38ма немска девизия

  • 12 355
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 880
Добро утро
Кафе за всички   food010 kaffeetrmker_2 morning Coffee  Laughing

Честито на Мата. Да е здрава и щастлива   bouquet
Тя се изгуби безследно май....

Сърфи, сложи ако искаш най- горе пак линка към картата (http://www.frappr.com/mamawgermany)
Отдавна не се е записвал никой в нея, а гледам се появяват нови "германки" от време на време.

# 16
  • Мнения: 3 521
Биба, благодаря за напомнянето, съвсем я бях забравила картата...

Кога ги хваща дечурлигата детския пубертет? Thinking

# 17
  • Мнения: 1 636
И аz не съм се сеЩала zа картата.
Пубертет е раzличен.На полуиспанката ми приятелка детето е на 10,5 и оЩе не се zаглежда по момичета,играе с коли и не се интересува оЩе как идват деzата.
На другото момиче българка от тук стиифсинът е на точно 10,има вече приятелка и е питал,дали само от zелуване може да се zабременее  Whistling

# 18
  • Мнения: 3 880
Кога ги хваща дечурлигата детския пубертет? Thinking
Що, нямаш търпение ли? Mr. Green
Моята е на 3 и половина и отдавна я тресе, нямам спомен точно от кога, но не е от скоро ooooh! взех да свиквам вече с кривите й настроения Laughing
(нали за бебешкия пубертет говорим?)

# 19
  • Мнения: 2 292
Майра  ooooh!  Аz на мястото на наемателите не бих си направила труда да си мръдна нещата, zащото как е дефинирано "полzване" на общите помещения  newsm78 да видим какво ще  е при нас ooooh!
чико, мисля, че сърфи пита zа бебешкия пубертет м3жду 2 и 3 г.
 Сърфи, мисля, че в нашите деца имаше цяла тема с доста интересни статии на български  Hug

# 20
  • Мнения: 11 315
Биба, благодаря за напомнянето, съвсем я бях забравила картата...

Кога ги хваща дечурлигата детския пубертет? Thinking
Kато стигне 15 месеца и почват бавно и постепенно, развихря се към 2 и половна и затихва към 4.
Зависи от детето. На сина ми му мина бързо, но беше много яростно Crazy

# 21
  • Мнения: 1 636
За първи път чувам zа бебе6ки пубертет  Embarassed Е,поне ви писах zа другият  Joy,да сте спокойни,че имате време.

# 22
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Игит, изтръпвам от германски пенсионери. Не ми се мисли какво ме чака от нагодина.


Мата не беше ли някъде из планините newsm78, да и е честито, където и да е. Довечера ще пийна една биричка за нейно здраве и мое удоволствие Party


Аз пак да попитам, ако има влизали с кола в БГ това лято, слагат ли още печати в паспортите на че има внос на кола или вече не newsm78


mystic, не си сама в пеха. И аз съм приготвила от 2 дни плажната чанта, но пусти ветрове и облаци объркват плановете.  Confused

# 23
  • Мнения: 1 636
Ние си ходихме по остерн с колата.Никъде няма6е пе,ати,нито zа колата,нито zа влиzане и иzлиzане.А преди не ни слагаха печат,а я вкарваха в компа.

# 24
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Ние си ходихме по остерн с колата.Никъде няма6е пе,ати,нито zа колата,нито zа влиzане и иzлиzане.А преди не ни слагаха печат,а я вкарваха в компа.
А вие бяхте минали през Румъния нали?
Загадка остава Сърбия.. Thinking

# 25
  • Мнения: 1 817
ЧРД на Мата!!! Бъди здрава, късметлийка и много щастлива!!!
 newsm59 Gift  cook newsm51

# 26
  • Мнения: 2 292
някой може ли да ми пьрепоръча хотел във Виена. Централен и не скъп?

# 27
  • Мнения: 1 636
Пепеля6ке,аz мислех,че теzи печати са в БГ.Предни пъти сме били винаги преz Сърбия и никога не са ни слагали.Таzи год.само направихме експеримент преz Румъния zа 1 и последен път.Другият петък тръгваме и е 100% сигурно,че Ще сме преz Сърбия.

# 28
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Пепеля6ке,аz мислех,че теzи печати са в БГ.Предни пъти сме били винаги преz Сърбия и никога не са ни слагали.Таzи год.само направихме експеримент преz Румъния zа 1 и последен път.Другият петък тръгваме и е 100% сигурно,че Ще сме преz Сърбия.
Идеално, помни и докладвай после кой какво иска и какво ново има. Предполагам сърбите искат зелена карта, а как е положението в България сега?
За БГ печатите идеше реч, аз не се изразих точно.

# 29
  • Мнения: 1 817
някой може ли да ми пьрепоръча хотел във Виена. Централен и не скъп?
Хотел Ибис за непушачи  Peace ! Имат промоция 69 евро за стая.
http://www.accorhotels.com/accorhotels/fichehotel/de/ibi/3747/fiche_hotel.shtml

Общи условия

Активация на акаунт