На почивка с бебе на 2 месеца ?

  • 5 798
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 990
Да може ,щом мислиш ,че ще е по силите ти  Hugл  Мисля си обаче ,че няма да се върнеш отпочинала  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 735
Защо да не може. Калоян е роден на 12 май и още през юни тръгнахме по морето за по няколко дни.

# 17
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 919
Според мен, всичко може, важна е настройката и желанието! Те правят чудеса!

Ако имаш кърма, ако условията са добри, тръгвайте! Та дори и ние ще дойдем! Hug

# 18
  • Мнения: 5 361
Всичко е въпрос на нагласа и организация!   bouquet
Може,разбира се.Това е и моят отговор Peace

# 19
  • Мнения: 1 081
Ами, може даже с малко бебе ще ти е значително по-лесно, отколкото с голямо, аз лично не бих пропуснала ако ми се удаде възможност.

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Ние заведохме Стела на балкан когато още нямаше 2 месеца,макар и само за една вечер. Беше страхотно-бебка спа през цялото време като къпана,включително и докато ядеше пак заспиваше след 5 минути. Направи си най-дългата нощна пауза Grinning Общо взето отрази и се доста добре,аз се притеснявах да не настине от смяната на климата,но като я облечеш с по-топли дрешки няма проблем.Иначе като се върнахме в Пловдив се съдра да реве (беше адска жега).Сега пак ще я водим живот и здраве в началото на септември този път за 5 дни. Най-добре си вземи повечко дрешки,няма да ти натежат.По-добре да вземеш повече неща,отколкото в един момент да се окаже че нещо не ти достига.

# 21
  • София
  • Мнения: 143
mima28, извинявай, че използвам темата ти, но бих искала да попитам мамите, които са ходили как са се справили с бебешките дрешки, защото и на мен много ми се иска да поразнообразим обстановката, когато мъжо си вземе отпуската.  Още се чудя само дали да е на планина или на море  newsm78 ако все пак се решим да го направим. Мисля си, че ако има топла вода постоянно  и няма гадинки в стаята, то не би трябвало бебчо да се сърди. Само не знам с дрешките как да направя-да търся място където мога да пера и гладя или да отидем за по-кратко, че да ми стигнат  тези, които имаме. newsm78

Аз лично, ако няма условия - ги пера на мивката с бебешки шампоан. То и колко дрешки в тая жега ще ти трябват. Проверете за ютия в хотела по тел. и ако няма, си вземете една.
Пък на място може да си купите едно легенче някъде - няколко лева е.
При нас на бебчо се наложи да пътува доста поради необходимост до двумесечната му възраст, така че беше на море няколко пъти, като на плаж беше веднъж за час. Ако знаете какви физиономии прави като слуша морето. Много му харесва.Мисля че миризмата съшо го екзалтира.
Внимавайте със слънцето и комарите 9-10:30 и 16:30 до 18ч.
Нашия бебо сега е на три месеца.

# 22
  • Мнения: 124
Е, момичета, страшни сте Simple Smile Няма какво да се чудя повече ами началото на септември слагаме децата в колата и заминаваме на почивка, естествено ако не сме в период на зверски колики, защото ако е така, няма да ни издържат в нито един хотел  Crazy Малкият тъкмо ще навърши два месеца тогава, надявам се всичко да е наред  Simple Smile а за дрешките наистина не се бях замисляла все още, няма да е зле да взема повечко, че да стигнат за цялата почивка .......пожелавам на всички прекрасно лято  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 5 079
Аз не бих завела толкова малко бебче на почивка, но ако си сигурна в условията, не е супер далеч и като цяло не ти е проблем, защо не? Всичко опира до личните ти нагласи и убеждения как да си гледаш детето. Wink

# 24
  • Мнения: 44
Ние малката я мъкнем с нас от двумесечно бебе.Тя много обича да пътува.Водили сме я и извън България! Аз те съветвам да заведеш бебчо на  почивка,зашото на планината въздухът е много чист и ще му се отрази добре! baby_neutral

# 25
  • София
  • Мнения: 4 500
Може, но аз дъщеря си не съм я водила.

# 26
  • Мнения: 2 388
мами, а как преварявате вода и стерилизирате шишета newsm78
И на нас ни се ходи на почивка, ама пусто не мога да го измисля

# 27
  • Мнения: 1 044
Аз ползвах парен стерилизатор на Авент. Лек и не особено обемен-на ток. В багажника, а после в хотела - просто да има контакт и готово за 15 минути. Peace

# 28
  • Мнения: 2 388
а преварена вода

# 29
  • Мнения: 3 068
Колкото е по-малко бебето толкова по-добре ще си починеш.
Не ме питай тази година с дете на 1г. и 2 м. дали съм си починала....мечтаех да се върна в къщи за да си почина.
Носех си каната и не съм имала проблем с преваряването.

Общи условия

Активация на акаунт