ДИЗЕНТЕРИЯ???

  • 5 424
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 562
Цитат на: Sim
Каква марка е бозата и от къзе я купихте?

По новините на Нова ТВ казаха, че бозата е БОМАКС - Хасковско производство Sign Exclamation

# 16
  • Мнения: 404
Да и аз снощи го чух по новините.Питах съпругът ми каква е била бозата,която им е купил и той каза,че е Бомакс.И въпреки,че шефът на Бомакс отрича заразата да идва от техния цех,аз съм убедена,че точно те са причинителите на заразата.И се чудя как така един от работниците там е бил допуснат с положителна проба за дизентерия на работа????????

# 17
  • Хасково
  • Мнения: 995
Ужас! Sad Аз виждач чак сега темата!А днес сутринта съпруга ми донесе и пихме точно боза Бомакс!!!
Сега като свързвам нещата може и да е вярно и ние изкарахме уж вируса с разстройството и всичко почна след една сутрин в която пихме пак боза Бомакс!
А това, че е възможно да имат хора с дезинтерия и разни други болести не се учудвам.Сестрата на съпруга ми работи в малък сладкарски цех и са попринцип длъжни да имат здравни книжки. На всеки 6 мес. за едни и на 1 год за др. заболявания са длъжни да минават изследвания, но уви на тези които редовно си заверяват книжките просто им ги подписват в ХЕИ и това е. А да не говорим че 2/3 от работниците са изобщо без здравни книжки.

# 18
  • Мнения: 8 585
"Какво е това АБ лечение?"

АБ=антибиотик

# 19
  • Мнения: 404
Благодаря за отговора Birdie.
Благодаря за отговорите на всички Ви.Бяхте много отзивчиви.

# 20
ВНИМАНИЕ на 16 ти си купихме боза от София-Младост -хипермаркет ХИТ за мен и за децата За мой късмет я забравихме в колата На другия ден прочетох в Дир заглавие за епидемията от дизинтерия от Хасковската боза ДИВ КЪСМЕТ , още никой от нас не беше пил ИЗСИПАХ я в мивката А по телевизията казаха , че била иззета от търговската мрежа  ИЗЗЕТА ДРЕГ ПЪТ           ВНИМАВАЙТЕ

Общи условия

Активация на акаунт