С мъже или с жени

  • 3 006
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 274
Предпочитам с мъже. Чувствам се по-добре, по-сигурна и по-спокойна.
Честно да си призная, единствено "работата с мъже" най ми липсваше, когато пребивавах в арабския свят. Joy Joy Joy

# 16
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Все тая, стига да са професионалисти и да не ми досаждат излишно.
За шефа обаче предпочитам да е мъж.

# 17
  • Мнения: 385
според мен зависи от хората. Работила съм и с точни жени (не интригантки) и кофти мъже, но и с обратното ... така че - Божа работа! За мен е по важно да има колектив.  Peace

# 18
  • Мнения: X
С мъже. Не защото съм мъж. В момента работя само с жени - от 10 само две са колегиални, другите само мъдрят глупости и интрижки. Извинете ме, но и като професиналисти жените са адски слаби. При мен може и да е от областа в която работя, но фактите са такива.......

# 19
  • Мнения: 603
С мъже. При жените ПМС, СМС, Критическа, Недо....ст, интриги, ИНТРИГИ, ИНТРИГИ и т.н.

# 20
  • Мнения: 4 841
Предпочитам шефа да е мъж. С мъже-колеги също работя по-добре.
При жените много ме дразни това, че почти винаги се опитват да преминават границите и да се "сприятеляват". Поне на мен това ми е досадно.
По стечение на обстоятелствата сега работя предимно с жени и ми е много неприятно. Хубавото е, че между тях има едно-две "мъжки" момичета, с които не си викаме "Милиииичкаааа" и не е нужно да си звъним за рождените дни на децата.

# 21
  • Мнения: 3 521
Нямам претенции за пол, а за умения, нагласа за работа и отношение, за сега съм попадала само на добри колективи  -с мъжете доста трудно се излиза на глава, но не са толкова емоционални, колежките са обикновенно по-креативни, но лесно изпадат в паника от най-малкото проблемче и губят трезва преценка. Важното е да има желание за съвместна работа - тогава е леко, всичко останало е въпрос на време и сработване. Peace

# 22
  • Мнения: 4 733
С мъже. В момента работя с много жени и от ежедневни интриги не ми се стъпва в офиса.

# 23
  • Мнения: 7 474
100% с мъже  Wink по-спокойно е - естественно има и мъже п-ки Mr. Green, но са по-рядко срещано явление  Sunglasses

# 24
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Все ми е едно.

# 25
  • Мнения: 600
50 на 50 - в такъв съм в момента. така е най-балансирано. била съм само в женски(10бр.) - супер отегчително и истерично. била съм и само в мъжки(5бр.) - там само за футбол и разни глупости слушах. вярвам, че има нужда от баланс.

а шефът - задължително мъж, но да не е 1,50м и да не е под чехъл. аман от избиване на комплекси в офиса Crazy

# 26
  • Мнения: 3 818
Много ми е интересно като повечето жени предпочитате да работите с мъже, кой ще иска да работи с вас Laughing

На въпроса- нямам претенции. В офиса ни сме по равно горе-долу 5 на 5, разбираме се чудесно и нямаме проблеми нито с интриги, нито с несвършена работа.
Интересно е, че шефът ми твърди, че предпочита да наема жени, защото са по-лоялни и отговорни.

# 27
  • Мнения: 15 619
Не ми дреме мъже ли, жени ли ще има около мене,
 стига да са  си на мястото.

# 28
  • Мнения: 143
Всичко зависи от сферата на самата дейност, с която се занимава конкретния екип. Работила съм във фирми, които една спрямо друга нямат общо. Забелязала съм, че в някои от тях работата вървеше чудесно, независимо от съотношението мъже-жени. Работата ми в момента е на 100% в мъжки колектив, с малката разлика, че в останалата част на фирмата болшинството са жени. В нашия отдел се разбираме нормално. Аз като жена е в реда на нещата да залитам понякога към чисто женски особености, но мъжете балансират. Проблемите идват, когато другите отдели се намесят в нашата работа пряко или с интриги. Причините никога не са ни известни обикновено нещата утихват след време.
От друга страна има сфери на работа, където жените са предпочитания колектив. Според мен истината е по средата, влияе се от сам та работа, от нагласите и не на последно място от ролята на ръководния персонал. Как и по какъв начин той ще балансира работната атмосфера също играе роля за това. И ако този човек открито показва адмирации към определени хора то тогава няма да има никакво значение дали са мъже или жени.

# 29
  • Мнения: 183
Вие, дами, сте женомразки.
Удивително.

Общи условия

Активация на акаунт