновете.... Бебето няма намерение да излиза, което по-не ми хареса. Поне си взех документите за раждане. На направлението ми за б-цата няма дата, само година.

Бобченка
, какво толкова ще имаш да сваляш, та се вълнуваш още от сега за фитнеса. Та ти само от раждането ще свалиш всичко, толкова "много" си качила.

# 21
  • Мнения: 243
Здравейте и от мен!
Аз малко се позагубих, но пак съм тук! Ей, като гледам как са почнали бебоците започва много да ме хваща шубето   #Crazy Като дойде момента не знам как ще се справя?!?... Нашия бебок е 2500 кг и вече е заел стартова позиция.Док каза, че щом вече е с главата надолу няма вариант да се обърне не на където трябва, ама аз не го вярвам това.. като усещам каква яка въртележка е в корема ми едва ли си стои на едно място.
А днес какъв бяс ме хвана... сдърпахме се с мъжо и на мен като ми кипна....еййййййй , направо облизах цялата къща! Не остана едно място дето да не съм изтъркала!Направо побеснях!!! И сега обаче всичко ме боли  Tired А мажо щото и той голям инат и не се признава за виновен и се прави че нишо не е станало  Crossing Arms, което още повече ме изкарва от нерви!!!! #Cussing out #Crazy Сега замина на работа без дори да сме си казали и думичка...направо ще се побъркам от яд!!!  Да взема и аз ли да го посетя тоя сайт дето говорите за него, че да си му го върна  newsm78
Гита, аз през цялата бременност си карам с едно течение.Изследванията не показват нищо нередно, но напоследък почна и да се засилва и не знам какво става и на какво се дължи #Crazy newsm78 В понеделник ще искам ново изследване да ми пуснат на секрет- това на нищо не прилича #Cussing out
Ще отида да хапна с надеждата да се поуспокоя малко. И тази вечер ще се отдам изцяло на вашата компания  Hug

# 22
  • Мнения: 223
О, Кроки, аз имам дарбата да преименувам хората и без да искам да им лепя прякори. Ама твоите приятели, ако знаят, че Тиги идва от един таралеж Sunglasses
Теди, когато аз лежах в ТК, забелязах, че ни мериха тоновете като ни повдигаха на възглванички. Така че и те имат ум и се надявам да не ни мъчат с лежането. Да и на мен днес за пръв път ми стана лошо на прегледа и не можах да стана от болки в кръста.
Тая моята каза, че няма да раждам скоро, ама тя да не е Господ (то за лекар трудно се е доредила, де). Много интересно - нея разкритието 1 пръст не я впечатли, а това, че шийката не е мека и изгладена. По това разбра, че няма да раждаме скоро.А то това изглаждане не става ли бързо newsm78
След всеки преглед се чувствам по-объркана. Все едно съм една на милион - с контракции на 3 мин. и без родова дейност (категорична е)Този път не ми каза нищо за бебчето. Знам, че е едричък, ама колко. Не ми каза и дали слиза надолу и дали си наглася главицата. Ох, аз ли много искам newsm78
Шоши, наиситна си ставаме близки по някакъв начин, без да съм подозирала, че може да се получи сближаване така.
Гита, аз казах за течение и ме прегледа, ама не ми взе дори задължителния за 38-ма секрет. Стискам палци. Още малко остана

# 23
  • Canada
  • Мнения: 231

Бобченка
, какво толкова ще имаш да сваляш, та се вълнуваш още от сега за фитнеса. Та ти само от раждането ще свалиш всичко, толкова "много" си качила.

Simple Smile И аз се усмихнах на тревогите на bob4enka  Simple Smile

Днес бях на преглед, всичко е ОК  Simple Smile, много се радвам, че още нямам признаци! Имам си само безболезнени подготвителни контракции, 0.5 см разкритие и ок. 25% изтъняване на шийката!  Grinning Бебчо е слязъл вече надолу.
Тук секрет се взема в 36-та седмица, в 37-ма си получаваш резултатите и ти връчват документите, с които да отидеш в болница, ако започнеш да раждаш. Говоря за пълни, навършени седмици.

# 24
  • Мнения: 1 216
Записче от мен!!!

# 25
  • Мнения: 1 457
Гера сайта е френски но го има преведен и за други държави или доставката става от другите държави. Аз досега разглеждах но изобщо не разбирам френски, а на англ. ми се сториха по скъпи стоките, тъй като са в лири ама знам ли, може и аз да се бъркам  Thinking Та въпроса ми е на френски или англ го разглеждаш

# 26
# 27
  • Мнения: 243
Хмммм... днес е много пусто тука... Sad

# 28
  • Мнения: 998
Arven, на френски го разглеждам, мамите от форума казаха, че избора там бил най-голям. Току що приключих с разглеждането и пуснах поръчката, поръчала съм само намалени неща, няма търпение да пристигнат  Mr. Green


Гита, миличка моля те не се ядосвай, мисли си че вероятно сме бременни за последен път и се опитай да намериш нещо добро в цялата ситуация. Иначе лекарката ти наистина е голяма кукувица, няма ли да се почувстваш по-добре ако отидеш да те видят и в Шейново (нали там щеше да раждаш)?

Аз откакто пострадах с крака хич и не бързам да раждам, по-добре да мине поне малко време, че с бебе и със счупен крак няма да ми е много лесно  Laughing

# 29
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Гита, миличка моля те не се ядосвай, мисли си че вероятно сме бременни за последен път и се опитай да намериш нещо добро в цялата ситуация. Иначе лекарката ти наистина е голяма кукувица, няма ли да се почувстваш по-добре ако отидеш да те видят и в Шейново (нали там щеше да раждаш)?

Аз само се оплаквам, ама вече ми е супер изнервено. Да ти кажа честно хич няма да ми липсва корема и бременността по принцип. Като хипопотам съм. Имам диреци вместо глезени, едва движа. Дясната ръка ми изтръпва от нищо, по някога ми е безполезна. Сърцето ми издава багажа от време на време. Единственото хубаво нещо е шавуркането в корема ми, което и извън него ще е хубаво. Таааа.....няма да ми липсва бременността, да.

За Шейново и аз си го мислех, но не знам къде да ида, плаща ли се за запис на тоновете, какво да кажа.......?

Общи условия

Активация на акаунт