Хващали ли сте мъжа си да се самозадоволява

  • 49 019
  • 132
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ми не, не го правят всички Mr. Green
За 15 год. не ми се е случвало да го хвана. Ако го прави- вероятно е много рядко.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 880
не съм го виждала, но ми е казвал, че го прави понякога Wink изобщо не се притеснявам! даже ще ми е интересно и възбуждащо да го видя, но не иска да ми покаже Laughing

# 17
  • Мнения: 2 336
По - добре сам да поработи, отколкото някой друг да поработи върху него...

# 18
  • Мнения: X
Как е зададена темата "хващали ли сте", все едно е някакво престъпление.
А най-много ми харесва мнението на познати, които са ми казвали, че техният мъж не правел такива неща...  Joy Какво лошо има в това, не знам. Даже някои мъже се срамуват, защото жените им имат особено мнение по въпроса.

По този повод се сещам за един виц:
Мъж отива на лекар и обяснява, че има ужасно главоболие и е много отпаднал. Пита го лекарят как е със секса. Обяснява човекът - сутрин с жената, по обяд със секретарката, вечер с любовницата и като се прибере жената, пак с нея. Докторът обяснява, че е съвсем нормално при този начин на живот. А човекът се пляска по челото:
- А аз си мислех, че е от чекиите.  /извинявам се за израза/ Joy

# 19
  • Мнения: 368
По - добре сам да поработи, отколкото някой друг да поработи върху него...
smile3521
А на въпроса - Не съм го хващала. но знам че го прави и мисля че е нормално

# 20
  • Мнения: 211
Мх. Какво толкова? Всички го правят, само дето някои не си признават. С моя си говорим съвсем свободно за това даже.

# 21
  • Мнения: 185
Мх. Какво толкова? Всички го правят, само дето някои не си признават. С моя си говорим съвсем свободно за това даже.
И ние,питам го редовно-Удари ли една ......... Mr. Green

# 22
  • Мнения: 212
Мх. Какво толкова? Всички го правят, само дето някои не си признават. С моя си говорим съвсем свободно за това даже.
И ние,питам го редовно-Удари ли една ......... Mr. Green
ами сигурно бая време го държиш на сухо горкия и затова му се налага да удря по една от време на време  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 185

ами сигурно бая време го държиш на сухо горкия и затова му се налага да удря по една от време на време  Mr. Green
Ми има и такива сухи моменти,няма начин- с две деца не може всеки ден по три пъти Whistling Whistling

# 24
Няма нищо лошо в крайна сметка и както казва
По - добре сам да поработи, отколкото някой друг да поработи върху него...

В момента съм бременна в 7-мия месец, правим секс може би 2 - 3 пъти месечно, защото имам контракции и трябва да внимаваме.Но и така му е хубаво.Напоследък ми казва, че го притеснява големия ми тумбак  Laughing - да не станело нещо да ме натисне и т.н.Аз го успокоявам, не искам да го лишавам от секс, докато се чувствам добре, искам да го правим, ама той взе да бие отбой нещо....Не знам, може да си помага ръчно при "разтоварване на напрежението", аз го разбирам напълно  Laughing

# 25
  • Мнения: 4 546
не съм, но знам, че от време на време го прави. даже на майтап понякога му искам отчет.  Laughing човешко е, какво толкова. важното е да не е за сметка на сексуалните ни отношения /е, бременността я изключвам, то толкова месеци на сухо  ooooh!/. честно казано, предпочитам да не ме буди в 3 през нощта,когато и сърцето ми спи, а да се обслужи сам  Joy

# 26
  • Мнения: 589
Хехе,нали казват,че мастурбацията е секс с любимото същество(демек себе си)...Що да му отнемам това удоволствие?

# 27
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Бях заспала една вечер пред телевизора и по едно време чувам някаквъв странен шум.....леко си отворих очичките и ХОП! - изненада!
Стана ми обидно честно казано....не защото го е направил,а по-скоро защото след като е имал нужда от това просто можеше да ме събуди и да се гушкаме двамата.
От друга страна пък може да има някакъв друг чар в това! Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Бях заспала една вечер пред телевизора и по едно време чувам някаквъв странен шум.....леко си отворих очичките и ХОП! - изненада!
Стана ми обидно честно казано....не защото го е направил,а по-скоро защото след като е имал нужда от това просто можеше да ме събуди и да се гушкаме двамата.
От друга страна пък може да има някакъв друг чар в това! Mr. Green

Че какво има да ти е обидно? Това са два различни вида удоволствие.
Пък в такива ситуации вместо да се обиждаме, можем да се включим. Определено ще се зарадва човекът.  Laughing

# 29
  • Мнения: 3 500
Не, не съм го хващала. Ако го хвана, как ще реагирам - ще се включа в задоволяването му, това е възбуждащо. Знам, че го прави, защото винаги го коментираме. В момента съм в командировка и се виждаме само събота и неделя. През седмицата сексът му липсва и той го компенсира. Както и на мен, впрочем. Не виждам нищо странно, ненормално или грозно в това. Много пъти сме говорили за това, шегували сме се и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт